aplikacja mobilna w klubie fitness

Nowa aplikacja mobilna dla klientów klubu fitness

Więcej funkcjonalności i nowoczesny wygląd.
Wsparcie dla klubów, wygoda dla klubowiczów.

Dowiedz się więcej
grafik zajęć w aplikacji klubu fitness

Grafik zajęć

Czytelny grafik zajęć i łatwe wyszukiwanie według typu lub instruktora. Pozwól klubowiczom zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom klubowicze będą mogli zarezerwować miejsce bez angażowania do tego pracowników recepcji.

Dowiedz się więcej o zajęciach grupowych
i rezerwacjach

Płatności bezgotówkowe

Wykorzystaj możliwości płatności bezgotówkowych w klubie. Jest to wygodne dla klubowiczów, bo płatności dokonują się "same" zapewniając wpływ środków do klubu.Dowiedz się więcej o płatnościach cyklicznych
obserwacja postępów w aplikacji klubu fitness

Obserwacja postępów

Możliwość sprawdzania liczby wizyt, czasu spędzonego w klubie i śledzenia postępów. Doskonałe narzędzie do zwiększenia retencji w Twoim klubie.

łatwa komunikacja z klubem fitness

Kontakt

Pozwól klubowiczom kontaktować się z Twoimi pracownikami w łatwy i wygodny sposób za pomocą aplikacji.

oferty i powiadomienia w aplikacji dla klubu fitness

Powiadomienia

Wysyłaj za darmo powiadomienia do klubowiczów i publikuj ekscytujące informacje o nowościach w klubie.

Bezdotykowe wejścia

Korzystając z QR kodów w aplikacji, możesz usprawnić proces wejść do klubu. Klubowicze mogą szybciej bez kolejek skorzystać z oferty klubu i to całkiem bezdotykowo.

własny branding w aplikacji dla klubu fitness

Branding

A co jeśli aplikacja byłaby w kolorach Twojego klubu? To możliwe! Dostosuj wygląd aplikacji do Twoich potrzeb i bądź jeszcze bliżej klientów.

FAQ

Jeśli nie korzystasz jeszcze z aplikacji, zgłoś się do nas. Informacje o niezbędnych elementach znajdziesz tutaj. Jeśli już korzystasz z poprzedniej wersji, aktualizacja dokona się automatycznie.

Jest jedna wersja aplikacji. Po dokonaniu aktualizacji nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji. Po aktualizacji wszystkie dane pozostaną bez zmian.

W chwili obecnej nie ma takiej możliwości. Aplikacja mobilna jest połączona z systemem eFitness i Strefą Klienta Online, co zapewnia spójne działanie klubu w takich obszarach jak sprzedaż karnetów, płatności i zarządzanie grafikiem zajęć.

Nie ma obowiązku korzystania z aplikacji przez klubowiczów. Zachęcamy jednak do spróbowania, gdyż aplikacja ułatwia wiele rutynowych działań takich jak zapisy na zajęcia czy zakup karnetu. Dodatkowo, klubowicz pozostaje w kontakcie z klubem również po zakończeniu zajęć.

Dokonanie zmian koloru czy grafiki jest możliwe bezpośrednio w ustawieniach aplikacji. Dodatkowo, jest możliwość zaawansowanego dostosowania wyglądu aplikacji do potrzeb klubu, które wykonujemy na zamówienie klientów.

Pobranie aplikacji jest zawsze darmowe dla klubowiczów. Kluby korzystające z aplikacji płacą miesięczny abonament zgodnie z obowiązującym cennikiem. Uruchomienie aplikacji w klubie i zaawansowane dostosowanie wyglądu aplikacji są usługami dodatkowo płatnymi.

Sprawdź, w jaki sposób aplikacja eFitness pomoże Ci w kontakcie z klubowiczami

Dowiedz się więcej