Zarządzanie klubem fitness jest prostsze niż myślisz!

Nowoczesny system, który umożliwia łatwe i wygodne zarządzanie wszystkimi aspektami klubu fitness. To narzędzia, których potrzebują Twoi pracownicy.

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Najważniejsze funkcje dla zarządzania klubem fitness

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń dla klubowiczów, jak i ułatwienie pracy obsługi klubu. Zarządzanie klubem fitness jeszcze nigdy nie było tak proste i efektywne.

Profil klubowicza - wszystkie informacje w jednym miejscu

Informacje wyświetlane są na przejrzystym i intuicyjnym Profilu klubowicza. Znajdziesz tu dane osobowe, historię zakupów i aktywnych karnetów klienta, jego płatności, statystyk dotyczących frekwencji, przypisanych zadań CRM i umów – wszystko jest łatwo dostępne w jednym miejscu, ponieważ czas ma znaczenie. Dzięki Profilowi klubowicza obsługa i odpowiadanie na potrzeby klienta jest o wiele prostsze!

Karnety pasujące do Twoich unikalnych potrzeb biznesowych

Za pomocą systemu eFitness stworzysz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich celów biznesowych. Możesz sprzedawać wszystkie rodzaje karnetów: miesięczne karnety cykliczne, płatne z góry, z opłatą wpisową, a także karnety na określoną liczbę wejść, z dowolnym czasem trwania umowy lub z dodatkowymi usługami przypisanymi do karnetu takimi jak np. dostęp do strefy SPA.

Płatności – bezpieczne i wygodne rozwiązania

By proces płatności był jak najbardziej wygodny, oferujemy różne metody płatności. Nasz system obsługuje transakcje kartami płatniczymi, przelewami bankowymi oraz popularnymi platformami płatności online, a także płatności rekurencyjne i w systemie ratalnym. Dzięki temu klubowicze mogą opłacać karnety i usługi w sposób, który najbardziej im odpowiada.

Sprzedaż towarów w FitBarze

Łatwe zakupy przed lub po treningu! Nasz system umożliwia sprzedaż produktów przez moduł Bar. Wszystkie transakcje sprawdzisz w raportach i uzyskasz szczegółowy wgląd w zakupy wszystkich klientów. Możesz też łatwo sprawdzać dostępność produktów i zarządzać stanem magazynowym. To świetny sposób na zapewnienie dodatkowej wartości klubowiczom i generowanie dodatkowych źródeł przychodu dla klubu!

Mobilne zarządzanie klubem fitness

Poznaj możliwości eFitness Business! To rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w Twoim klubie fitness, szkole jogi lub studiu treningu.

eFitness App

Dzięki aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App, Twoi klienci widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na wybrane treningi a także szybko kupić karnet. Wszystko jest dostępne w zasięgu ręki i o każdej porze. To bardzo proste! Uczestnicy sami wybierają z Twojej oferty zajęcia, indywidualne treningi lub konsultacje, a do tego dokonują szybkich płatności bezgotówkowych.
Tę aplikację pokochało już ponad 80 tys. klientów klubów fitness (ocena: 4,8 ‎w Apple Store).

eFitness Scanner

Zarządzaj wejściami do klubu szybko i intuicyjnie! Mamy idealne rozwiązanie, które pomoże Tobie i Twoim pracownikom w godzinach szczytu i przed zajęciami. Wystarczy zeskanować QR kod z aplikacji eFitness App klubowicza i gotowe. Dodatkowo, możesz w każdej chwili sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu i na zajęciach. Zapisuj na zajęcia, odznaczaj już zapisanych, zmieniaj, rezerwuj lub sprawdź, gdzie klubowicz jest zapisany. Pełna kontrola nad rezerwacjami i zapisami na zajęcia w kilka sekund!

eFitness Studio

od 179 zł/msc

To dedykowane narzędzie do zarządzania
dla małych i średnich firm
Dowiedz się więcej

eFitness Business

od 300 zł/msc

To dedykowane narzędzie do zarządzania
dla sieci klubów
Dowiedz się więcej
DO GÓRY