Jak możemy pomóc? Nowość!

Oddaliśmy w ręce użytkowników systemu eFitness nową i super przydatną Bazę wiedzy. Wykorzystaliśmy czas zamknięcia klubów nie tylko na wdrożenie wielu nowych funkcjonalności (m.in. zajęcia online i limity na zajęciach w klubie), ale także na stworzenie Bazy wiedzy!

Baza wiedzy wystartowała i… ma się świetnie!

Coraz więcej użytkowników systemu eFitness korzysta z instrukcji i video tutoriali dostępnych w Bazie wiedzy. Platforma powstała dla użytkowników i z ich inicjatywy – to Wy przekonaliście nas, że takie miejsce jest potrzebne i jeszcze bardziej pomoże w codziennej pracy klubu!

Odkryj Bazę wiedzy i znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania!

To miejsce, gdzie znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci w pracy i zarządzaniu klubem fitness. Nasze centrum pomocy podzieliliśmy na 4 główne kategorie:

  • Baza wiedzy – gdzie dowiesz się między innymi, jak skonfigurować karnet lub jak stworzyć grafik zajęć. Przekonasz się także, ile rzeczy system może zrobić za Ciebie
  • Jak zacząć? – czyli pomocne miejsce, jeśli dopiero zaczynasz pracę na systemie eFitness
  • Nowości – wypatruj tam newsów związanych z nowymi funkcjonalnościami i aktualizacjami w systemie
  • oraz treści video.

W Bazie wiedzy znajdziesz już ponad 77 instrukcji w 31 kategoriach i 20 video tutoriali. A to nie koniec! Zawartość Bazy wiedzy stale się powiększa, dlatego zachęcamy do regularnego korzystania z jej materiałów! 🙂

Tematem, który cieszy się teraz największym zainteresowaniem jest oczywiście Jak sprawdzić liczbę Klubowiczów na terenie klubu?, czyli jedna z funkcjonalności, która pomogła obiektom w powrocie do działania w czasach nowych obostrzeń narzuconych na kluby.

Wśród wielu wpisów i tutoriali, które wsparły w płynny powrót do otwarcia klubów znalazły się także Jak sprzedać umowę/karnet? oraz Jak skonfigurować wysyłkę maili/sms i jak je wysyłać?

Zobacz, jak działa Baza wiedzy:

Written by
Konstancja