Zwiększ płynność finansową w klubie
Otrzymaj płatności z góry za cały rok

Korzystając ze sprzedaży karnetów na Raty PayU 0% zwiększysz przychody i zapomnisz o windykacji!

Dowiedz się więcej

Pierwsza i jedyna taka integracja w branży fitness w Polsce.
System eFitness i PayU to nowy standard płatności na rynku fitness, nowoczesne metody kredytowe,
możliwość sprzedaży nowych produktów i brak windykacji.

Raty PayU 0%

Dzięki integracji Systemu eFitness z PayU zyskujesz dostęp do nowoczesnych rozwiązań kredytowych. Włączenie usługi w klubie to chwila, a cały proces sprzedażowy usług odbywa się 100% online bez zaświadczeń i w kilka minut. Pewność finansowa i brak windykacji dla klubu. Większe możliwości zakupowe dla klubowiczów.

Płatności rekurencyjne

Płatności cykliczne to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymujesz regularne i terminowe płatności np. za karnety. Klubowicze nie muszą pamiętać o terminach płatności i odnowieniach - zostają z Tobą na dłużej.

Płatności jednorazowe

Kupując produkty i usługi online (np. karnety lub treningi) można płacić taką samą kartą (debetową, kredytową), co w zwykłym sklepie oraz korzystać z szybkiej płatności BLIK za pomocą kodu z mobilnej aplikacji banku. Pozwól klubowiczom kupować tak jak lubią - również w Twoim klubie fitness.

Innowacyjne i pionierskie rozwiązanie dla branży fitness

PayU jest najczęściej wybieranym systemem płatności w Polsce (raport Gemius 2019). Integracja z systemem eFitness to innowacyjne rozwiązania płatnicze i kredytowe po raz pierwszy dostępne dla branży fitness w Polsce. PayU wspiera szybką realizację płatności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych, również przez aplikację eFitness App.

Dlaczego warto sprzedawać karnety z możliwością Raty PayU 0%

Większa sprzedaż

Zwiększ ofertę o nowe produkty i sprzedawaj więcej. Karnety i pakiety z opcją kredytowania to nowe możliwości zakupowe dla Klubowiczów i minimum formalności.

Brak windykacji

Zadbaj o klubowiczów i stwórz doskonałą ofertę. Sprzedaż karnetów na Raty PayU 0% to pewność finansowa i brak windykacji po stronie klubu.

Zakupy przez aplikację mobilną

Sprzedaż karnetów nigdy nie była prostsza z eFitness App! Karnety i pakiety na Raty PayU 0% są dostępne dla klubowiczów bezpośrednio w aplikacji.

Pieniądze za rok z góry

Sprzedając karnety na Raty PayU 0% cała kwota jest szybko na koncie klubu. Rozliczenia rat odbywają się bezpośrednio z bankiem.

FAQ

System eFitness jest zintegrowany z płatnościami PayU co oznacza minimum formalności po stronie klubu. W celu włączenia usługi wystarczy skontaktować się z nami - chętnie pomożemy.

Karnety długoterminowe (półroczne, roczne) oraz usługi (pakiety) np. konsultacje, masaże, treningi personalne lub pakiety łączone (karnet+treningi), które można rozłożyć na raty. Raty PayU są dostępne jeśli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł.

Każdy klubowicz może skorzystać z takiej opcji. Cały proces odbywa się 100% online, bez zaświadczeń, bez rozmów z konsultantami, bez papierowej umowy i korespondencji kurierskiej. Po wypełnieniu krótkiego formularza, decyzja kredytowa jest podejmowana chwilę później.

Warto informować klientów korzystając z wielu kanałów komunikacji: na stronie internetowej (przy wybranych karnetach/usługach), np. na dole strony lub w banerze informacyjnym, na miejscu w klubie (np. logo operatora przy recepcji), w mediach społecznościowych jako wsparcie kampanii marketingowej online (banery, posty, reklamy, które kierują bezpośrednio do sklepu). Niezbędne materiały można pobrać poniżej.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach płatniczych i Ratach PayU 0%?

Wypełnij formularz kontaktowy
DO GÓRY