Zwiększ przychody klubu dzięki automatyzacji marketingu i sprzedaży

Narzędzia, które zautomatyzują komunikację z klientami, marketing i sprzedaż, by cieszyć się mniejszą ilością pracy zespołu i większymi przychodami.

Dowiedz się więcej

Wysyłaj powiadomienia oraz automatyczne spersonalizowane wiadomości w oparciu o dane
i zachowania klubowiczów. Stwórz ścieżki w łatwy sposób, zwiększ sprzedaż i zadowolenie klubowiczów.

Poznaj doskonałe narzędzie do skutecznego marketingu w Twoim klubie

Automatyczne ścieżki klienta

Stwórz własne, spersonalizowane ścieżki klubowicza. Na podstawie danych i zachowań, będziesz mieć pewność, że otrzymają dokładnie te informacje, na których Ci zależy i to w odpowiednim momencie. Doskonała kampania sprzedażowa nie zajmie Ci wiele czasu - wszystko dzieje się automatycznie.

Indywidualne profile klubowicza i NPS

Poznaj lepiej klubowiczów i ich potrzeby! Monitoruj zachowania i działania, twórz segmenty w oparciu o dane a nie domysły. Wykorzystuj dowolną ilość tagów, aby jak najlepiej sprofilować klubowiczów, poznać ich zaangażowanie i preferencje. Na tej podstawie zautomatyzuj komunikację marketignową i zwiększ sprzedaż dzięki spersonalizowanym ofertom. W łatwy sposób poznasz Net Prompter Spore (NPS), który jest wskaźnikiem lojalności Twoich klientów.

Spersonalizowane wiadomości szyte na miarę i NPS

Precyzyjne automatyczne kampanie marketingowe nigdy nie były prostsze dzięki naszej integracji! Marketing Automation pozwoli Ci wysłać dokładnie to co trzeba odpowiednim osobom z odpowiednich grup dzięki czemu więcej z nich kupi karnet lub usługę.

Przykładowa ścieżka klienta Twojego klubu

Dlaczego warto korzystać z automatyzacji marketingu
w klubie fitness?

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

Stwórz automatyczne kampanie sprzedażowe dla wszystkich free passów i zwiększ sprzedaż karnetów. Odzyskaj klubowiczów, którym zakończyła się umowa. Zwiększ dosprzedaż usług dodatkowych obecnym klientom dzięki spersonalizowanej automatycznej komunikacji.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Koniec z ręcznym wysyłaniem wiadomości. Automatyczne ścieżki klienta i spersonalizowane kampanie to ogromna oszczędność czasu i zasobów oraz większa skuteczność kampanii przy mniejszym nakładzie pracy.

WYSOKI POZIOM RETENCJI

Znając potrzeby i zachowania klubowiczów, możesz jeszcze lepiej przygotować ofertę. Spersonalizowane wiadomości sprawią, że będą się czuli doskonale w Twoim klubie i zostaną na dłużej.

MIERZALNE REZULTATY

Podejmuj decyzje w oparciu o dane! Zautomatyzowane ścieżki i procesy pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać skuteczność Twoich kampanii.

Innowacyjne rozwiązanie dla branży fitness

W systemie eFitness znajduje się wiele możliwości automatycznych powiadomień, kampanii mailingowych i smsowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zintegrowaliśmy system eFitness z platformą Active Campaign - światowym liderem w zakresie marketing automation. Bezobsługowa integracja obu platform pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym i automatyzację komunikacji z klientami na masową skalę. Połączyliśmy siły, aby kluby korzystające z systemu eFitness na co dzień, mogły tworzyć doskonałe automatyczne kampanie marketingowe i sprzedawać więcej.

FAQ

Marketing automation to prowadzenie działań marketingowych z zastosowaniem specjalnego oprogramowania oraz narzędzi służących do usprawnienia procesów sprzedażowych. Dzięki integracji systemu eFitness z platformą Active Campaign możliwe jest wykorzystanie potencjału bazy danych klientów klubu i na bazie ich zachowań stworzenie celowanych kampanii sprzedażowych.

System eFitness został zintegrowany w taki sposób, aby jak najbardziej usprawnić procesy marketingowe. Ścieżki (szablony) to schematy które bazując na zachowaniach klientów klubu wykonują określone działania w określonym czasie. W systemie są dostępne szalony, można również skonfigurować je samemu wg potrzeb.

Tak. Niezbędne jest posiadanie dostępu do integracji (kontakt z nami) oraz bazy danych klientów klubu.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć idealną ścieżkę klienta?

Wypełnij formularz kontaktowy
DO GÓRY