Biblioteka treningów Wexer – korzyści dla klubowiczów i klubu fitness

Rozwój nowych technologii wpływa na sposób, w jaki podejmujemy aktywność fizyczną, również w klubach fitness. Autorzy cyfrowych treningów Wexer, wprowadzili do obiektów sportowych rozwiązania treningowe dostępne online. Jednym z nich jest biblioteka wirtualnych treningów Wexer, gotowych do odtwarzania w klubie. Sprawdź, co zyskasz, wybierając to rozwiązanie.

Ponad 1500 video treningów

Decydując się na wirtualne treningi Wexer, nie tylko zagospodarujesz niewykorzystaną przestrzeń i “puste godziny”, ale przede wszystkim stworzysz klubowiczom nowe możliwości treningu. Biblioteka ponad 1500 wirtualnych zajęć to efekt pracy ponad 60 profesjonalnych trenerów i studiów nagraniowych.

Co znajdziemy w bibliotece treningów Wexer, czego nie znajdziemy na Youtube?

Najwyższej klasy trenerzy z całego świata

Dzięki bibliotece Wexer klubowicze zyskają dostęp do zajęć prowadzonych przez ponad 60 trenerów z całego świata. Każdy z nich to inna osobowość, energia i dyscyplina sportu. Tak duży zespół trenerów może zaspokoić potrzeby treningowe każdej grupy ćwiczących. Tym samym, doskonale uzupełni twój zespół, nie obciążając budżetu klubu.

Wiele dyscyplin sportowych

Twoi klubowicze mają ochotę na pobudzające cardio rano, rozgrzewającą Zumbę w południe czy wyciszającą jogę wieczorem? Akurat teraz nie masz odpowiedniego trenera w zespole lub jest na urlopie? Wraz z Wexer pokonasz wszelkie ograniczenia. Zajęcia uporządkowane są według kategorii odpowiadających podstawowym celom ćwiczących, takim jak: budowanie kondycji, ciało i umysł, cardio i cycling. Klubowicze znajdą w tych kategoriach zajęcia m.in. rowerowe, ze sztuk walki, taneczne, pilates, joga, medytacja, crossfit i wiele, wiele innych. Dużą korzyścią są cykle treningów dedykowane dzieciom i seniorom. Wzbogacenie lub rozbudowa oferty klubu o zajęcia dla nich, może przełożyć się na zwiększenie sprzedaży karnetów, a przez obecność najbliższych, na zwiększenie retencji wśród obecnych klientów.

Czytelna kategoryzacja treningów

Nawigacja po bibliotece Wexer jest prosta i wygodna, możesz ją udostępnić klientom do samodzielnej obsługi. Kategorie i liczne filtry w panelu biblioteki zajęć pozwalają sprawnie wyszukać zajęcia. Cały proces odbywa się przez podłączony do monitora tablet.

Można segregować treningi według: poziomu zaawansowania, czasu trwania zajęć i studia nagraniowego.

Dostępność 24/7

Zajęcia wirtualne są dostępne bez ograniczeń czasowych. I chociaż nie zastąpią nigdy osobistego kontaktu, mogą z powodzeniem urozmaicić ofertę klubu i wprowadzić nowe dyscypliny sportu.

Podsumowanie

Wartość biblioteki wideo treningów Wexer w klubie najlepiej ocenią Twoi klienci. Warto zrobić pierwszy krok i wybrać sprawdzone rozwiązanie. Nie czekaj, sprawdź, jak Wexer zagra w Twoim klubie.

Written by
Agnieszka