Jak wygląda przejście na nowy system do zarządzania klubem fitness?

Znalezienie systemu do zarządzania, który spełni wszystkie potrzeby Twojego klubu to niełatwe zadanie, wiemy o tym. Nie zawsze pierwszy wybór może okazać się tym właściwym. Na szczęście zawsze możesz zmienić zdanie. Dlatego też, w tym artykule opowiemy Ci, jak wygląda migracja z innego systemu na system eFitness.

Po pierwsze, nic się nie martw. To łatwiejsze niż się wydaje. Przechodzenie z innego systemu na system eFitness i migracja danych to standardowa procedura. Wykonujemy ich wiele.

Co na Ciebie czeka, gdy już podejmiesz decyzję o zmianie starego systemu na system eFitness? Opisaliśmy, jak wygląda ten proces krok po kroku!

Poznaj system

W eFitness bardzo poważnie podchodzimy do procesu wdrożenia nowych klientów. Ten etap jest kluczowy – chcemy mieć pewność, że jako nowy użytkownik poznałeś nasz system i możesz sprawnie wykonywać swoją pracę w klubie. Szkolenie z obsługi systemu eFitness zawsze przygotowujemy z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb. Takie szkolenie trwa zazwyczaj cały dzień roboczy.

Przez cały czas użytkowania systemu eFitness zapraszamy Cię także do uczestniczenia w bezpłatnych doszkoleniach online. W każdy piątek spotykamy się z użytkownikami systemu na webinarze i omawiamy najpopularniejsze moduły i funkcje. Do Twojej dyspozycji pozostaje również Baza wiedzy eFitness, w której znajdziesz pomocne artykuły i video tutoriale. Przez cały czas korzystania z naszych usług masz również możliwość kontaktu z Działem Helpdesk za pomocą Systemu Zgłoszeń w systemie eFitness.

Konfiguracja według Twoich potrzeb

W kolejnym kroku następuje konfiguracja systemu eFitness według potrzeb Twojego klubu oraz włączenie Strefy klienta online. Na tym etapie możesz też poinformować nas, czy decydujesz się na dodatkowe rozwiązanie – aplikację mobilną dla klubu fitness i klubowiczów. eFitness App jest bezpłatna dla klubowiczów. Jednak, by Twoi klubowicze mogli z niej korzystać, klub powinien mieć aplikację włączoną. Dostęp do aplikacji jest opcją dodatkowo płatną.

Jeśli jest to wymagane, podłączamy także drukarki fiskalne (do podłączenia drukarki fiskalnej potrzebny jest system operacyjny Windows). eFitness jest zintegrowany z drukarkami fiskalnymi Posnet (rekomendowane), Emar oraz Novitus dla rynku polskiego oraz dla ich odpowiedników w krajach zagranicznych. Pomagamy także w procesie uruchamiania płatności online w klubie fitness.

Klub, który działa już z automatyczną kontrolą dostępu lub planuje dopiero wprowadzić elementy kontroli dostępu również może liczyć na nasze wsparcie. Z powodzeniem od lat łączymy system eFitness z rozwiązaniami kontroli dostępu. Elementy kontroli dostępu są wyceniane indywidualnie według potrzeb klientów.

Import danych i wdrożenie? To proste!

Pamiętaj, że masz możliwość importu bardzo wielu danych z poprzedniego oprogramowania – wszystko zależy od Twoich potrzeb. My pomożemy w całym procesie. Podczas przejścia na system eFitness towarzyszyć będzie Ci nasz dział Helpdesk, który zapewni wsparcie i udzieli wszystkich informacji niezbędnych do przeprowadzenia sprawnego importu. Co ważne, podczas wdrożenia otrzymujesz od nas pomoc opiekuna przez pierwszy miesiąc działania na systemie eFitness – jest to nasza standardowa procedura, za którą nie płacisz dodatkowo.

Jeśli wcześniej korzystałeś z oprogramowania instalowanego na komputerze, to przypominamy, że system eFitness jest dostępny online i nie trzeba go instalować. Otrzymujesz od nas własną instancję online oraz dane dostępowe. Żeby korzystać z systemu potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu – może to być komputer stacjonarny, laptop, tablet lub smartfon (działające w systemie operacyjnym iOS lub Android).

Nowości i aktualizacje

System eFitness to stały rozwój i ulepszenia. Jako klient naszego oprogramowania możesz na to liczyć. O nowościach wdrażanych w systemie informujemy za pomocą komunikatów systemowych oraz w zakładce “Nowości” w Bazie wiedzy. Źródłem wiedzy o nowościach w systemie są także mailingi, które otrzymują od nas użytkownicy eFitness.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej
Written by
Konstancja