Początek fitnessowego sezonu – co u nas?

To lato było gorące nie tylko pod względem temperatury! W naszej organizacji sporo się działo – w czerwcu na dobre wróciliśmy do pracy z biura, pracowaliśmy nad pokaźnymi projektami i solidnie przygotowywaliśmy się do początku sezonu w klubach fitness.

Wielkie projekty

Wrzesień to czas szlifów przed premierą nowej eFitness App. Trwają ostatnie testy i dopinanie aplikacji na ostatni guzik – a raczej “button” 😉 – by aplikacja trafiła w ręce klubowiczów już z początkiem października. Więcej o nowych funkcjonalnościach aplikacji dla klubów fitness dowiesz się tutaj. Jednak nowa aplikacja to nie tylko nowe funkcjonalności, ale też nowoczesny wygląd i wiele opcji personalizacji pod branding Twojego klubu! My już nie możemy się doczekać!

https://www.instagram.com/p/CFMjUwOHZFB/

W tym roku rozpoczęcie wrześniowego sezonu w klubach fitness było inne niż zwykle, ale cieszy nas to, że mimo wszystko dobrze sobie radzicie. Cały czas wspieramy działanie klubów i wdrażamy nowe funkcjonalności w naszym oprogramowaniu. Użytkowników systemu eFitness jest coraz więcej!

To nie wszystko! Latem ani na chwilę nie zwolniliśmy tempa z prowadzeniem doszkoleń online. Koniecznie skorzystaj z naszych webinarów – to świetne źródło informacji o zarządzaniu klubem fitness. Nasi szkoleniowcy wprowadzą Cię w tematykę raportów, karnetów i innych zagadnień, z którymi na co dzień spotykasz się w pracy, a także rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości na bieżąco. Jedyne, co musisz zrobić to zapisać się na darmowe doszkolenie online i usiąść wygodnie przed monitorem w piątek o 12.00.

W wakacje swoją premierę miała Baza wiedzy, czyli miejsce, gdzie każdy użytkownik systemu znajdzie odpowiedź na nurtujące go pytanie. Oprócz instrukcji dostępne są także tutoriale video oraz informacje o wdrażanych nowościach.

Zobacz na filmie, jak działa Baza wiedzy.

Dodatkowe wsparcie
Wielkie projekty wymagają dodatkowego wsparcia, dlatego w ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyło aż 12 nowych osób. Nasz skład zasili developerzy, specjalista IT oraz osoby do wsparcia działu Helpdesk. Tym samym jest nas już prawie siedemdziesięcioro, sporo prawda? W lipcu udało nam się złapać na wspólnym zdjęciu, a i tak brakuje wielu urlopowiczów! 😉

https://www.instagram.com/p/CEtmZIxp_3V/?utm_source=ig_web_copy_link

Nowe miejsce – Pixel_5
W nowym biurze jesteśmy już co prawda od lutego, jednak dopiero w wakacje mieliśmy trochę czasu, by upiększyć naszą nową przestrzeń. Biuro nabiera rumieńców za sprawą zdjęć na korytarzach i motywowi Superbohaterów widocznemu w salkach konferencyjnych (tak, w naszej firmie nie tylko znajdziesz dział Heroesów, ale także salki pod pieczą Iron Mana, Thora i innych superbohaterów Marvela). W myśl tej zasady – każdy u nas może zostać superbohaterem i pomóc w aranżacji. 😉

https://www.instagram.com/p/CE4N6jlJOnv/

Po pracy

Nie zabrakło czasu na wspólny relaks. Tarasy w nowym biurze i piękna pogoda w sierpniu sprzyjały spotkaniom. Na chwilę oderwaliśmy się od feature’ów, sprintów i projektów, by spotkać się przy… herbacie. Agata z One Cup of Tea za sprawą niezwykłych opowieści i herbacianych naparów zabrała nas w podróż do Nepalu. Musimy to powtórzyć!

https://www.instagram.com/p/CE6qRgBppXh/

To by było na tyle! Letnie miesiące były dla nas niezłym miksem ciężkiej pracy i relaksu. Jesień zapowiada się co najmniej tak samo ciekawie. Pamiętaj o zapisaniu się na doszkolenia online – to świetny sposób na zdobycie solidnej dawki wiedzy wraz ze startem sezonu w klubie fitness.

Jeśli jesteś ciekawy, jak wygląda nasza praca na co dzień – obserwuj nas na Instagramie!

Written by
Konstancja