System dla klubu fitness i siłowni

Grafik zajęć fitness, sprzedaż karnetów i produktów w barze – zarządzanie klubem lub siłownią to wiele spraw do ogarnięcia. Mamy narzędzia, których potrzebujesz, by klub działał tak jak trzeba!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć grupowych i treningów personalnych

Wiemy, że zajęcia fitness są sercem wielu klubów. eFitness, program do zarządzania klubem fitness, idealnie sprawdzi się do rezerwacji, a Ty będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Czytelny grafik zajęć grupowych i TP

Klubowicze mogą zapisywać się na ulubione zajęcia bezpośrednio z grafiku! W systemie do zarządzania klubem fitness eFitness możesz utworzyć grafik z opisem zajęć i informacją o instruktorze. Może być dostępny online na Twojej stronie internetowej lub w Strefie klienta. Do dyspozycji masz także grafik treningów personalnych.

Automatyczne zapisy na zajęcia

Zapisy i rezerwacje to czasochłonny element Twojej pracy. Do teraz! Dzięki systemowi dla siłowni eFitness Twoi klienci będą mogli dokonywać zapisów na zajęcia przez aplikację mobilną eFitness App. Zapisy dzieją się same, a Ty masz nad wszystkim kontrolę dzięki czytelnym informacjom na Profilu klubowicza i raportom.

Podział na sale i inne możliwości

Grafik w eFitness, programie do obsługi klubu fitness, jest czytelny i łatwy w użyciu. Posiada także wiele dodatkowych opcji takich jak podział na sale, tworzenie typów zajęć, przypisywanie instruktora, określanie czasu trwania, limitu osób i wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu. Z tego grafiku zajęć z przyjemnością korzystają klubowicze i obsługa klubu!

Sprzedaż karnetów i płatności

eFitness, program do zarządzania klubem fitness i siłownią, idealnie sprawdzi się do sprzedaży wszystkich typów karnetów oraz pakietów usług w klubach fitness i siłowniach. Sprzedawaj w swoim modelu biznesowym!

Wszystkie rodzaje karnetów

W systemie do zarządzania klubem fitness eFitness stworzysz karnety, których potrzebujesz, m.in. długoterminowe, bezterminowe, a także typu Open, Student lub Senior. Z łatwością ustawisz też karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc) oraz wejściówki jednorazowe. Twórz idealnie dopasowaną ofertę do potrzeb Twoich klubowiczów!

Dodatkowe usługi w karnecie

Do karnetów w łatwy sposób przypiszesz usługi dodatkowe takie jak solarium czy konsultacje dietetyczne i fizjoterapeutyczne. Możesz też powiązać karnet z typami zajęć (np. gdy na droższe zajęcia lub treningi personalne trzeba wykupić dodatkowy karnet). To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty i zapewni efektywniejszą sprzedaż!

Wygodne płatności online i gotówką

Płatności wygodne dla Ciebie i Twoich klubowiczów! Z eFitness w szybki sposób wprowadzisz różne rodzaje płatności w Twoim klubie. Płatności kartą kredytową, gotówką i online to standardowe rozwiązania. Właściciele klubów doceniają też automatyczne obciążenia kart kredytowych i płatności za usługi o wysokiej wartości ratami 0% PayU.

Strefa klienta online

To wirtualna przestrzeń Twojego klubu fitness lub siłowni. Dzięki niej klienci widzą online aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. To bardzo proste!

Samodzielne rezerwacje
i zarządzanie karnetem

Strefa klienta to miejsce, w którym klubowicz ma wgląd do swojego panelu i możliwość kupowania karnetu płatnościami online. Klubowicz z aktywnym karnetem może sam rezerwować sobie miejsce na zajęciach. Strefę klienta z łatwością podepniesz do strony internetowej Twojego klubu.

Strefa klienta może być spójna z wizerunkiem Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, czy np. kolory w Grafiku zajęć – to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz.

Automatyzacja rutynowych działań

Wiemy, że jako właściciel klubu fitness lubisz usprawniać pracę! W systemie do zarządzania klubem fitness eFitness zautomatyzujesz wiele, m.in. transakcje płatnicze, rezerwacje zajęć, zadania CRM i wysyłki wiadomości marketingowych.

