Protest branży fitness

Razem z branżą fitness

W sobotę 17 października odbył się Protest Branży Fitness. Na Placu Zamkowym w Warszawie nie zabrakło również teamu eFitness. Wspólnie z pracownikami sektora fitness, klientami, właścicielami klubów i trenerami wyraziliśmy swój sprzeciw wobec decyzji Rządu z dnia 15.10.2020.

Decyzja wprowadza nakaz zawieszenia działalności przez Kluby Fitness i Siłownie od dnia 17.10.2020. Protest organizowany był przez Polską Federację Fitness. Jak podaje organizacja: “W Polsce obecnie funkcjonuje blisko 3 tysiące Klubów Fitness zapewniających 100 tysięcy miejsc pracy”.

Jako eFitness w pełni popieramy postulaty mówiące, że kluby fitness i siłownie to miejsca bezpieczne, pomagające budować odporność. Zawieszenie ich działalności spowoduje nie tylko upadek wielu z tych miejsc, ale przede wszystkim negatywnie wpłynie na stan zdrowia dużej części społeczeństwa.

Cały czas wspieramy i trzymamy kciuki za pomyślne negocjacje prowadzone przez przedstawicieli polskiej branży fitness z przedstawicielami rządu.

Przyszłość branży fitness, w tym Twojego klubu, nie jest nam obojętna. Będziemy wdzięczni, jeśli podpiszesz petycję. Każdy podpis jest ważny, dlatego bardzo liczymy na Twoje zaangażowanie. Prosimy, zachęć do akcji również Twoich klubowiczów.

Podpisz tutaj

Written by
Konstancja