Webinary dla branży fitness

Przygotuj się do otwarcia klubu – darmowe webinary

Wszyscy mamy nadzieję na szybkie otwarcie klubów fitness. Weź udział w doszkoleniach online, by z sukcesem przygotować się do tego wydarzenia!

Czas na porządki i przygotowania do otwarcia klubów. Stwórz na tę okazję specjalne kody rabatowe i promocje, by zachęcić klubowiczów do powrotu. Upewnij się, że wiesz wszystko o zarządzaniu wejściami klubowiczów i kontrolowaniu liczby osób przebywających na terenie obiektu. Na pewno przyda się także przypomnienie z zakresu płatności elektronicznych, w czasach bezdotykowych płatności to konieczność!

Jak wiesz, jako eFitness jesteśmy tu, by pomóc na każdym etapie działania Twojego klubu. Tym razem również nie zostajesz sam! Przygotowaliśmy cykl doszkoleń online przygotowujących do ponownego otwarcia klubu. Nasze webinary to praktyczna wiedza z zakresu zarządzania klubem fitness i wykorzystania w tym celu możliwości systemu. Sprawdź, jakie tematy obejmują.

Harmonogram najbliższych doszkoleń:

  • 15.05.2020 – Nowości w module „Pracownicy” – dodawanie i edycja profilu pracownika
  • 22.05.2020 – Zawieszenia/zamrożenia – przesunięcie umowy, zmiana daty końca umowy – jak to zrobić?
  • 29.05.2020 – Promocje umów – kody rabatowe, masowe dodanie promocji
  • 05.06.2020 – Zarządzanie wejściami klubowiczów – ekran wejścia, zakładka „na terenie klubu”, raporty wejściowe
  • 09.06.2020 – Płatności elektroniczne w czasach bezdotykowego płacenia + faktury automatyczne

Zapisz się na darmowe doszkolenia

Wszystkie doszkolenia odbywają się w formie webinaru w każdy piątek o godzinie 12.00. Jedyne, co musisz zrobić, to usiąść wygodnie przed ekranem z kubkiem dobrej kawy! Pamiętaj, że w każdej chwili szkolenia możesz zadawać pytania i konsultować ustawienia z naszym szkoleniowcem.

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem systemu eFitness? Nic nie szkodzi! Zapisz się na doszkolenie online i zobacz, jak pracujemy.

Written by
Konstancja