Dashboardy Business Inteligence

Dowiedz się natychmiastowo, w jakim stanie znajduje się Twój biznes. Szybko wyłapuj nowe trendy. Mierz wydajność i KPI. Śledź to wszystko na atrakcyjnych wizualnie i czytelnych dashboardach, które dostarczą istotnych informacji na temat funkcjonowania Twojej firmy.

raporty business intelligence w klubie fitness
intuicyjny system do zarządzania w klubie fitness

Kluczowe wskaźniki, które szybko dostarczą informacji o Twoich działaniach

Intuicyjny dashboard z kluczowymi wskaźnikami efektywności (KPI), które mają dla Ciebie największe znaczenie. Analizuj dane według klubu, regionu czy państwa. Nasz zaawansowany sposób zarządzania dostępami pozwoli Tobie przydzielić odpowiednie funkcje dla każdego z pracowników. Analizuj dane szybko i wygodnie, bez względu na to, czy chcesz oznaczyć klienta, stworzyć zadanie czy skontaktować się z klubowiczami - działaj szybciej dzięki poręcznym skrótom do działań systemowych.

Wizualizacja danych, która ułatwi ich analizę

Grupuj dane, by zrozumieć zachowania Twoich klubowiczów i pozwól, by system zwizualizował je w jasny i czytelny sposób. Podejmij dzięki temu odpowiednie działania.

raporty i wizualizacja danych w klubie fitness

Napędzany przez Microsoft Power BI

Dashboardy Business Intelligence w systemie eFitness są napędzane przez Microsoft Power BI, by dać Ci pełne spojrzenie na stan Twojej firmy.

raporty business intelligence w obiekcie sportowym

Sprawdź, jak eFitness może pomóc Ci wykorzystać Big Data, Machine Learning i AI do zwiększenia retencji i sprzedaży

Poproś o demo