Nowy moduł Bar w systemie eFitness!

Już wkrótce użytkownicy systemu eFitness będą mogli korzystać z nowego modułu Bar. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej wersji?

Właściciele i managerowie klubów fitness doskonale wiedzą, że sprzedaż detaliczna to świetne dodatkowe źródło przychodów. Sprzedawać można nie tylko produkty (m.in. suplementy diety, ręczniki czy wodę) ale także usługi (jak treningi personalne czy konsultacje dietetyczne). Możliwości jest wiele! System eFitness sprawia, że sprzedaż barowych produktów i dodatkowych usług jest jeszcze łatwiejsza.

Bar w systemie eFitness to moduł, z którego pracownicy klubów korzystają na co dzień, dlatego udoskonaliliśmy go zarówno pod względem funkcjonalności jak i wyglądu.

Nowości i ulepszenia funkcji
Wiemy, jak ważne są moduły wpływające na codzienną pracę klubu. Działania w systemie muszą odbywać się szybko i intuicyjnie, dlatego w nowym Barze czeka na użytkowników łatwiejsze dodawanie produktów oraz nowa, jeszcze łatwiejsza ścieżka płatności. Ulepszeniu poddaliśmy także możliwość wyszukiwania artykułów po kodzie kreskowym i nazwie artykułu w jednym polu.

Nowości w wyglądzie
Wygląd modułu także ma znaczenie i wpływa na jakość pracy Twojej recepcji, dlatego przygotowaliśmy nowe ułożenie i kształt kategorii i artykułów oraz nowe, ładniejsze ikonki produktów. Dodatkowo wprowadziliśmy stałe propozycje koloru tła i czcionki w kategoriach i artykułach. Na szybszą sprzedaż wpłynie także nowe miejsce koszyka i nowe, bardziej czytelnie kafelki płatności.

Dlaczego zmiany w module Bar są tak ważne? W samym 2021 roku przez system eFitness kluby sprzedały aż 666 210 butelek wody! To naprawdę sporo, można by nią wypełnić dwa tory olimpijskiego basenu. 😉

Zapraszamy 18 lutego na doszkolenie online „Nowy moduł Bar – omówienie nowych funkcji i wyglądu”, podczas którego dowiesz się o wszystkich możliwościach modułu Bar! Zapisz się na webinar.

Nie korzystasz jeszcze z systemu eFitness? Przekonaj się jakie to proste, skontaktuj się z nami!

Written by
Konstancja
DO GÓRY