Total Fitness

Sieć Total Fitness to 11 klubów w całej Polsce, w tym 8 z nich w Warszawie. Nowoczesne siłownie i centra fitness dysponujące kompleksową ofertą usług i produktów przyciągają wielu miłośników zdrowego i aktywnego stylu życia.

FOUNDED

2012

NARZĘDZIA

Raportowanie i analityka

Płatności

Wiadomości marketingowe

Kontrola dostępu

Sprawne działanie klubów z pomocą automatyzacji

 

Total Fitness to sieć klubów oferujących doskonałe miejsce dla wszystkich entuzjastów aktywności fizycznej. Kluby wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, różnorodne zajęcia grupowe, saunę, bar oraz miejsce zabaw dla dzieci, a to tylko niektóre z udogodnień czekających na klubowiczów. Będąc pod wrażeniem tak świetnie działającego konceptu, chcieliśmy dowiedzieć się, dlaczego warszawska sieć klubów wybrała eFitness na dostawcę oprogramowania. Adam Śliwiński, Prezes Zarządu Total Fitness powiedział:

„Istnieje wiele powodów, dla których wdrożyliśmy oprogramowanie eFitness w celu prowadzenia usprawnionych operacji w Total Fitness. Trzy najważniejsze z nich to:

1) użyteczność, której nasi pracownicy potrzebują do wykonywania rutynowych zadań, bez żadnych problemów i tak szybko, jak to możliwe.

2) automatyzacja procesów biznesowych, w tym między innymi przetwarzanie płatności, windykacja i komunikacja marketingowa.

3) raportowanie i analityka, a także gotowa do użycia data lake. Funkcjonalność pozwala nam na dogłębną analizę danych, których zasób rośnie z każdym dniem wraz z każdym działaniem przechowywanym przez system”.

Z kolei Krzysztof Kubiak, Dyrektor Operacyjny dodał:

„Wybierając oprogramowanie, musieliśmy być pewni elastycznej konfiguracji oprogramowania oraz tego, w jaki sposób może on dostosować się do naszej kontroli dostępu, struktury karnetów, proces sprzedaży i do całościowego modelu biznesowego – eFitness pasował doskonale. Oznaczało to, że z nowoczesnym systemem do zarządzania klubami mogliśmy rozwijać się w bardzo konkurencyjnym środowisku, zapewniając klientom wspaniałą ofertę”.

Świetnie było zobaczyć, jak wiodący operator klubów Total Fitness używa automatyzacji pokazując, jak pomocna i wydajna może być w codziennej pracy.

DO GÓRY