System dla klubu fitness
i siłowni

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by zarządzać Twoim klubem fitness. Rutynowe czynności wykona za Ciebie system, a Ty będziesz mieć więcej czasu!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć grupowych i treningów personalnych

Wiemy, że zajęcia i treningi indywidualne są podstawą Twojej działalności. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz grafik zajęć robi robotę!

Czytelny grafik zajęć grupowych i TP

Klubowicze mogą zapisywać się na ulubione zajęcia bezpośrednio z grafiku! Stwórz doskonały grafik i dokonuj zmian, kiedy potrzebujesz. Wybierz z wielu dostępnych opcji:
grafik zajęć grupowych online
grafik zajęć indywidualnych i TP
zapisy na zajęcia online
weryfikacja obecności na zajęciach przez QR kody (eFitness Scanner)
zapisy na kursy

Automatyczne zapisy na zajęcia

Zapisy i rezerwacje to czasochłonny element Twojej pracy. Do teraz! Dzięki eFitness Twoi klienci będą mogli dokonywać zapisów na zajęcia przez aplikację mobilną eFitness App. Zapisy dzieją się same, a Ty masz nad wszystkim kontrolę dzięki czytelnym informacjom na Profilu klubowicza i raportom.

Podział na sale i inne możliwości

Grafik w eFitness jest łatwy w użyciu i posiada także wiele funkcji takich jak:
podział na sale
tworzenie typów zajęć
przypisywanie instruktora
określanie czasu trwania zajęć
określanie limitu osób
Wszystko w jednym miejscu.
Z tego grafiku zajęć z przyjemnością korzystają klubowicze i obsługa klubu!

Sprzedaż karnetów i płatności

eFitness idealnie sprawdza się w sprzedaży wszystkich typów karnetów oraz usług dodatkowych w klubach fitness. Sprzedawaj treningi i karnety online oraz w Twoim klubie!

Wszystkie rodzaje karnetów

W systemie eFitness stworzysz karnety, których potrzebujesz:
długoterminowe
bezterminowe

typu Open, Student lub Senior
karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc)
jednorazowe wejściówki
Swórz idealnie dopasowaną ofertę do potrzeb Twoich klubowiczów!

Dodatkowe usługi w karnecie

Do karnetów w łatwy sposób przypiszesz usługi dodatkowe takie jak solarium czy konsultacje dietetyczne i fizjoterapeutyczne.
Możesz też powiązać karnet z typami zajęć (np. gdy na droższe zajęcia lub treningi personalne trzeba wykupić dodatkowy karnet).
To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty i zapewni efektywniejszą sprzedaż!

Wygodne płatności online i gotówką

Płatności wygodne dla Ciebie i Twoich klubowiczów! Z eFitness w szybki sposób wprowadzisz różne rodzaje płatności w Twoim klubie.
Płatności kartą kredytową, gotówką i online to standardowe rozwiązania. Właściciele klubów doceniają też automatyczne obciążenia kart kredytowych i płatności za usługi o wysokiej wartości ratami 0% PayU.

Strefa klienta online

Zaoszczędź czas dzięki Strefie Klienta! Grafik zajęć będzie widoczny online, a klienci samodzielnie zapiszą się na zajęcia a także kupią karnet.

Samodzielne rezerwacje
i zarządzanie karnetem

Strefa klienta to miejsce, w którym klubowicz ma wgląd do swojego panelu i możliwość kupowania karnetu płatnościami online. Klubowicz z aktywnym karnetem może sam rezerwować sobie miejsce na zajęciach. Strefę klienta z łatwością podepniesz do strony internetowej Twojego klubu.

Strefa klienta może być spójna z wizerunkiem Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, czy np. kolory w Grafiku zajęć – to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz.

Automatyzacja rutynowych działań

Wiemy, że jako właściciel klubu fitness lubisz usprawniać pracę! W systemie eFitness zautomatyzujesz wiele procesów, m.in. transakcje płatnicze, rezerwacje zajęć, zadania CRM i wysyłki wiadomości marketingowych.

