eFitness liderem w Czechach

eFitness zadomowił się na czeskim rynku już na dobre. Oprogramowanie do zarządzania klubami fitness działa w sieciach Form Factory oraz Form Factory Premium, a teraz także w sieci klubów BBC. Tym samym eFitness stał się liderem w dostawie oprogramowania na rynku naszych południowych sąsiadów.

– eFitness został przyjęty z dużym entuzjazmem. To motywuje nas do jeszcze wydajniejszego działania – mówi Tomasz Sierpiński, Customer Relation Director w eFitness.

eFitness przoduje na czeskim rynku

Z eFitness korzystają wszystkie obecne na czeskim rynku sieci klubów fitness. Każda z nich posiada własną specyfikę oraz odrębny styl biznesowy. eFitness dostarczył w tych miejscach dopasowane do potrzeb i intuicyjne rozwiązanie oraz zintegrowaną kontrolę dostępu. Obiekty są zlokalizowane przede wszystkim w Pradze i w Ostrawie. Wśród nich możemy znaleźć kluby w samym sercu praskiego Starego Miasta (Form Factory Premium, wśród klubów są też byłe obiekty World Class czy Holmes Place), jak i kluby mieszczące się w centrach biznesowych oraz galeriach handlowych (BBC oraz Form Factory Fitness Center, w tym także kluby przejęte po sieci Jatomi, obecnie w fazie rebrandingu).

Jak zostało ocenione wdrożenie systemu eFitness w Czechach?

– Projekt wdrożenia systemu eFitness w Czechach był jednym z najtrudniejszych od strony operacyjnej – mówi Rafał Rybski, Dyrektor Zarządzający Fit Invest Int. – Ujednolicenie systemu w całej sieci, zamiana kilku niezależnych systemów w jeden, taka operacja nie udałaby się bez zaangażowania czeskiego zespołu Fitness Place oraz specjalistów po stronie eFitness. A to dopiero początek współpracy. Mając tak profesjonalnego partnera, wierzę, że będziemy mogli wkrótce zaimplementować na rynku czeskim wszystkie nowości eFitness. Dziękuję za wdrożenie.

Więcej o wdrożeniu eFitness w Czechach przeczytasz na portalu Branża Fitness

Written by
Konstancja