eFitness Scanner pierwszy w branży mobilny czytnik

Ogarnij kolejki, sprawdzaj obecności z aplikacją. Ekologicznie, bez sprzętu i plastikowych kart.
Cały Twój biznes w telefonie. Bezpłatnie.

Dowiedz się więcej o eFitness Scanner

Co potrafi multi-czytnik eFitness Scanner?

Mobilny fast track - bez czytników i komputera

Zarządzaj wejściami do klubu szybko i intuicyjnie! Mamy idealne rozwiązanie, które pomoże Tobie i Twoim pracownikom w godzinach szczytu i przed zajęciami. Wystarczy zeskanować QR kod z aplikacji eFitness App klubowicza i gotowe. Dodatkowo, możesz w każdej chwili sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu i na zajęciach.

Mobilne zarządzanie zapisami na zajęcia

Zeskanuj aplikację eFitness App lub wyszukaj klubowicza. Zapisuj na zajęcia, odznaczaj już zapisanych, zmieniaj, rezerwuj lub sprawdź, gdzie klubowicz jest zapisany. Pełna kontrola nad rezerwacjami i zapisami na zajęcia w kilka sekund!

Obsługa klubu bez stałej lokalizacji i bez recepcji

Jeśli zdecydujesz się prowadzić klub bez recepcji lub organizujesz zajęcia w plenerze, również możesz w prosty sposób odznaczyć obecności w eFitness Scanner. To duże ułatwienie, szczególnie 5 minut przed zajęciami.

Nowy wymiar zarządzania

eFitness Scanner to nowe mobilne i ekologiczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w każdym modelu klubów fitness, studia treningu i szkoły jogi. Wypróbuj sam!

Pełna kontrola nad klubem w Twoim smartfonie

Idealne narzędzie dla zapracowanych. Jeśli nie masz czasu analizować wszystkich danych i wykresów na laptopie, w aplikacji mobilnej eFitness Scanner wykonasz wszystkie najważniejsze zadania. A co najważniejsze, będzie miał pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w klubie. Sprawdzisz np. statusy karnetów klubowiczów, ich zaległości w opłatach lub wykupione przez nich treningi.

Opinie użytkowników Systemu eFitness

eFitness pomógł nam w organizacji treningów. Atutami są grafiki trenerów z podziałem na sektory treningowe, możliwość tworzenia pakietów, egzekwowanie wejść i opłata subskrypcyjna. Zrezygnowaliśmy z płatności gotówkowych. Otrzymaliśmy dużo wsparcia od Pani Dominiki. Czujemy, że nie jesteśmy sami.

Damian Radowicz, Futbol Elite

System jest intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Wszystkie ważne informacje znajdują się w jednym miejscu, a wprowadzanie danych klubowiczów do systemu jest bezproblemowe. Doceniam możliwości grafiku, który bardzo ułatwia nam codzienną pracę.

Aneta Grobelna, 36 minut Śrem

Praca z „eFitness” = no stres. Pod kontrolą, wszystko na bieżąco nawet gdy w pracy jest „gorąco”. Dostęp zawsze i wszędzie, jeśli ktoś nie pracuje z eFitness, jest w błędzie i sobie szkodzi, a przecież nie o to chodzi.

Ireneusz Stepańczyk, Fit Terapia Jarosław

Wygodne i proste użycie na każdym urządzeniu

eFitness Scanner to aplikacja mobilna do skanowania QR kodów. Bez wątpienia najtańsza opcja zarządzania wejściami i zajęciami na rynku. Jedyne, czego potrzebujesz to smartfon lub tablet, na który pobierzesz aplikację.

Pełna kontrola nad klubem
w Twoim smartfonie

Ekonomiczne. Bez wątpienia najtańsza opcja zarządzania wejściami i zajęciami na rynku. Nie tylko ogranicza koszty sprzętu, ale również wpływa na oszczędność energii elektrycznej, a w konsekwencji mniejsze rachunki za prąd!

Ekologiczne. Twoi klubowicze już nie będą potrzebować plastikowych kart, aby wejść na ulubione zajęcia. Ty również zaoszczędzisz cenne zasoby! Nie potrzebujesz już specjalistycznego sprzętu, papierowej dokumentacji ani skomplikowanej infrastruktury.

Mobilnie. Możesz zarządzać wejściami/obecnościami i zapisami na zajęcia niezależnie od tego gdzie się odbywają. Rozwiązanie możesz wykorzystać jeśli prowadzisz zajęcia w plenerze, eventy lub nawet, gdy nie posiadasz standardowej recepcji.

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy pierwszych krokach Twojej pracy z eFitness Scanner. Jesteśmy również dostępni przez LiveChat.

Opiekun i szkolenie

Opiekun nauczy Cię działania eFitness Scannera, wyjaśni wszystko w dostępny sposób i pomoże przy podpinaniu płatności online.

Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy na Live Chat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Wiedzę możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Zobacz, jak prowadzić klub fitness łatwiej. Poznaj więcej możliwości eFitness Scanner.

Kontakt
DO GÓRY