Cześć, jesteśmy eFitness!

To my stoimy za systemem. Jesteśmy pasjonatami fitnessu i technologii. Nieważne, czy prowadzisz butikowy klub czy dużą sieć - jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój model biznesowy. Poznajmy się lepiej!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

600+

Wspieranych przez nas klubów fitness

10+

Kraje, w których jest nasz system

160MLN+

Wejść do klubów przez system eFitness

60+

Osób w pracujących nad systemem

O nas

Kim jesteśmy i co robimy dla branży fitness w Polsce i za granicą? Poznaj nasze działania!

Nasza misja

Misją eFitness jest wspieranie właścicieli i pracowników klubów fitness w osiąganiu biznesowych celów. Pomagamy
i dostarczamy klubom rozwiązania, które zapewniają ich klientom jeszcze lepsze doświadczenia z treningu w klubie.

Stały rozwój

Działamy od 2010 roku. Wierzymy, że fitness jest wartością, której świat dziś potrzebuje.
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców oprogramowania w Polsce i obecnie działamy już w ponad 10 europejskich krajach.

Co mówią o nas klienci

Nasz certyfikat zgodności

W eFitness tworzymy nasze oprogramowanie zgodnie z unijnymi przepisami o ochronie danych i zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych.

Złoty partner Microsoft

Jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft i dbamy o bezpieczeństwo stosując środki techniczne i organizacyjne na poziomie bankowym. eFitness zapewnia wysoce poufny system. Bez trudu skaluje się i spełnia wszystkie wymagania korporacyjne.

Poznaj nasz zespół

Kim są osoby, które na co dzień tworzą system eFitness? Zobacz, kim jesteśmy i jak pracujemy!

Praca w eFitness

eFitness tworzy ponad 60 osób. Dobrze wiemy, czym jest praca zespołowa. Kiedy nie programujemy, nie wdrażamy nowych funkcjonalności ani nie odpowiadamy na pytania klientów, spędzamy razem dobrze czas w naszym biurze w Poznaniu.

Board members

To od nich wszystko się zaczęło – współzałożyciele eFitness. Siła napędowa. Każdy z nich ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, rozległą wiedzę z zakresu technologii, zarządzania oraz ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży fitness.

Ten zespół łączy jeszcze jedno: są triathlonistami i pasjonatami sportu. Wiedzą, co oznacza wytrwałość i konsekwentne dążenie do celu. Wierzą, że o sukcesie eFitness decyduje nie tylko jakość pracy, ale także sposób, w jaki traktujemy naszych klientów oraz pasja do fitnessu.

Customer Relations

Dbanie o relacje z klientami to ich żywioł. Doskonale łączą to z szerokim doświadczeniem w branży fitness. Zapewne miałeś już okazję spotkać się z nimi podczas branżowych spotkań i targów.

Uważnie słuchają, by zrozumieć Twój biznes i potrzeby – ta umiejętność pozwala im zająć się każdym, nawet najtrudniejszym projektem. Uwielbiają nowe wyzwania, więc nie czekaj i porozmawiaj z nimi. Znajdziesz ich tam, gdzie dużo śmiechu i dobre jedzenie.

Obsługa klienta

Poznasz ich podczas wdrażania systemu w Twoim klubie fitness. Osoby z tego działu prowadzą szkolenia systemowe i pozostają w kontakcie z użytkownikami systemu. Zespół jest również odpowiedzialny za Bazę Wiedzy. Są też świetnymi towarzyszami do żartów!

Dev

Serce systemu eFitness. Najliczniejszy dział naszej organizacji. Łączy ich jedno: zamiłowanie do kodu.

Tutaj możesz znaleźć backend i frontend developerów, testerów i analityków danych. Dzięki nim na światło dzienne wychodzą nowe funkcjonalności systemu eFitness.

Marketing

Kreatywność: to je napędza. Królowe treści. Postrzegają każde wyzwanie jako szansę. Tworzenie filmów, zdjęć lub pisanie postów na blogu
– żaden problem! Ten duet dba również o wszystkie aspekty działań edukacyjnych prowadzonych przez eFitness.

Finance

Mają oko na całą organizację. Zamiłowanie do porządku i terminów to ich drugie imię. Perfekcjonistki zajmujące się sprawami finansowymi, księgowymi i administracyjnymi. Jedno jest pewne: zawsze możesz na nie liczyć!

Nasze biuro

Poszukujesz pracy w szybko rozwijającej się branży IT? A może Twoją pasją jest fitness? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy!

Siedziba:
Poznań, Poland
ul. Grunwaldzka 186, Pixel 4

Dołącz do nas!

Oferty pracy

Chcesz wiedzieć więcej? Chętnie porozmawiamy!

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY