Crossfit 12U1 Wilanów

W CrossFit 12U1 to miejsce pełne pozytywnych ludzi gotowych do stawania się lepszymi każdego dnia. Społeczność najmniejszego boxu w Polsce tworzy 7 pracowników oraz klubowicze, czyli mieszkańcy Miasteczka Wilanów i okolic.

FOUNDED

2016

TOOLS

Rezerwacja zajęć

Zarządzanie członkostwem

Płatności

Powiadomienia e-mail

eFitness wspiera społeczność CrossFit 12U1

 

Zapytaliśmy Łukasza Wysockiego, współwłaściciela CrossFit 12U1 Wilanów, kim dokładnie są osoby tworzące społeczność wokół klubu:

Jesteśmy otwartą, zbudowaną na wzajemnym szacunku społecznością. Trenujemy razem i wspieramy się nawzajem, niezależnie od umiejętności i poziomu doświadczenia. Pozostawiamy nasze ego za zamkniętymi drzwiami szatni. Można powiedzieć, że jesteśmy wybuchową mieszanką energicznych osób, ale co najważniejsze, za pomocą CrossFitu skupiamy się na rozwoju i poprawie kondycji naszych klubowiczów.

Doskonale widać, że CrossFit 12U1 świetnie poradził sobie ze zbudowaniem społeczności wokół klubu. Jak pomógł w tym system eFitness?

eFitness pomógł, dając nam idealną platformę do obsługi rezerwacji zajęć. Nasze zajęcia są mocno dostosowane do potrzeb ćwiczących, dlatego maksymalna liczba osób na zajęciach to 9 osób. Mamy jednak duże zapotrzebowanie na zajęcia, szczególnie w godzinach szczytu, dlatego, by działać sprawnie, potrzebowaliśmy solidnego systemu, który będzie zarządzać nie tylko zapisami na zajęcia, ale także listą rezerwową. eFitness dał nam właśnie to, czego chcieliśmy.

Właściciel boxu dodał:

Poza tym eFitness oferuje świetną obsługę klienta, a helpdesk jest zawsze dostępny i gotowy, by pomóc nam w każdej sytuacji, co dla nas, jako małego butiku jest niezwykle istotne.

Warto wspomnieć, że CrossFit 12U1 nie sprzedaje karnetów online, ponieważ jak wyjaśnia Łukasz Wysocki:

Nie sprzedajemy karnetów online, ponieważ chcemy mieć bezpośredni kontakt z klientami. Jednak eFitness pomógł nam wybrać odpowiednie pakiety usług i od teraz możemy zarządzać karnetami znacznie łatwiej niż wcześniej.