Zarządzanie bez tajemnic. Nowości w doszkoleniach online!

Jak Twoje postanowienia noworoczne? Są wśród nich rozwój i poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania klubem fitness? Jeśli tak, to świetnie się składa!

Mamy dla Ciebie cykl nowych doszkoleń online. Szkolenia z zakresu zarządzania klubem i wykorzystania do tego systemu prowadzimy już od wielu lat i świetnie znamy potrzeby osób zarządzających klubami. Dlatego przygotowaliśmy bloki tematyczne, które najlepiej odpowiadają na ich potrzeby.

Jakie nowości proponujemy?

Doszkolenia online podzieliliśmy na cykle z 4 blokami tematycznymi:

  • Q&A – czyli sesje pytań i odpowiedzi. Jesteś ciekawy, jak działa dany moduł systemu? Masz dodatkowe pytania? Weź udział w tym webinarze – nasi szkoleniowcy chętnie rozwieją wszystkie wątpliwości!
  • sesje warsztatowe – to webinary, podczas których w praktyce poznajemy działanie wybranego modułu systemu eFitness (np. modułu CRM lub Raportów). Uczestnicy szkolenia otrzymują dostęp do wersji demo i tam wspólnie ze szkoleniowcem krok po kroku wykonują ćwiczenia.
  • szkolenia BASIC – idealna opcja, jeśli dopiero zaczynasz pracę na systemie eFitness lub chcesz przypomnieć sobie działanie najważniejszych funkcji. To również świetna okazja, jeśli wdrażasz nowych pracowników – w trakcie webinaru szybko przyswoją sobie podstawowe zasady działania klubu fitness w systemie do zarządzania (np. dodanie nowego klubowicza lub sprzedaż barowa).
  • omówienie jednej z funkcjonalności systemu – podczas webinarów szkoleniowcy eFitness wyjaśniają jedno z zagadnień dotyczących prowadzenia klubu fitness. Znajdują się tutaj takie tematy jak konfiguracja oferty karnetowej lub omówienie możliwości, jakie daje klubowiczom Strefa klienta.

Chcemy, aby użytkownicy systemu potrafili w pełni wykorzystywać potężny potencjał systemu eFitness i cieszyć się z rezultatów, które przynosi. Wykorzystując narzędzia dostępne w systemie eFitness, możesz znacząco wpłynąć na sprzedaż (także online) oraz kontakt z klubowiczami. Dlatego nasze piątkowe doszkolenia online są darmowe.

Ty i Twoi pracownicy możecie wziąć udział w dowolnej liczbie doszkoleń. Sami wybieracie, jakie tematy najbardziej Was interesują i zapisujecie się na wybrany termin. Pamiętaj jednak, że liczba miejsc na danym doszkoleniu jest limitowana, więc warto zapisać się wcześniej.

Zapisz się na darmowe doszkolenia i zarządzaj klubem jeszcze lepiej!

Written by
Konstancja