oprogramowanie do klubu fitness

Jesteśmy gotowi – system zgodny z nowymi zaleceniami

Wspieramy naszych użytkowników w każdym momencie. System eFitness jest gotowy na nowe wyzwania stojące przed klubami fitness. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Rozbudowaliśmy system o jeszcze lepsze zarządzanie wejściami klubowiczów. Sprawnie działające i przyjazne użytkownikowi zarządzanie limitem wejść w czasie ograniczeń narzuconych na kluby to teraz podstawa. W eFitness znajdziesz dwie nowe funkcjonalności, które są dostosowane do rządowych zaleceń i umożliwią jeszcze sprawniejsze zarządzanie wejściami klubowiczów.

Dwie ważne funkcja w systemie eFitness to limitowanie wejść do klubu oraz możliwość wyświetlania limitu na telewizorze przy recepcji:

  • Limitowanie wejść do klubu

Na podstawie powierzchni Twojego klubu system obliczy maksymalną liczbę osób mogących przebywać na terenie klubu. Status limitu jest cały czas widoczny w lewym dolnym rogu systemu. Gdy w niego klikniesz, zostaniesz przeniesiony do zakładki „Na terenie klubu” pokazującej listę osób, które weszły do klubu. Gdy limit zostanie osiągnięty, pojawi się informacja o jego przekroczeniu. Dzięki temu będziesz miał kontrolę i pewność, że pracownicy i klubowicze mogą zachować bezpieczne odległości.

  • Wyświetlanie limitu wejść na ekranie przy recepcji

Kolejna funkcja, która nie tylko ułatwi pracę Twojej recepcji, ale także pomoże klientom przychodzącym do klubu. Przygotowaliśmy widok licznika, który możesz wyświetlić na telewizorze lub ekranie monitora widocznym przy recepcji. Pracownicy oraz klienci przychodzący do Twojego klubu fitness będą mogli na bieżąco widzieć, ile osób znajduje się obecnie w klubie i czy mogą z niego w tej chwili skorzystać. Oprócz tego limit wyświetla także maksymalną możliwą liczbę osób mogących przebywać jednocześnie na terenie obiektu.

Bez dodatkowych kosztów

Koszty stałe, środki ochrony i dezynfekcji – wiemy, że działanie klubów w dzisiejszej rzeczywistości łączą się z wieloma kosztami, które ponosisz jako właściciel. Dlatego nie musisz inwestować dodatkowych pieniędzy w nowe rozwiązanie technologiczne. Wszystkie opisane rozwiązania dotyczące limitów wejść są dostępne w systemie eFitness dla każdego użytkownika za darmo.

Pamiętaj, że w systemie eFitness masz do dyspozycji także wiele więcej funkcjonalności takich jak płatności elektroniczne, możliwości konfiguracji promocji czy CRM. Cały czas możesz również korzystać z bezpłatnych doszkoleń online, gdzie pogłębisz wiedzę z zakresu funkcjonalności systemu i zarządzania klubem.

Właściciele klubów mogą być pewni, że po stronie oprogramowania eFitness wszystko będzie odpowiadać na nowe obostrzenia.

Jesteśmy w pełni gotowi!

Nie musisz inwestować w nowe rozwiązania technologiczne. Wszystkie opisane rozwiązania są dostępne w systemie eFitness dla każdego użytkownika za darmo. Pamiętaj też, że cały czas możesz korzystać z doszkoleń online, gdzie pogłębisz wiedzę z zakresu funkcjonalności systemu i zarządzania klubem.

Baza wiedzy – tu znajdziesz dokładną instrukcję, jak sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem systemu eFitness? Chcesz wiedzieć, jak w praktyce wygląda zarządzanie wejściami klubowiczów w systemie eFitness? Skontaktuj się z nami.

Written by
Konstancja