Nowość – eFitness App!

Jeszcze więcej dla klubu, jeszcze więcej dla klubowiczów – tak można podsumować nową aplikację od eFitness. Dlaczego warto zainteresować się nową aplikacją dla klubów fitness?

1 października 2020 r. będzie miała miejsce premiera eFitness App – nowej aplikacji mobilnej od eFitness. Kluby, które do tej pory korzystały z wcześniejszej aplikacji eFitness, będą mogły wypróbować nową eFitness App przez 5 miesięcy za darmo. Pobranie aplikacji jest i zawsze będzie darmowe dla klubowiczów.

Zobacz sam!

Nowa jakość to przede wszystkim nowe funkcjonalności. Czytelny Grafik zajęć i łatwe zapisy na zajęcia to podstawa – aplikacja pozwala klubowiczom zapisywać się na zajęcia, które są sercem wielu klubów. To szczególnie ważne w czasie narzuconych na kluby limitów.

Opłacenie członkostwa bez wychodzenia z domu? Z aplikacją jest to jeszcze łatwiejsze! W apce czeka na klubowiczów moduł płatności. To przede wszystkim możliwość kupowania karnetów i dodatkowych usług Twojego klubu bezpośrednio przez smartfon.

Obserwacja postępów – dzięki aplikacji klubowicz zyskuje możliwość śledzenia swoich treningowych postępów. To nie tylko udogodnienie dla klubowiczów, ale też sposób na lepszą retencję w klubie!

Dodatkowo eFitness App daje Twojemu klubowi możliwość ustawienia wyglądu, dzięki czemu aplikacja jest spójna z Twoim brandingiem. Zdefiniujesz w niej kolory i logo, zdjęcia oraz inne elementy niezbędne do identyfikacji Twojej marki. To wszystko w nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsie aplikacji.

Nowoczesna aplikacja w klubie fitness daje Ci możliwość wzmocnienia pozycji Twojego klubu i jeszcze lepsze zadbanie o potrzeby klubowiczów. Przekonaj się sam.

Wypróbuj możliwości eFitness App.

 

 

Written by
Konstancja