Nie trać kontaktu z klubowiczami – darmowe SMS-y na wakacje!

W czasie wakacji bądź blisko klubowiczów i komunikuj wszystkie informacje związane z klubem. Mamy coś, co świetnie Ci w tym pomoże!

Z ostatniego artykułu “Wszyscy kochamy promocje (klubowicze też)” wiesz, jakie możliwości daje system eFitness w zakresie tworzenia promocji i kodów rabatowych. Jednak akcja promocyjna nie przyniesie skutku, jeśli nie powiadomisz o niej klubowiczów. Dlatego mamy dla Ciebie dodatkowe wsparcie!

Darmowe wiadomości SMS do Twoich klubowiczów

Dla klubów korzystających z systemu eFitness mamy nawet milion darmowych SMS-ów. Jak to działa? Każdy klub pracujący na systemie eFitness może skorzystać z promocji na darmowe SMS-y. Każda opłacona przez klub w terminie faktura spowoduje przekazanie przez eFitness tylu bezpłatnych wiadomości SMS do klubowiczów, jaka była wartość FV (1 zł = 1 SMS). Szacowana liczba przydzielonych SMS-ów dla całej branży przez eFitness to aż milion wiadomości do klubowiczów w Polsce.

Jeszcze jedna dobra wiadomość! Wiemy, jak ważne jest utrzymanie płynności finansowej klubu w czasie wakacji. Dlatego dodatkowo wydłużyliśmy termin płatności faktur do 21 dni. 

Zarówno darmowe wiadomości SMS przyznawane klubom jak i wydłużony termin płatności faktur obowiązuje do końca sierpnia 2020 roku.

Do czego przydadzą się darmowe SMS-y?

Komunikacja to podstawa. Wykorzystaj dodatkowe wiadomości SMS do poinformowania klubowiczów o wakacyjnej promocji, nowościach w klubie lub do przypomnienia o wakacyjnym grafiku zajęć.

Wsparcie przede wszystkim

Akcja “Milion SMS-ów” jest kontynuacją działań, jakie podjął eFitness podczas zamknięcia klubów fitness na czas epidemii. Jeśli skorzystałeś z akcji już podczas pandemii, nic nie szkodzi. Twój klub może otrzymać darmowe SMS-y także podczas wakacji! Skuteczne rozwiązania i realna pomoc, to szansa, by wspólnie pomóc branży fitness w Polsce. Wierzymy, że razem możemy więcej!

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem systemu eFitness? Napisz do nas, pokażemy Ci, jak wspieramy naszych klientów.

Written by
Konstancja