Nowa wersja eFitness App na otwarcie klubów!

Nowy początek działania klubów a z nim jeszcze lepsza wersja aplikacji eFitness App. W aplikacji mobilnej eFitness App pojawiło się sporo nowości! Sprawdź, jakie nowe ułatwienia i możliwości daje klubowiczom.

Kalendarz

W Kalendarzu zajęć pojawiły się następujące ulepszenia:

Zajęcia bez wolnych miejsc w kalendarzu będą zaznaczone kolorem szarym – uwzględniając zarówno listę główną jak i rezerwową. Na widoku szczegółów zajęć wyświetlana jest także informacja o Sali.

Zajęcia pobierane są nadal po dniach, natomiast raz pobrany dzień zapisywany jest w pamięci podręcznej telefonu, dzięki czemu możemy szybciej przeglądać już pobrane dni. 

Logowanie
W aplikacji umożliwiliśmy opcję logowania przy użyciu Face/Finger ID. Aby skorzystać z funkcji należy mieć włączoną funkcję finger/face ID na telefonie, dać dostęp aplikacji do tej funkcji, a następnie zapisać dane podczas logowania się do aplikacji.

Kody QR
W zakładce “Aktualności” pojawił się nowy widok QR Kodu. Działanie QR Kodu opiera się na numerze karty.

Kup karnet
Możliwość wpisywania długich nazw karnetów.  Od teraz nazwy będą się dzielić na wiele linii w przypadku dużej liczby znaków.

Widok klubów

Dodanie opcji zmiany języka na widoku listy klubów, dzięki czemu nie musimy logować się do aplikacji, aby go zmienić. Wcześniej opcja była dostępna tylko na profilu po wcześniejszym zalogowaniu się.

Inne ulepszenia

Co jeszcze uległo poprawie? Od teraz widok usług w opcji „Kup karnet” wygląda jeszcze lepiej oraz poprawiliśmy zarządzanie usługami w „Moje członkostwa”.

Zaloguj się do eFitness App i sprawdź, jakie nowości czekają na Ciebie i Twoich klubowiczów!

Written by
Konstancja