Nowa aplikacja mobilna dla klientów klubu fitness

Więcej funkcji i nowoczesny wygląd. Wsparcie dla klubów, wygoda dla klubowiczów.

Dowiedz się więcej

Grafik zajęć i treningów personalnych

Wiemy, że zajęcia i sesje indywidualnych treningów są podstawą Twojej działalności. Aplikacja mobilna eFitness App do zapisów na zajęcia idealnie sprawdzi się do rezerwacji, a Ty będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Zapisy na zajęcia fitness zawsze pod ręką

Czytelny grafik zajęć i łatwe wyszukiwanie według typu lub instruktora. Pozwól klubowiczom w kilka sekund zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. W przypadku, gdy limit na sali zostanie osiągnięty, zostaną dodani do listy rezerwowej. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom klubowicze będą mogli zarezerwować miejsce bez angażowania do tego pracowników recepcji!

Płatności i wejścia do klubu przez aplikację

Zakup dodatkowego treningu lub opłacenie karnetu? W aplikacji eFitness App to tylko chwila dzięki szybkim płatnościom online.

Płatności bezgotówkowe

Wykorzystaj możliwości płatności bezgotówkowych przez mobilną aplikację! Jest to wygodne dla klubowiczów, bo płatności dokonują się „same” i zapewniają Tobie wpływ środków do klubu.

Bezdotykowe wejścia

Korzystając z eFitness App, klubowicze mogą wchodzić do klubu bez kolejki i nawet bez plastikowych kart dzięki dynamicznym i bezpiecznym kodom QR.

Dodatkowo możesz skorzystać z eFitness Scanner - mobilnego czytnika wejść do klubu.

Kontakt z klubowiczami i powiadomienia push

Aplikacja mobilna to idealne narzędzie do kontaktu i budowania relacji z Twoimi klubowiczami, nawet wtedy gdy nie są obecni w klubie. Wypróbuj sam!

W stałym kontakcie z klubowiczami

Pozwól klubowiczom kontaktować się z Twoimi pracownikami w łatwy i wygodny sposób dzięki opcji Kontakt w aplikacji eFitness App!

Możesz za darmo wysyłać powiadomienia push do klubowiczów i publikować ekscytujące informacje o nowościach w klubie.

Obserwacja postępów

Możliwość sprawdzania liczby wizyt, czasu spędzonego w klubie, dodawania pomiarów i obserwowania postępów. eFitness App to doskonałe narzędzie do zwiększenia retencji w Twoim klubie. Klubowicze zrealizują swoje cele treningowe z aplikacją, która pozwoli utrzymać motywację do regularnych treningów w ulubionym klubie!

Branding Twojego klubu

A co jeśli aplikacja byłaby w kolorach Twojego klubu? Oczywiście to możliwe! Dostosuj wygląd aplikacji do Twoich potrzeb i bądź jeszcze bliżej klientów.

Aplikacja pasująca do Twojego klubu

Warto zadbać o wyróżniający branding klubu fitness. W eFitness App możesz ustawić wygląd spójny z Twoją marką. W aplikacji zmienisz kolory, dodasz logo, zdjęcia i inne elementy niezbędne do tworzenia spójnej identyfikacji klubu fitness.

Opinie użytkowników aplikacji mobilnej eFitness App

Zadowoleni użytkownicy aplikacji

Aplikacja mobilna, którą pokochało już ponad 80.000 klientów klubów fitness (ocena: 4,8 ‎na 2491 opinii w Apple Store). Stworzyliśmy aplikację dla aktywnych klientów klubów fitness, by ułatwić im rezerwacje na zajęcia, szybkie płatności i wejścia do klubu. Stale rozwijamy aplikację i jej funkcje, tak by każda wizyta w klubie była doświadczeniem na najwyższym poziomie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji mobilnej dla klubów fitness.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z aplikacji eFitness App w swoim klubie, zgłoś się do nas przez Live Chat, System Zgłoszeń w systemie lub formularz kontaktowy na tej stronie. Proces uruchamiania aplikacji nie trwa długo, chętnie Ci pomożemy!

Jest jedna wersja aplikacji. Po dokonaniu aktualizacji nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji. Po aktualizacji wszystkie dane pozostaną bez zmian.

W chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Aplikacja mobilna jest połączona z systemem eFitness i Strefą Klienta Online, co zapewnia spójne działanie klubu w takich obszarach jak sprzedaż karnetów, płatności i zarządzanie grafikiem zajęć.

Nie ma obowiązku korzystania z aplikacji przez klubowiczów. Zachęcamy jednak do spróbowania, gdyż aplikacja ułatwia wiele rutynowych działań takich jak zapisy na zajęcia czy zakup karnetu. Dodatkowo, klubowicz pozostaje w kontakcie z klubem również po zakończeniu zajęć.

Dokonanie zmian koloru czy grafiki jest możliwe bezpośrednio w ustawieniach aplikacji. Dodatkowo, jest możliwość zaawansowanego dostosowania wyglądu aplikacji do potrzeb klubu, które wykonujemy na zamówienie klientów.

Pobranie aplikacji jest darmowe dla klubowiczów. Jeśli klub korzysta z wersji systemu eFitness Studio za 0zł, aplikacja jest bezpłatna dla klubu, ale płatna dla klubowiczów 6,99 zł/miesiąc lub 69 zł/rok bezpośrednio w App Store lub Google Play. Jeśli klub korzysta z pełnej wersji eFitness Business, aplikacja jest płatna dla klubu zgodnie z obowiązującym cennikiem. Zaawansowane dostosowanie wyglądu aplikacji (inne niż standardowe dostępne dla wszyskich) są usługami dodatkowo płatnymi.

Sprawdź, w jaki sposób aplikacja eFitness pomoże Ci w kontakcie z klubowiczami

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY