Nowe technologie na konferencji FitNation

Spotkajmy się w Amsterdamie na FitNation! Już za tydzień rozpoczyna się ta międzynarodowa konferencja branży fitness. Sednem całego wydarzenia będą szeroko rozumiane innowacje i nowe trendy, które powstają na styku sportu, technologii i biznesu.

Kto i gdzie się spotka?

Ponad 200 liderów branży, przedsiębiorców i ekspertów spotka się, aby podzielić się praktykami, wiedzą i doświadczeniami. Zaproszeni goście i wizjonerzy to m.in. takie nazwiska jak:

– Bonita Norris (UK) – Mount Everest Pioneer
– Jon Nasta (UK) – Digital Retention Expert
– Bryan O’Rourke (US) – Fitness Technology Expert
– Hugo Braam (NL) – Fitness Technology Pioneer
– René Moos (NL) – CEO, Basic-Fit
– Henrik Gockel (DE) – Fitness Entrepreneur of the Year 2019
– Hans Muench (DE) – Business Lectures & Industry Veteran

To wszystko w wyjątkowym miejscu, jednym z najnowocześniejszych centrów kongresowych Amsterdam Postillion Conference Centre w sercu pięknego Amsterdamu. Wyśmienita lokalizacja, wyposażona w najnowsze udogodnienia technologiczne i elastyczną powierzchnię, zapewni gościom przestrzeń do rysujących nowe horyzonty wykładów i rozmów.

O czym będzie mowa?

Konferencja będzie miała formułę wykładów, prezentacji i rozmów przy okrągłych stołach z elementami networkingu, w których trakcie zaproszeni prelegenci oraz goście przedstawią swoje praktyki, technologie i procesy z europejskiego rynku. Wiedza ta pozwoli Waszym klubom oraz oferowanym produktom i usługom sportowym, wejść na wyższy poziom i zwiększyć konkurencyjność na lokalnym rynku.

Nowe technologie na konferencji FitNation

Jednym z gości konferencji Fitnation jest firma eFitness, która wniesie do tego wydarzenia idee i know how dotyczące zarządzania sieciowymi klubami sportowymi. Wokół jakich idei będziemy się skupiać na tym wydarzeniu?

Data Driven

Prowadzisz działalność opartą na danych? Jeśli tak to, jakich i czy wystarczająco obrazujących efektywność Twoich klubów sportowych? Otwórz się na pełne wykorzystanie danych w Twoim biznesie, zwłaszcza jeśli myślisz o jego wzroście i skalowaniu. Użyj potężnej mocy systemu eFitness sprzężonego z funkcjonalnościami Machine Learning, Artificial Intelligence oraz Business Intelligence platformy Microsoft, by zwiększyć sprzedaż, retencję i wyprzedzić konkurencję. A to wszystko w bardzo przejrzystej i estetycznej formie wykresów i raportów, dających Ci podpowiedź, w każdym momencie, w którym musisz podjąć kluczowe decyzje dotyczące wszystkich Twoich obiektów, niezależnie od klubu, regionu czy kraju, w którym się znajduje.

Personalizacja i automatyzacja

To dwa najgorętsze trendy marketingu w bieżącym roku. Dzieje się tak, ponieważ żyjemy w świecie zalewu fake newsów i ogromnego szumu informacyjnego, które przekreślają grubą kreską, możliwość łatwego budowania zaufania klientów do marek oraz docierania do nich ze swoim komunikatem. Te dwa narzędzia pomagają walczyć z tym ograniczeniem. eFitness wyglądając w przyszłość biznesową swoich klientów, wyposażył swój system w liczne funkcjonalności pozwalające m.in. na wielowymiarowe targetowanie bazy klientów, zautomatyzowane i dedykowane ofertowanie i komunikację z wybranymi klientami lub grupami klubowiczów, funkcje pozwalające na odzyskiwanie i ponowne rozgrzewanie zimnych leadów i wiele innych, o które możesz zapytać na stoisku eFitness na FitNation.

