eFitness Business

Zarządzaj wszystkimi klubami w jednym miejscu. eFitness to system zaprojektowany do automatyzacji i usprawnienia operacji biznesowych.
Nieważne, czy jesteś duży, czy mały.

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Najważniejsze funkcje
eFitness Business

Moduł CRM

CRM w systemie eFitness umożliwia zarządzanie relacjami z klientami i ma znaczący wpływ na zwiększenie sprzedaży. Dzięki personalizacji działań możesz poprawić zadowolenie klientów i sprawić, by zostali w Twoim klubie na dłużej! Moduł CRM to szybki przegląd wszystkich zaplanowanych zadań i dodawanie nowych czynności za naciśnięciem jednego przycisku. Zmień datę spotkania, rozmowy telefonicznej lub innych zadań, przeciągając i upuszczając zadanie.

Strefa klienta i sprzedaż online

Strefa klienta online to wygodny i łatwy w obsłudze sposób sprzedaży karnetów, usług online i możliwość dotarcia do większej liczby klientów nie tylko w najbliższej okolicy. Oferta klubowa i aktualny grafik zajęć znajdą się na Twojej stronie internetowej, a klubowicze w prosty sposób będą mogli dokonywać rezerwacji.

Automatyzacja i windykacja

Zautomatyzuj procesy w Twoim klubie, oszczędź czas i po prostu zarabiaj więcej. Sprzedaż online, automatyczne przyjmowanie płatności, tworzenie grafików zajęć, wysyłanie przypomnień i powiadomień klubowiczom pozwalają zaoszczędzić czas Twojego zespołu! Automatyzacja może pomóc w zarządzaniu działaniami marketingowymi, takimi jak e-maile, smsy i powiadomienia push poprzez personalizację i dostosowywanie do preferencji klientów.

Zaawansowane raporty

W systemie eFitness, oprogramowaniu dla siłowni, jest do dyspozycji ponad 70 rodzajów raportów! Oczywiście nie trzeba sprawdzać ich wszystkich każdego dnia. Wybierz to, co dla Ciebie najważniejsze i z łatwością obserwuj raporty dotyczące sprzedaży, aktywności klubowiczów, a także dane związane z zajęciami w grafiku. Jeśli prowadzisz kilka obiektów, możesz też analizować raporty obejmujące dane całej sieci.

Kontrola dostępu

Jeśli rozważasz uruchomienie kontroli dostępu, mamy wszystko czego potrzebujesz! System eFitness jest w pełni zintegrowany z wieloma rodzajami czytników, również biometrycznymi oraz urządzeniami takimi jak bramki czy śluzy. Dodatkowo, możesz też skorzystać z mobilnego czytnika kodów QR eFitness Scanner, jako dodatkowego wsparcia w obsłudze klubowiczów przy wejściu do klubu w godzinach szczytu, aby nie musieli niepotrzebnie czekać w kolejce.

Sieciowość

Prowadzenie kilku klubów nie musi oznaczać wprowadzania skomplikowanych rozwiązań czy procesów. W systemie eFitness znajdziesz wszystko co potrzebne, aby móc zarządzać kilkoma klubami z jednego miejsca. Co ważne, w kilka chwili możesz zmieniać np. ceny lub dodawać usługi do wszystkich lub wybranych lokalizacji oraz na bieżąco sprawdzać statystyki. Niezależnie jak dużą sieć prowadzisz, możesz liczyć na nasze wsparcie podobnie jak największe sieci klubów w Polsce.

Wybierz plan
najlepszy dla Ciebie.

Potrzebujesz aplikacji do zapisów na zajęcia i łatwej kontroli wejść do klubu?
Wybierz, które narzędzia idealnie pasują do Twojego obiektu fitness.

Zobacz cennik

Mobilne zarządzanie klubem fitness

Poznaj możliwości eFitness Business! To rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w Twoim klubie fitness, szkole jogi lub studiu treningu.

eFitness App

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się... same! Pozwól uczestnikom samodzielnie dokonywać rezerwacji na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli dowolnie wybierać z Twojej oferty zajęcia, indywidualne treningi lub konsultacje, a do tego dokonywać szybkich płatności bezgotówkowych.

eFitness Scanner

Zarządzaj wejściami do klubu szybko i intuicyjnie! Mamy idealne rozwiązanie, które pomoże Tobie i Twoim pracownikom w godzinach szczytu i przed zajęciami. Wystarczy zeskanować QR kod z aplikacji eFitness App klubowicza i gotowe. Dodatkowo, możesz w każdej chwili sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu i na zajęciach. Zapisuj na zajęcia, odznaczaj już zapisanych, zmieniaj, rezerwuj lub sprawdź, gdzie klubowicz jest zapisany. Pełna kontrola nad rezerwacjami i zapisami na zajęcia w kilka sekund!

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Opiekun nauczy Cię działania eFitness Scannera, wyjaśni wszystko w dostępny sposób i pomoże przy podpinaniu płatności online.

Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy na Live Chat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Wiedzę możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Przetestuj eFitness
przez 1 miesiąc

Chcesz sprzedawać więcej i oszczędzić czas na codziennych zadaniach w swoim klubie. Wypełnij formularz i poznaj System eFitness. Dostęp do darmowej wersji demo otrzymasz w ciągu 24h.Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach eFitness?
Chętnie porozmawiamy!

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY