skalowalne rozwiązanie w chmurze dla klubów fitness

Skalowalne rozwiązanie w chmurze dla operatorów sieci klubów fitness

Odkryj niezawodne i bezpieczne oprogramowanie do zarządzania na poziomie korporacyjnym, którego celem jest rozwój Twojej firmy

Sprawdź teraz za darmo

Skalowalne rozwiązanie

eFitness opiera wszystkie swoje zasoby na Microsoft Azure, zapewniając swoim klientom korporacyjny poziom usług w chmurze o globalnym zasięgu. Dołącz do 95% firm z Fortune 500, które korzystają z Microsoft Cloud.

Zgodność z RODO

Jako firma założona i mająca swoją siedzibę w UE działamy w pełnej zgodności z postanowieniami GDPR. Bezpieczeństwo danych Twoich klientów jest naszym priorytetem.

Prawa dostępu

Stwórz strukturę praw dostępu, która zapewni odpowiedni przydział uprawnień dla Twojego zespołu. Tak, by pracownicy mogli widzieć jedynie to, do czego są upoważnieni.

Machine Learing i AI w systemie eFitness

Wykorzystaj Big Data, by pozostać na czele. Uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja w systemie eFitness oparte są na infrastrukturze Microsoft Azure, by tworzyć Twoje własne modele biznesowe.

Dowiedz się więcej o
Machine Learning i AI

eFitness Data lake storage

Przyspiesz proces przechodzenia od danych do ich analizy. Skalowalne i ekonomiczne rozwiązanie do przetwarzania i analizy danych umożliwia klientom dostęp do raportowania i analityki danych.

Rozwijaj Twoją firmę z eFitness

Sprawdź teraz za darmo