Transakcje płatnicze

W systemie eFitness możesz skorzystać m.in. z automatycznego ściągania środków z kart kredytowych lub automatycznego zamknięcia nieopłaconej umowy. Automatyzacja w zakresie transakcji płatniczych może w znaczącym stopniu poprawić finansową kondycję Twojego klubu!

Kontakt z klientami

  • wiadomości sms, maile, powiadomienia push
  • automatycznie powiadomienia
  • dowolne ustawienia treści
  • dowolne ustawienia czasu wysyłki
  • dowolne ustawienia grup adresatów
  • przypomnienia o płatnościach
  • powiadomienia o zmianach w grafiku i zmianach instruktorów
  • nie potrzeba dodatkowych narzędzi

Zadania recepcyjne

Dobrze mieć czas, by skupić się na tym co naprawdę ważne – na budowaniu relacji z klubowiczami. Z systemem eFitness zautomatyzujesz wiele rutynowych zadań recepcji, takich jak:
odwoływanie zajęć, gdy nie ma wystarczającej liczby zapisanych osób
ustawienia automatycznych promocji dla karnetów
przypomnienia o płatnościach
i wiele więcej!

Aplikacja mobilna dla klubowiczów

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się... same!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól klubowiczom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na grupowych zajęciach fitness.

Płatności bezgotówkowe. Klienci klubu mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach klubu? Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką Twojej marki.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Opinie użytkowników systemu eFitness

System jest intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Wszystkie ważne informacje znajdują się w jednym miejscu, a wprowadzanie danych klubowiczów do systemu jest bezproblemowe. Doceniam możliwości grafiku, który bardzo ułatwia nam codzienną pracę.

Aneta Grobelna, 36 minut Śrem

Praca z „eFitness” = no stress. Pod kontrolą wszystko na bieżąco, nawet gdy w pracy jest „gorąco”. Dostęp zawsze i wszędzie; jeśli ktoś nie pracuje z eFitness, jest w błędzie i sobie szkodzi, a przecież nie o to chodzi.

Ireneusz Stepańczyk, Fit Terapia Jaroslaw

eFitness pomógł nam w organizacji treningów. Atutami są grafiki trenerów z podziałem na sektory treningowe, możliwość tworzenia pakietów, egzekwowanie wejść i opłata subskrypcyjna. Zrezygnowaliśmy z płatności gotówkowych. Otrzymaliśmy dużo wsparcia od Pani Dominiki. Czujemy, że nie jesteśmy sami.

Damian Radowicz, Futbol Elite

Rozwiązania kontroli dostępu dla klubów fitness

System eFitness jest zintegrowany z wieloma modelami kontroli dostępu. Dostarczamy najlepsze rozwiązania i służymy pomocą w wyborze tego najlepszego dla Ciebie.

Mobilna kontrola dostępu eFitness Scanner

Możesz wyposażyć swoją recepcję w czytnik kart członkowskich lub mobilne i łatwe rozwiązanie, jakim jest czytnik kodów QR. Nie musisz korzystać z dedykowanego do tego fizycznego czytnika – Twoim czytnikiem może być Twój smartfon, z którym w łatwy sposób odbijesz wejście klienta do obiektu!

Dowiedz się więcej o eFitness Scanner

Samoobsługowy klub całodobowy

Jeśli w planach masz udogodnienie takie jak klub całodobowy lub bez udziału recepcji, to z naszym systemem jesteś w stanie w pełni zautomatyzować Twoje studio lub siłownię! System eFitness jest zintegrowany z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak np. czytniki biometryczne, bramki czy śluzy, które umożliwiają zarządzanie wejściami do klubu przez całą dobę lub też są wsparciem dla Twoich pracowników, jeśli nie chcesz całkowicie rezygnować z recepcji.

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Opiekun z eFitness nauczy Cię działania systemu, wyjaśni wszystko w prosty sposób i pomoże np. przy podpinaniu płatności online.

Klienci doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Chcesz wiedzieć więcej o systemie eFitness? Skorzystaj z bezpłatnych doszkoleń online w piątki!

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który zajmie się rezerwacjami
i pomoże w codziennych obowiązkach.

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY