Otwarcie kolejnego klubu fitness premium Saturn w Chorzowie

eFitness towarzyszy swoim klientom w najważniejszych momentach. Tym razem nasz CEO Łukasz Balicki wraz z Tomaszem Sierpińskim Dyrektorem Sprzedaży Krajowej uczestniczyli w otwarciu kolejnego klubu sieci Saturn w Chorzowie.

Nowy obiekt kategorii premium oferuje komfortowe, kompleksowo wyposażone przestrzenie do ćwiczeń dla swoich klubowiczów. Na 1800 m2 swoje miejsce ma siłownia ze sprzętem najwyższej jakości marki Life Fitness, strefa Wellness pozwalająca na relaks klientów w 7 saunach i łaźniach, 3 jacuzzi oraz SPA i bistro, w którym można przekąsić pożywną przekąskę po intensywnym treningu. Na uwagę zasługuje również unikatowy design klubu i nietuzinkowe, imitujące zwierzęta dodatki dekoracyjne, których nie ma nigdzie indziej.

Jak każde otwarcie klubu i to było obfite w specjalne oferty dla klubowiczów w tym 2 pierwsze miesiące darmowe wraz z niedrogim karnetem w późniejszym okresie. Nowym klientom wręczono również atrakcyjne pakiety startowe składające się m.in. z darmowego planu treningowego, pierwszego treningu pod okiem specjalisty i jego późniejszą bezpłatną opieką, analizę składu ciała oraz przydatne dla ćwiczących gadżety. Wszyscy przybyli na otwarcie goście mieli również szansę na przetestowanie możliwości klubu przed podjęciem decyzji o wykupieniu karnetu. Całe wydarzenie odbyło się w atmosferze dobrej zabawy przy muzyce granej przez DJ’a, okraszonej występami tancerek DancingModels i ciepłymi przekąskami.

eFitness współpracuje z siecią Saturn od lat. Kluby korzystają na co dzień z pozytywnym skutkiem z naszego systemu do zarządzania obiektami fitness, a także infrastruktury sprzętowej m.in. do zaawansowanej obsługi kontroli dostępu do klubów.

Written by
Agnieszka