oprogramowanie do zarządzania klubem fitness

Zarządzanie klubem

Gdy w grę wchodzi satysfakcja klienta, narzędzia, które wykorzystuje Twój zespół, mają znaczenie. Intuicyjny interfejs ułatwiający zarządzanie klubem.

Poproś o demo
profil klubowicza w systemie do zarządzania klubem fitness

Całkowite spojrzenie na członków Twojego klubu

Wszystkie informacje na temat każdego z klientów znajdziesz w przejrzystym i intuicyjnym profilu członka. Od jego danych, przez zakupy, aktywne członkostwa, płatności, aż do statystyk aktywności, zadań CRM i zgód. Wszystko w jednym miejscu. Bo czas ma znaczenie.

Tworzenie struktury członkostwa, która najlepiej odzwierciedla Twój model biznesowy

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć odnawialne co miesiąc członkostwo, płatne z góry, z opłatą wpisową lub bez niej - wykorzystaj nasz konfigurator i stwórz strukturę członkostwa najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Możemy stworzyć wszystkie typy członkostwa, których potrzebujesz.

tworzenie członkostwa w systemie do zarządzania klubem fitness
obsługa transakcji w systemie do zarządzania klubem fitness

Wydajne zbieranie płatności

Obsługuj wszystkie transakcje z łatwością. Sprzedawaj umowy i ustaw cykliczne płatności w recepcji lub online.

Sprzedaż produktów

Sprzedawaj produkty z łatwego w obsłudze modułu Bar. Miej wgląd we wszystkie transakcje w raportach, które dadzą Tobie głębsze spojrzenie na wszystkie zakupy Twoich klientów.

sprzedaż produktów w systemie do zarządzania klubem fitness
raporty w systemie do zarządzania klubem fitness

Raportowanie i analityka

Znajdź liczby, których potrzebujesz znacznie szybciej. Wykorzystaj zaawansowane filtry, by targetować tę grupę klientów, której właśnie szukasz.

kontrola wejść w systemie do zarządzania klubem fitness

Szybkie wejście

Zobacz wszystko, czego potrzebujesz od razu, gdy klient odwiedzi Twój klub w prostym profilu “check-in”. Znajdziesz tam najważniejsze informacje, będziesz mógł sprawdzić status jego członkostwa i uzyskać dostęp do szybkich linków.

prawa dostępu w systemie do zarządzania klubem fitness

Prawa dostępu

Skup się na tworzeniu niezapomnianych chwil i osiąganiu biznesowych rezultatów bez żadnego ryzyka. Kontroluj dostęp pracowników do systemu eFitness i chroń wrażliwe dane.

Zarządzaj wszystkimi klubami w łatwiejszy sposób

Wszystko w jednym miejscu. Intuicyjny interfejs do zarządzania płatnościami, dostęp do danych o klubowiczach, rezerwacja zajęć i treningów personalnych, sprzedaż produktów i wiele więcej. Wszystko, czego potrzebujesz, by sprawić, żeby Twoja praca była tak satysfakcjonująca jak udany trening. Uśmiechnij się!

Sprawdź, jak nowoczesny Punkt sprzedaży ułatwi pracę Twojej recepcji

Poproś o demo