Wygoda

System eFitness powstał i rozwija się nieustannie przez ostatnie kilkanaście lat, dzięki współpracy z kilkuset klubami fitness. Butikowymi, ale i sieciowymi. To doświadczenie oraz trwający przez te wszystkie lata, żywy dialog z naszymi klientami pozwoliły nam w pełni zrozumieć istotę zarządzania takimi obiektami, wychwycić wszystkie jej niuanse i zaproponować liczne rozwiązania usprawniające ten proces. System wyposażony jest w wiele tzw. dashboardów, czyli paneli dedykowanych i maksymalnie usprawniających pracę właściciela i menedżera oraz pracowników, czyli trenerów, recepcjonistów czy marketingowców i handlowców. Dzięki tym intuicyjnym i niezwykle praktycznym rozwiązaniom elementarne zadania takie jak przyjmowanie nowych członków, zbieranie płatności, planowanie zajęć i treningów czy sprzedaż w barze, przebiegają bardzo płynnie i skutecznie. A sam system jest elastyczny i skalowalny, dopasowany do zarządzania nie tylko pojedynczymi obiektami, ale i dużymi sieciami obiektów sportowych z jednego miejsca. To tylko namiastka możliwości, jeśli chcesz poznać cały wachlarz rozwiązań, podejdź na nasze stoisko na FitNation i porozmawiajmy.

Skuteczny duet eFitness i Virtuagym

Zespół eFitness nie tylko rozwija swój system w znanych obszarach, ale także nieustannie wychwytuje najnowsze trendy branżowe i adaptuje je dla swoich klientów. Współpraca z Virtuagym polegająca na możliwości integracji systemu do zarządzania klubami sportowymi z całą paletą możliwości, jakie dostarcza Virtuagym, jest doskonałym tego przykładem. Dzięki temu rozwiązaniu Twój klub może od razu wprowadzić do swojej oferty internetowe plany treningowe i śledzenie nawyków żywieniowych, a dzięki nim wydłużać czas kontaktu z marką klubu nawet po godzinach ćwiczeń, zwiększać zaufanie, wykorzystać elementy grywalizacji w planach treningowych a w konsekwencji zwiększać retencję.

Jeśli chcesz zyskać świeży punkt widzenia na zarządzanie Twoimi obiektami sportowymi, poznać kompleksowe rozwiązanie do zarządzania pojedynczymi oraz sieciowymi klubami fitness oraz sprawdzić, o ile może ono rozwiązać Twoje dotychczasowe problemy w tej dziedzinie, podejdź do stoiska eFitness na konferencji FitNation. Nasi reprezentanci nakreślą możliwości i spersonalizują rozwiązanie pod Twój biznes.

Co zyskasz, biorąc udział w konferencji FitNation?

Prowadzisz klub sportowy lub ich sieć i zastanawiasz się jeszcze nad udziałem w konferencji FitNation, która odbędzie się 3-4 października br. w Amsterdamie? Pomyśl o licznych wykładach, otwartych dyskusjach i krótkich sesjach networkingowych oraz kuluarowych rozmowach z najbardziej innowacyjnymi liderami branży fitness i dołącz do ich grona. Pomyśl o nowych koncepcjach i ideach, które powstają na styku sportu, technologii i biznesu i bądź ich beneficjentem. W końcu pomyśl o wspaniałej lokalizacji w malowniczym i tętniącym życiem, wielokulturowym Amsterdamie i nie zastanawiaj się dłużej. FitNation to miejsce i czas dla liderów i innowatorów branży fitness, stań się ich częścią.

Czas i miejsce Konferencji FitNation

Czas: 3 – 4 października 2019 roku
Miejsce: Amsterdam Postillion Conference Centre
Adres: Paul van Vlissingenstraat 8, 1096 BK Amsterdam, Holandia
Więcej informacji: https://fitnation.co/

Written by
Agnieszka