CRM, który pomoże zwiększyć sprzedaż w Twoim klubie

Zoptymalizuj proces sprzedaży, zwiększ efektywność i skoncentruj się na tym, co naprawdę ważne – Twoich klientach. Odkryj zalety, jakie niesie za sobą nasze narzędzie CRM!

Sprawdź teraz za darmo

Współpracują z nami:

Najważniejsze funkcje CRM w systemie eFitness

Moduł CRM w systemie eFitness to niezastąpione narzędzie do zwiększenia sprzedaży i lepszej organizacji pracy w Twoim klubie fitness.

Intuicyjny i wydajny CRM
dla klubu fitness

Nie przegap żadnej szansy na zwiększenie przychodów dzięki lejkowi sprzedaży. Monitoruj potencjalnych klientów na każdym etapie procesu – od pierwszego kontaktu aż do finalizacji umowy i zakupu karnetu. Dzięki modułowi CRM zyskasz głębszy wgląd w zachowania klientów i dostosujesz swoje działania sprzedażowe tak, aby osiągnąć maksymalne wyniki.

Wygodny kalendarz CRM

Planuj i organizuj z przyjemnością! Zarządzanie terminami spotkań i telefonów stało się prostsze niż kiedykolwiek dzięki naszemu kalendarzowi CRM. Masz tu szybki przegląd wszystkich zaplanowanych zadań, z łatwością dodasz też nowe działania. Zmień datę spotkania, rozmowy lub innych zadań za pomocą drag&drop. I miej kontrolę nad zadaniami Twoimi i Twoich pracowników!

Lista zadań TODO dla pracowników siłowni

Efektywność to dokładne planowanie i wykonywanie zadań. Nasza lista zadań ToDo pomoże Ci organizować i wykonywać codzienne obowiązki. Niezależnie od tego, czy to zadanie jest takie jak telefon do potencjalnego klienta, przygotowanie nowej umowy czy oprowadzenie klubowicza w ramach pierwszej wizyty w klubie. Zarządzaj wszystkimi zadaniami z jednego miejsca!

Automatyzacja rutynowych działań

Nasz CRM to nie tylko narzędzie do planowania procesu sprzedaży, ale także do jego automatyzacji. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli budowaniu relacji z klubowiczami, a resztę pozostawić systemowi.

Tworzenie zbiorczych zadań

Uruchom dowolny raport, użyj filtrów i łatwo znajdź klubowiczów, z którymi chcesz się skontaktować. Masowo dodawaj zadania CRM i przypisuj je odpowiednim pracownikom. Nigdy nie zastanawiaj się nad tym, co dalej.

Zautomatyzowane zadania

Nie martw się więcej o utracone okazje lub połączenia, dzięki automatyzacji zadań CRM, która w pełni usprawni pracę Twojego zespołu sprzedaży. Pozwól systemowi wykonać większość pracy za Ciebie.

Zarządzanie leadami

Zarządzaj leadami lepiej dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu informacji. W jednym widoku zobaczysz wszystkich klubowiczów i potencjalnych klientów, nad którymi pracujesz. Trzymaj rękę na pulsie i zawsze wiedz, w jakiej kondycji jest sprzedaż w Twoim klubie fitness.

eFitness Studio

od 179 zł/msc

To dedykowane narzędzie do zarządzania
dla małych i średnich firm
Dowiedz się więcej

eFitness Business

od 300 zł/msc

To dedykowane narzędzie do zarządzania
dla sieci klubów
Dowiedz się więcej
DO GÓRY