Dynamiczne QR kody w eFitness App

Nowy wymiar kontroli dostępu

Z myślą o potrzebach naszych klientów, opracowaliśmy model kontroli dostępu z wykorzystaniem dynamicznych QR kodów, który jest już dostępny w aplikacji mobilnej. Rozwiązanie jest innowacyjne w branży fitness, ale wiele europejskich sieci klubów zdecydowało się z nich korzystać. Szczególnie w niepewnym okresie pandemii, alternatywne rozwiązania bezdotykowe wydają się być na wagę złota. Ogromnie cieszymy się, że aplikacja, którą nieustannie ulepszamy, jest bogatsza o kolejną, innowacyjną funkcjonalność.

Dynamiczne vs tradycyjne

Dynamiczne QR kody zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i niezawodność działania w stosunku do ich tradycyjnych odpowiedników, które już od pewnego czasu możemy spotkać w wielu branżach. Idea tego rozwiązania polega na automatycznym generowaniu unikalnego, jednorazowego kodu do każdego wejścia, co zwiększa bezpieczeństwo i eliminuje nadużycia. Model wydaje się prosty, jednak stworzenie go i dostosowanie do potrzeb klubów fitness wymagały czasu, wiedzy i doświadczenia. Ale tak, zrobiliśmy to i wielu naszych klientów zagranicznych bardzo chwali to rozwiązanie w połączeniu z intuicyjną aplikacją.

Warto szukać alternatywnych rozwiązań

Kontrola dostępu z wykorzystaniem dynamicznych QR kodów jest doskonałą alternatywą obok innych rozwiązań jak choćby karty, opaski czy czytniki biometryczne. Oczywiście wspieramy je wszystkie, bo wiemy, że każdy klub jest inny, ma swój własny model działania, a potrzeby również mogą się różnić. Cieszymy się, że aplikacja ułatwia działania klubu, zarówno w codziennej pracy, sprzedaży i kontroli dostępu.

Aplikacja została pozytywnie przyjęta przez kluby i co bardzo nas cieszy, przede wszystkim przez klubowiczów. Warto dodać, że coraz więcej osób korzysta systematycznie z możliwości aplikacji, tym samym są coraz bardziej aktywni w klubach. Jako, że rozwój systemów informatycznych i aplikacji to proces, nieustanne dostosowania i zmiany, my również nie zamierzamy osiąść na laurach. Niebawem więcej nowych funkcjonalności w systemie i aplikacji. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej lub masz pytania dotyczące systemu lub aplikacji, zapraszamy do kontaktu z nami przez System Zgłoszeń.

Written by
Asia Balicka