Automatyczna kontrola dostępu

Dostarczamy rozwiązania automatycznej kontroli dostępu dla klubów fitness. Usprawnij działanie swojego obiektu!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy autorski projekt automatycznej kontroli dostępu dla branży fitness. Cały czas rozwijamy i poszerzamy ofertę o nowatorskie rozwiązania i integracje sprzętowe.

Nasi dostawcy

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły jogi. System eFitness posiada czytelny i łatwy w użyciu grafik. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz grafik zajęć robi robotę!

Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu kontroli dostępu i danych biometrycznych takich jak rozpoznawanie odcisków palca. Suprema jest technologicznym partnerem z ponad 100 globalnych dostawców w branży zabezpieczeń.

Producent rozwiązań RFID/NFC. Gantner dostarcza zintegrowane rozwiązania w zakresie kontroli dostępu. Wykorzystujemy czytniki dostawcy w zakresie obsługi QR kodów, kart i biometrii.

Producent rozwiązań biometrycznych specjalizujący się w wewnętrznych i zewnętrznych czytnikach linii papilarnych, które świetnie sprawdzają się w klubach 24/7.

Rozwiązania dla obiektów fitness

Zobacz, jakie możliwości kontroli wejść i dostępu tworzymy dla obiektów fitness. Wybierz rozwiązania idealnie pasujące do Twoich potrzeb!

Obsługa stref kontroli dostępu

Obsługa stref kontroli dostępu

Oferujemy rozwiązania obsługi stref kontroli dostępu z podziałem na strefy dla klientów i pracowników. Oprócz strefy głównej, która odpowiada za wejście do klubu, mogą być dodatkowe jak np. “Sala zajęć” lub “Parking”. Każda strefa może posiadać inną konfigurację. Dostęp do poszczególnych stref pracowników określany jest za pomocą ról.

Obsługa czytników biometrycznych

Obsługa czytników biometrycznych

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy obsługę czytników biometrycznych w klubach fitness. Czytniki sczytują linie papilarne pracowników i klubowiczów, umożliwiając dostęp do wybranych stref obiektu. Obsługujemy także biometrię z wykorzystaniem tęczówki oka.

Dynamiczne kody QR

Dynamiczne kody QR

Dynamiczne QR kody generowane są w aplikacji mobilnej eFitness App dostępnej dla klientów klubu. QR kod jest zaszyfrowany i posiada ograniczenie czasowe, pozwalające na wykorzystanie go przez określony czas. Dynamiczne QR kody eliminują ryzyko nadużyć w klubie. To proste i wygodne rozwiązanie dla Twoich klubowiczów!

Szybkość i niezawodność działania

Szybkość i niezawodność działania

Nasze rozwiązania gwarantują szybkość działania i dużą przepustowość. Automatyczna kontrola dostępu działa w także trybie offline. Podczas wejścia do klubu kontrola dostępu sprawdza, czy dany klient ma dostęp do klubu w lokalnej bazie kontroli dostępu.

Limity i blokady

Limity i blokady

ACS od eFitness to rozbudowany system limitów i blokad wejść do klubu. Blokada wejścia, gdy wykorzystany został limit osób na terenie klubu, to rozwiązanie, które okazało się niezbędne w czasie pandemii. Możliwe jest również nałożenie blokad wejść bezpośrednio na wybrane karnety (aktywne lub nieaktywne).

Nagroda za nasz koncept

Nasze rozwiązania z zakresu kontroli dostępu w klubach fitness są doceniane przez właścicieli klubów, klubowiczów, a także podczas branżowych imprez.

Złoty Medal MTP

Otrzymaliśmy Złoty Medal MTP przyznawany za wysoki poziom innowacyjności produktów. Jury nagrodziło pomysłowość i nowoczesność rozwiązania a także walory jakościowe i technologiczne naszych usług w obszarze automatycznej kontroli dostępu.

Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach eFitness?
Chętnie porozmawiamy!

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY