Pay As You Go w klubie fitness

Działasz online? Wykorzystaj to!

Wśród olbrzymich ograniczeń, które zostały narzucone na kluby fitness, możemy znaleźć jeden pozytywny aspekt. Jak pewnie nie raz się o tym przekonałeś, istotnym argumentem przy wyborze klubu przez klienta jest dystans, który dzieli obiekt od jego miejsca zamieszkania lub pracy. Dzięki zajęciom online te odległości zostały zniesione.

Z tego artykułu dowiesz się, jak w łatwy sposób zarabiać na grupowych zajęciach online i jak użyć do tego usługi Pay As You Go – czytaj dalej!

Jeśli Twój klub fitness lub specjalizujący się w danej dziedzinie klub butikowy dostarcza wysokiej jakości zajęcia online – jesteś na wygranej pozycji. Dlaczego? Być może prowadzisz świetne studio pole dance, które cieszy się dobrą sławą w całym mieście lub kraju. A może do Twojego boxu CrossFit przyjeżdżają osoby z drugiego końca miasta. Teraz tych osób może być jeszcze więcej! Wystarczy, że umiejętnie się wypromujesz i wykorzystasz zajęcia online. Do promocji możesz użyć starych sprawdzonych sposobów, takich jak polecenia Twojego klubu przez zadowolonych klientów (to naprawdę działa!).

Osoba bez karnetu?

To żaden problem! Oprócz narzędzia do prowadzenia grupowych zajęć online, mamy dla Ciebie coś jeszcze – Pay As You Go, czyli możliwość pobierania opłat za zajęcia bez konieczności posiadania karnetu przez klienta. Zajęcia online mogą przyciągnąć sporo nowych osób zainteresowanych wybranymi treningami. W takiej sytuacji opcja Pay As You Go to najwygodniejsze rozwiązanie. Jeżeli klient, nie chce kupować pełnego członkostwa, a jedynie skorzystać z wybranych zajęć lub usługi, np. konsultacji dietetycznej, płaci jedynie za tę usługę.

Z perspektywy klienta

Płatność Pay As You Go to przede wszystkim wygoda dla Twoich klientów. Nowe osoby mogą wypróbować usługi klubu bez obciążających zobowiązań. Na Strefie klienta w Grafiku przy opisie zajęć wyświetli się ich cena. Po kliknięciu „Zapisz się” pojawi się także informacja o możliwości zapłacenia za zajęcia za pomocą Przelewy 24. Jeżeli klient nie zapłaci za nie w momencie zapisu, miejsce na zajęciach będzie wstępnie zarezerwowane.

Jak uruchomić Pay As You Go w klubie fitness?

W tym celu skontaktuj się z naszym działem Helpdesk. Warunkiem funkcjonowania Pay As You Go na Strefie klienta są aktywne płatności za pomocą Przelewy 24. Więcej o Pay As You Go oraz innych możliwościach płatności online dowiesz się podczas darmowych webinarów – doszkolenia eFitness.

Written by
Konstancja
DO GÓRY