eFitness Business

System stworzony dla obiektów fitness o dużych potrzebach i klubów sieciowych. Poznaj moduł CRM, pełną sieciowość, zaawansowane raporty, Strefę klienta online i wiele więcej.

Wypróbuj eFitness Business

Współpracują z nami:

Najważniejsze funkcje
eFitness Business

Moduł CRM

CRM w systemie eFitness umożliwia zarządzanie relacjami z klientami i ma znaczący wpływ na zwiększenie sprzedaży. Dzięki personalizacji działań możesz poprawić zadowolenie klientów i sprawić, by zostali w Twoim klubie na dłużej! Moduł CRM to szybki przegląd wszystkich zaplanowanych zadań i dodawanie nowych czynności za naciśnięciem jednego przycisku. Zmień datę spotkania, rozmowy telefonicznej lub innych zadań, przeciągając i upuszczając zadanie.

Strefa klienta i sprzedaż online

Strefa klienta online to wygodny i łatwy w obsłudze sposób sprzedaży karnetów, usług online i możliwość dotarcia do większej liczby klientów nie tylko w najbliższej okolicy. Oferta klubowa i aktualny grafik zajęć znajdą się na Twojej stronie internetowej, a klubowicze w prosty sposób będą mogli dokonywać rezerwacji.

Automatyzacja i windykacja

Zautomatyzuj procesy w Twoim klubie, oszczędź czas i po prostu zarabiaj więcej. Sprzedaż online, automatyczne przyjmowanie płatności, tworzenie grafików zajęć, wysyłanie przypomnień i powiadomień klubowiczom pozwalają zaoszczędzić czas Twojego zespołu! Automatyzacja może pomóc w zarządzaniu działaniami marketingowymi, takimi jak e-maile, smsy i powiadomienia push poprzez personalizację i dostosowywanie do preferencji klientów.

Zaawansowane raporty

W systemie eFitness, oprogramowaniu dla siłowni, jest do dyspozycji ponad 70 rodzajów raportów! Oczywiście nie trzeba sprawdzać ich wszystkich każdego dnia. Wybierz to, co dla Ciebie najważniejsze i z łatwością obserwuj raporty dotyczące sprzedaży, aktywności klubowiczów, a także dane związane z zajęciami w grafiku. Jeśli prowadzisz kilka obiektów, możesz też analizować raporty obejmujące dane całej sieci.

Kontrola dostępu

Jeśli rozważasz uruchomienie kontroli dostępu, mamy wszystko czego potrzebujesz! System eFitness jest w pełni zintegrowany z wieloma rodzajami czytników, również biometrycznymi oraz urządzeniami takimi jak bramki czy śluzy. Dodatkowo, możesz też skorzystać z mobilnego czytnika kodów QR eFitness Scanner, jako dodatkowego wsparcia w obsłudze klubowiczów przy wejściu do klubu w godzinach szczytu, aby nie musieli niepotrzebnie czekać w kolejce.

Sieciowość

Prowadzenie kilku klubów nie musi oznaczać wprowadzania skomplikowanych rozwiązań czy procesów. W systemie eFitness znajdziesz wszystko co potrzebne, aby móc zarządzać kilkoma klubami z jednego miejsca. Co ważne, w kilka chwili możesz zmieniać np. ceny lub dodawać usługi do wszystkich lub wybranych lokalizacji oraz na bieżąco sprawdzać statystyki. Niezależnie jak dużą sieć prowadzisz, możesz liczyć na nasze wsparcie podobnie jak największe sieci klubów w Polsce.

Wybierz plan
najlepszy dla Ciebie

Ceny rozwiązań eFitness zaczynają się od 0 zł! Potrzebujesz aplikacji do zapisów na zajęcia i łatwej kontroli wejść do klubu?
Wybierz, które narzędzia idealnie pasują do Twojego obiektu fitness.

Zobacz cennik

Mobilne zarządzanie klubem fitness

Poznaj możliwości eFitness Business! To rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w Twoim klubie fitness, szkole jogi lub studiu treningu.

eFitness App

Dzięki aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App, Twoi klienci widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na wybrane treningi a także szybko kupić karnet. Wszystko jest dostępne w zasięgu ręki i o każdej porze. To bardzo proste! Pozwól uczestnikom samodzielnie dokonywać rezerwacji na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli dowolnie wybierać z Twojej oferty zajęcia, indywidualne treningi lub konsultacje, a do tego dokonywać szybkich płatności bezgotówkowych.

eFitness Scanner

Zarządaj wejściami do klubu szybko i intuicyjnie. Wystarczy zeskanować QR kod z aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App klubowicza i gotowe. Dodatkowo, możesz w każdej chwili sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu i na zajęciach. Zapisuj na zajęcia, odznaczaj już zapisanych, zmieniaj, rezerwuj lub sprawdź, gdzie klubowicz jest zapisany. Pełna kontrola nad rezerwacjami i zapisami na zajęcia w kilka sekund!

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Na żadnym etapie nie jesteś pozostawiony sam sobie.

Opiekun i szkolenie

Opiekun nauczy Cię działania eFitness Scannera, wyjaśni wszystko w dostępny sposób i pomoże przy podpinaniu płatności online.

Użytkownicy programu do zarządzania siłownią doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego dla użytkowników oprogramowania do obsługi klubu fitness eFitness stworzylismy Bazę wiedzy i video tutoriale.

Wiedzę możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Mamy rozwiązania i plan cenowy idealne dla Ciebie

Sprawdź pełną listę funkcji systemu do zarządzania klubem fitness i zdecyduj, która wersja rozwiązania jest dla Ciebie najlepsza!

eFitness Studio

Start od 0 zł miesięcznie

Zobacz wszystkie funkcje Przejdź do pełnego cennika

eFitness Business

Start od 300 zł miesięcznie

Zobacz wszystkie funkcje Przejdź do pełnego cennika

Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach eFitness?
Chętnie porozmawiamy!

Skontaktuj się z nami