oprogramowanie CRM dla klubu fitness

Zarządzanie Relacjami z Klientem, które przynosi rezultaty

Zbuduj własny lejek sprzedażowy i pozwól, by CRM eFitness go zobrazował, dając w czasie rzeczywistym dane sprzedaży na temat działań Twoich pracowników

Poproś o demo
intuicyjny crm dla klubu fitness

Intuicyjny i wydajny CRM

Kontroluj lejek sprzedażowy dzięki danym, które są odświeżane w rzeczywistym czasie. Poznaj najlepsze źródło konwersji, co pozwoli zoptymalizować Twoją sprzedaż. Trzymaj rękę na pulsie - przeglądając szybką listę “TODO”, będziesz zawsze wiedział, co dalej.

Kalendarz CRM

Szybki przegląd wszystkich zaplanowanych zadań i dodawanie nowych czynności za naciśnięciem jednego przycisku. Zmień datę spotkania, rozmowy telefonicznej lub innych zadań po prostu przeciągając i upuszczając zadanie. Nigdy nie wypadniesz z rytmu.

kalendarz crm dla klubu fitness
lista zadań crm dla klubu fitness

Lista rzeczy do zrobienia w jednym miejscu

Zarządzaj listą TODO w jednym miejscu. Użyj zaawansowanych filtrów, by skupić się na leadach, nad którymi zamierzasz pracować. Sprawdź historię wszystkich potencjalnych klientów, aby być przygotowanym na każdy telefon.

zbiorowe zadania CRM w systemie dla siłowni

Tworzenie zbiorczych zadań w CRM

Otwórz każdy raport, wykorzystaj zaawansowane filtry, by w łatwy sposób odnaleźć klubowiczów, z którymi chcesz się skontaktować. Dodaj zbiorowe zdania w CRM i przypisz je odpowiednim pracownikom. Nie musisz zastanawiać się nad kolejnym krokiem.

automatyzacja CRM w klubie fitness

Zautomatyzowane tworzenie zadań w CRM

Przegapiona szansa czy rozmowa telefoniczna nie będą Twoim zmartwieniem, jeśli skorzystasz ze zautomatyzowanych zadań CRM, które sprawią, że praca Twojego zespołu sprzedażowego stanie się płynniejsza. Pozwól systemowi wykonać większość pracy za Ciebie tak, by dział sprzedaży mógł skupić się na tym, co naprawdę istotne.

zarządzanie leadami w klubie fitness

Zarządzaj wszystkimi klubowiczami i leadami w jednym miejscu

Osiągnij więcej dzięki lepszemu ułożeniem informacji. Zobacz wszystkich klubowiczów i leady, nad którymi pracujesz w jednym widoku.

Dowiedz się, jak CRM eFitness może pomóc zwiększyć sprzedaż w Twoim klubie

Poproś o demo