Transakcje płatnicze

W systemie eFitness możesz skorzystać m.in. z automatycznego ściągania środków z kart kredytowych lub automatycznego zamknięcia nieopłaconej umowy. Automatyzacja w zakresie transakcji płatniczych może w znaczącym stopniu poprawić finansową kondycję Twojego klubu!

Kontakt z klientami

Koniec z ręcznym wysyłaniem maili i smsów! W eFitness, systemie dla siłowni, możesz zautomatyzować ten proces, określając kiedy i jakie wiadomości mają się wysyłać. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi poza naszym oprogramowaniem dla klubu fitness, by Twoja komunikacja z klientami była szybka i efektywna. Sprawną komunikację z klientami ułatwi świetnie zaprojektowana w systemie baza klubowiczów.

Zadania recepcyjne

Niech Twój zespół skupi się na tym, co naprawdę ważne – na budowaniu relacji z klubowiczami. Z systemem eFitness możesz zautomatyzować wiele rutynowych zadań recepcji, takich jak odwoływanie zajęć, gdy nie ma wystarczającej liczby zapisanych osób, ustawić automatyczne promocje dla karnetów i wiele więcej!

Aplikacja mobilna dla klubowiczów

Dzięki aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App Twoi klienci widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. Wszystko dostępne w zasięgu ręki i o każdej porze. To bardzo proste!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól klubowiczom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na grupowych zajęciach fitness.

Płatności bezgotówkowe. Klienci klubu mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach klubu? Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką Twojej marki.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Opinie użytkowników systemu eFitness

System jest intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Wszystkie ważne informacje znajdują się w jednym miejscu, a wprowadzanie danych klubowiczów do systemu jest bezproblemowe. Doceniam możliwości grafiku, który bardzo ułatwia nam codzienną pracę.

Aneta Grobelna, 36 minut Śrem

Praca z „eFitness” = no stress. Pod kontrolą wszystko na bieżąco, nawet gdy w pracy jest „gorąco”. Dostęp zawsze i wszędzie; jeśli ktoś nie pracuje z eFitness, jest w błędzie i sobie szkodzi, a przecież nie o to chodzi.

Ireneusz Stepańczyk, Fit Terapia Jaroslaw

eFitness pomógł nam w organizacji treningów. Atutami są grafiki trenerów z podziałem na sektory treningowe, możliwość tworzenia pakietów, egzekwowanie wejść i opłata subskrypcyjna. Zrezygnowaliśmy z płatności gotówkowych. Otrzymaliśmy dużo wsparcia od Pani Dominiki. Czujemy, że nie jesteśmy sami.

Damian Radowicz, Futbol Elite

Rozwiązania kontroli dostępu dla klubów fitness

System eFitness jest zintegrowany z wieloma modelami kontroli dostępu. Dostarczamy najlepsze rozwiązania i służymy pomocą w wyborze tego najlepszego dla Ciebie.

Mobilna kontrola dostępu eFitness Scanner

Możesz wyposażyć swoją recepcję w czytnik kart członkowskich lub mobilne i łatwe rozwiązanie, jakim jest czytnik kodów QR. Nie musisz korzystać z dedykowanego do tego fizycznego czytnika – Twoim czytnikiem może być Twój smartfon, z którym w łatwy sposób odbijesz wejście klienta do obiektu!

Dowiedz się więcej o eFitness Scanner

Samoobsługowy klub całodobowy

Jeśli w planach masz udogodnienie takie jak klub całodobowy lub bez udziału recepcji, to z naszym systemem jesteś w stanie w pełni zautomatyzować Twoje studio lub siłownię! System eFitness jest zintegrowany z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak np. czytniki biometryczne, bramki czy śluzy, które umożliwiają zarządzanie wejściami do klubu przez całą dobę lub też są wsparciem dla Twoich pracowników, jeśli nie chcesz całkowicie rezygnować z recepcji.

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness.

Opiekun i szkolenie

Opiekun z eFitness nauczy Cię działania systemu, wyjaśni wszystko w prosty sposób i pomoże np. przy podpinaniu płatności online.

Użytkownicy programu do zarządzania siłownią doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia i kontakt przez LiveChat.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego dla użytkowników oprogramowania do obsługi klubu fitness eFitness stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale.

Wiedzę dotyczącą np. modułu CRM możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który zajmie się rezerwacjami
i pomoże w codziennych obowiązkach.

Skontaktuj się z nami