Zrób wiosenne porządki – lista 7 rzeczy, które warto odhaczyć!

Nadchodzi wiosna! Wraz z jej nadejściem warto pomyśleć o porządkach. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę rzeczy, które warto “posprzątać” w systemie.

  1. Magazyn. Zrób inwenturę i przejrzyj czy nie zalegają produkty, z których już nie korzystasz. Zobacz nasz tutorial. Wiosna to też doskonały czas, aby wprowadzić nowości do oferty w barze.
  2. Klubowicze. Przejrzyj listę Klubowiczów, czy nie mają przeterminowanych płatności oraz nieaktywne profile, które po prostu zaśmiecają listę. Więcej o zarządzaniu profilem klubowicza znajdziesz tutaj.
  3. Płatności. Rozważ dodatkowe nagradzanie klubowiczów za ich aktywność w trudnych czasach – wprowadzając system bonusowy czy też możliwość płatności portfelem. Jeśli chcesz wiedzieć więcej jakie możliwości posiada Klubowicz po zalogowaniu do Strefy Klienta, przeczytaj nasz artykuł tutaj.
  4. Zajęcia. Podobnie jak artykuły na magazynie możesz też sprawdzić zajęcia i usunąć te, których nie będziesz w przyszłości reaktywował. Więcej o zajęciach znajdziesz tutorialu w Bazie Wiedzy.
  5. Aktualności. Odśwież aktualności pojawiające się na Twojej Strefie Klienta oraz w aplikacji mobilnej. Dodaj zdjęcie i zachęć swoich Klubowiczów do uczęszczania do Klubu lub też poinformuj ich co u Was słychać. Chcesz wiedzieć więcej jak dodać aktualności zapraszamy do artykułu tutaj.
  6. Pracownicy. Skrupulatnie przejrzyj na listę pracowników. Może wśród nich znajdują się tacy, którzy już nie pracują – usuń niepotrzebne profile. Odśwież też profile trenerów dodając im nowe zdjęcia bądź ciekawy opis. Więcej o uprawnieniach pracowników w tutorialu tutaj.
  7. Automatyzacja. Zmień treść automatycznych powiadomień wysyłanych do Klubowiczów, dodaj do nich trochę kolorów lub zdjęć, aby też poczuli wiosnę w Twojej komunikacji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o konfiguracji automatycznych powiadomień – zobacz nasz tutorial.

Zapraszamy również serdecznie na nasze bezpłatne doszkolenia online podczas których w każdy piątek poruszamy inny aspekt systemu eFitness.

Udało Ci się wszystko uporządkować? Cieszymy się, że nasza lista pomogła Ci odświeżyć system.

mm
Written by
Martyna