Just GYM

Just GYM to sieć automatycznych klubów fitness stanowiących alternatywę dla drogich klubów premium. Obecnie sieć liczy 14 klubów w całej Polsce. Wszystkie obiekty są przestronne, przyjazne użytkownikom, wypełnione sprzętem z najwyższej półki, eleganckie i dostępne 24h/7/365.

FOUNDED

2017

WEBSITE

www.justgym.pl

NARZĘDZIA

Automatyzacja

Raporty Power BI

Kontrola dostępu

Samoobsługa

Jak sprawdza się eFitness w automatycznych klubach fitness?

 

Paweł Ciszek, Prezes sieci Just GYM podzielił się z nami sekretem na zwycięską strategię jego klubów – kluczem są efektywność i automatyzacja. Zapytaliśmy także o wybór oprogramowania i korzyści, jakie w nim widział:

„Tworząc koncepcję sieci Just GYM, chcieliśmy, by ćwiczenie w naszych klubach było dla klientów wspaniałym doświadczeniem. Nasi klubowicze oczekują łatwego dostępu i chcą wykonywać swoje treningi, kiedy tylko chcą. Zarządzanie swoim członkostwem i rezerwacja zajęć online są dla nich najważniejsze. Dzięki eFitness możemy zapewnić im to wszystko”.

Co zadecydowało o wyborze eFitness?

„Ze wszystkich dostępnych opcji wybraliśmy oprogramowanie do zarządzania eFitness, ponieważ dostarczyło nam kompleksowe rozwiązanie dla w pełni zautomatyzowanych klubów fitness opartych na biometrycznej kontroli dostępu. Dzięki temu nasi klienci mogą łatwo kupować członkostwo online lub kioskach, rejestrować swój odcisk palca i uzyskiwać dostęp do klubu bez pomocy naszego personelu. Wydajność pozwala obniżyć koszty operacyjne, co z kolei pozwoliło nam zaoferować karnety w tak atrakcyjnej cenie. Przede wszystkim, jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla naszych klubowiczów.”

Osiągając świetne wyniki, Just GYM korzysta z funkcji raportowania eFitness. Jak wskazał Paweł Ciszek:

Raporty i narzędzia analityczne w eFitness dostarczają nam liczb i informacji potrzebnych do podjęcia strategicznych decyzji. Dzięki dashboardowi bardzo łatwo jest dostrzec trendy i zmiany w działaniu naszych klubów.

Doskonale rozwijająca się sieć klubów fitness zapewnia swoim klientom jedne z najnowocześniejszych obiektów fitness w Polsce z mnóstwem różnych stref treningowych. Nic dziwnego, że klubowicze są tak zadowoleni z oferowanych usług Just GYM.