Wyjątkowe rozwiązania w wyjątkowym czasie – zajęcia online w Twoim klubie

Już są! W systemie eFitness udostępniliśmy w pełni zintegrowane narzędzie do tworzenia grupowych zajęć online, dzięki któremu możesz prowadzić zajęcia dla klubowiczów z każdego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu!

Prowadzenie zajęć jest możliwe dzięki integracji systemu eFitness z narzędziem Google Hangouts Meet – prowadzenie wirtualnych zajęć grupowych nie może być prostsze! Cały mechanizm spotkań online oparty jest o środowisko Google Suite, z którego prawdopodobnie Ty i Twoi klubowicze korzystacie na co dzień.

Jak to działa?
Jeżeli jesteś zainteresowany przetestowaniem tego rozwiązania i jesteś już użytkownikiem systemu eFitness, skontaktuj się z nami przez system zgłoszeń. Uruchomienie usługi jest darmowe! Po wykonaniu integracji na Kalendarzu zajęć pojawi się opcja „Zajęcia wirtualne”. A zajęcia będą dostępne także w Strefie klienta oraz w Kalendarzu Google. Przy utworzonych zajęciach pojawi się wygenerowany link do pokoju Google Hangouts Meet. Wszystkie dane dotyczące zajęć są pobierane bezpośrednio z systemu eFitness.

Dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania?
Na rynku istnieje wiele rozwiązań, wiele klubów korzysta obecnie z funkcji prowadzenia live’ów na Facebooku czy Instagramie, pozbawiając się tym samym wpływów. Zajęcia online prowadzone na platformach społecznościowych są w porządku, jeśli mają charakter jednorazowy i promocyjny.

Jednak szczególnie teraz zadbaj o to, by treści dla stałych klubowiczów zachowały jakość i zamknięty charakter. Takie rozwiązanie umożliwia indywidualne podejście, możliwość konsultacji i bezpośredni kontaktu z trenerem. A Ty nie tracisz wpływów, ponieważ masz kontrolę nad tym, by zajęcia trafiały tylko do aktywnych klubowiczów! W łatwy sposób zweryfikujesz, czy w zajęciach uczestniczą tylko osoby zapisane w systemie eFitness.

Oprócz możliwości włączenia kamery i mikrofonu w pokoju Google Hangouts Meet dostępny jest także czat, dzięki któremu klubowicze będą mogli komunikować się z prowadzącym zajęcia.

Prowadzisz już zajęcia online w Twoim klubie fitness? Mamy dla Ciebie 13 wskazówek, by były jeszcze bardziej efektywne!

Masz pytania? Chciałbyś przetestować zajęcia online w systemie eFitness?
Skontaktuj się z naszym działem Helpdesk: +48 61 666 12 88

Written by
Konstancja