skalowalne rozwiązanie w chmurze dla klubów fitness

Skalowalne rozwiązanie w chmurze dla operatorów sieci klubów fitness

Odkryj niezawodne i bezpieczne oprogramowanie do zarządzania na poziomie korporacyjnym, którego celem jest rozwój Twojej firmy

Poproś o demo

Skalowalne rozwiązanie w chmurze

eFitness opiera wszystkie swoje zasoby na Microsoft Azure, zapewniając swoim klientom korporacyjny poziom usług w chmurze o globalnym zasięgu. Dołącz do 95% firm z Fortune 500, które korzystają z Microsoft Cloud.

Zgodność z RODO

Jako firma założona i mająca swoją siedzibę w UE działamy w pełnej zgodności z postanowieniami GDPR. Bezpieczeństwo danych Twoich klientów jest naszym priorytetem.

Prawa dostępu

Stwórz strukturę praw dostępu, która w bezpieczny sposób zapewni odpowiedni przydział uprawnień dla Twojego zespołu. Tak, by pracownicy mogli widzieć jedynie to, do czego są upoważnieni.

Machine Learing i AI w systemie eFitness

Wykorzystuj Big Data, by pozostać na czele. Możesz wykorzystać uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję systemu eFitness, opartą na infrastrukturze Microsoft Azure, by tworzyć Twoje własne modele Machine Learning.

Dowiedz się więcej o
Machine Learning i AI

eFitness Data lake storage

Przyśpiesz proces przechodzenia od danych do ich analizy. Dysponujemy wysoce skalowalnym i ekonomicznym rozwiązaniem do przetwarzania i analizy danych, co oznacza, że możemy dać naszym klientom łatwy dostęp do raportowania i analityki danych dla biznesu.

Sprawdź, jak system eFitness pomoże rozwijać się Twojej firmie

Poproś o demo