Zdrofit

Zdrofit to aż 67 klubów fitness w całej Polsce, w tym 49 w Warszawie. Sieć planuje dalszą ekspansję w myśl swojego motto – „Warto Żyć Zdro”.

FOUNDED

2006

WEBSITE

www.zdrofit.pl

TOOLS

Raporty Power BI

Zarządzanie członkostwem

Płatności

Narzędzia marketingowe

Co o systemie eFitness sądzi sieć klubów Zdrofit?

 

Zapytaliśmy Michała Lachowicza, Dyrektora Operacyjnego sieci Zdrofit, dlaczego wybrali eFitness na partnera dostarczającego oprogramowanie do zarządzania klubami:

„Rozwijamy się bardzo szybko, a kiedy zdecydowaliśmy się naprawdę przyspieszyć naszą ekspansję, uznaliśmy, że ważne jest posiadanie systemu o kompleksowej konfiguracji, która będzie łatwa do wdrożenia. Mówiąc krótko, szukaliśmy systemu, który pomógłby nam zmaksymalizować działanie klubów i zminimalizować koszty operacyjne. Uznaliśmy, że eFitness jest do tego dobrym rozwiązaniem”.

W jaki sposób tak sieć klubów Zdrofit używa oprogramowania eFitness?

„Korzystamy z raportów przy otwarciach nowych klubów, ale przede wszystkim w celach finansowych, np. po to, by kontrolować zaległe płatności i windykację. Mierzymy również koszt każdego wejścia klubowicza i weryfikujemy generalne wykorzystanie klubu. Używamy także raportu, wskazującego nam cykl aktywności klienta i jego wartość, to pozwala nam sprawdzać, jak dobrze działają nasze obiekty i przewidzieć przyszłe odnowienia”.

Zobacz video, by dowiedzieć się więcej, w jaki sposób eFitness wspomaga działalność klubów Zdrofit. Z podekscytowaniem czekamy na kolejne 13 lat, by zobaczyć, co przyniosą tej potężnej i stale rozwijającej się sieci.