Wizyta konsultanta i szkoleniowca branży fitness Krzysztofa Pakulca w eFitness

W naszych progach gościł Krzysztof Pakulec. Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubami fitness, sprzedaży i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business.

Wizyty takich gości mają dla nas szczególne znaczenie. Wymieniamy się wtedy na bieżąco wiedzą i doświadczeniami z naszej branży i zderzamy doświadczenia, uwzględniające różne punkty widzenia. A wszystko po to, by finalnie proponować klubom fitness, ich menedżerom i pracownikom najoptymalniejsze rozwiązania w zakresie zarządzania obiektami sportowymi.

Nasi konsultanci wprowadzili Pana Krzysztofa w nowości, jakie wdrożyliśmy w systemie eFitness. Omawialiśmy szerzej aspekty związane z Dashboardami Business Inteligence, dzięki którym klienci mogą na bieżąco śledzić stan, w którym znajduje się ich biznes, wyłapywać nowe trendy, mierzyć wydajność i KPI. A wszystko to, dzięki łatwym w obsłudze i czytelnym wykresom danych, które można wielowymiarowo grupować i porządkować intuicyjnymi skrótami do działań systemowych. Zrozumienie posunięć klientów klubów fitness jest dzięki temu bardzo proste i intuicyjne. To potężne narzędzie jest tak efektywne i skuteczne, dzięki Microsoft Power Business Intelligence.

Wprowadziliśmy Pana Krzysztofa także w kilka nowości, jakie pojawiły się ostatnio w naszym systemie, w tym te porządkujące szeroko rozumiany temat zgód osobowych RODO, obsługi fiskalnej podmiotów firmowych, nowych danych w raportach czy kierunków, w którym rozwinął się ostatnio moduł ustawień w profilu użytkownika.

Rozmowy z Panem Krzysztofem pozwoliły nam z kolei, jeszcze lepiej zrozumieć indywidualny punkt widzenia klientów z naszej branży, wychwycić najgorętsze trendy i smaczki, które proponuje rynek a którymi zarządzający klubami fitness faktycznie są zainteresowani.

Written by
Agnieszka