System dla sieci klubów fitness

Rozwiązania dla klubów sieciowych takie jak rozbudowany moduł raportów, księgowanie i automatyczna kontrola dostępu dla klubów 24/7. Nasze narzędzia doskonale odpowiadają na potrzeby największych.

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Wszystko w jednym miejscu

Połączenie dwóch lub większej liczby klubów w sieć pozwala na łatwe administrowanie wspólną bazą klubowiczów, pracowników i wiele więcej! Poznaj kluczowe możliwości sieciowych części systemu eFitness.

Baza klubowiczów

W jednym miejscu czytelnie przedstawione są dane klubowiczów oraz potencjalnych klientów ze wszystkich klubów sieci. Całą bazę możesz filtrować, wybierając na przykład jeden klub z sieci. W łatwy sposób sprawdzisz, w którym klubie klient zakupił karnet.

Finanse i sprzedaż

Wspólne Finanse dla całej sieci klubów. Skonfigurujesz metody płatności online lub kartą kredytową dla każdego klubu. Płatności klubowicza trafią do klubu, gdzie ma aktywny karnet. Produkty i usługi w fitbarze zdefiniujesz raz dla całej sieci i będziesz mógł łatwo wymieniać towary między magazynami klubów.

Polityka karnetowa

Jest niezwykle ważna dla sukcesu Twojego klubu. W programie do obsługi klubu fitness masz pełną elastyczność przy tworzeniu sieciowych karnetów jak i dla wybranego klubu. Ustawisz terminy płatności, cenę raty, opłaty, dodanie promocji, sprawdzenie historii wykonywanych działań. Możesz też tworzyć wspólne dla całej sieci opłaty wpisowe, za kartę klubową i wiele więcej!

Funkcje sieciowe i role

Jako użytkownik z rolą właściciela klubu możesz pracować na danych całej sieci oraz przypisywać pracownikom określone role w systemie.

Role pracowników i bezpieczeństwo Twoich danych

Dla bezpieczeństwa Twojego biznesu istotne jest przypisanie pracownikom ról takich jak manager, recepcja lub instruktor z dostępem do wybranych danych w jednym klubie lub w całej sieci. Wpisanie dozwolonych adresów IP, z których pracownicy mogą logować się do systemu eFitness, dodatkowo ochroni bazę danych klubowiczów i danych całej sieci.

Automatyzacja kluczowych działań

Dzięki naszym rozwiązaniom zautomatyzujesz wiele działań niezbędnych w zarządzaniu klubami fitness. To potężna oszczędność czasu!

Zadania CRM

Dla całej sieci można ułożyć ścieżkę sprzedaży dla leadów oraz działania retencyjne dla aktualnych klubowiczów oraz tych, którym zakończył się karnet. W łatwy sposób można wprowadzać też notatki do Profili klubowiczów, umawiać telefony lub spotkania np. w formie treningów wprowadzających. Twoi handlowcy mogą pracować na wspólnej bazie klubowiczów lub na wybranej grupie. Etapy sprzedaży w lejku sprzedażowym CRM mogą być wspólne dla całej sieci.

Grafik i zapisy

Wspólna baza instruktorów i typów zajęć ułatwi dalsze tworzenie terminarzy dla każdego z klubów. Klubowicze mogą zapisywać się online na ulubione zajęcia bezpośrednio z grafiku! To znaczne odciążenie dla pracy recepcji i niezbędny element, jeśli planujesz otwarcie klubu samoobsługowego. Wszystkie informacje są w czytelny sposób dostępne na Profilu klubowicza i w raportach.

Maile i powiadomienia

W systemie eFitness możesz masowo wysyłać wiadomości do całej bazy klubowiczów i potencjalnych klientów oraz obserwować efekty kampanii w raportach. Wysyłaj spersonalizowane maile z informacją o nowej promocji lub z okazji urodzin klubowicza! Dodatkowo, tworzenie rozbudowanych ścieżek mailingowych umożliwia integracja z ActiveCampaign.

Metody płatności

Prowadzenie sieci klubów wymaga efektywnych modeli sprzedaży i ściągania środków. Wybierz sposoby płatności najbardziej dogodne dla Ciebie i Twoich klubowiczów.

Nowoczesne modele płatności

Najczęściej wybierane przez sieci klubów modele płatności to płatności rekurencyjne, kartą kredytową oraz płatności online. Trendem jest odchodzenie od gotówki w klubie i tradycyjnych przelewów – jako eFitness możemy pomóc Ci w tym procesie. Ciesz się z dogodności, jakie daje automatyczne ściąganie środków w płatnościach rekurencyjnych i zapewnij Twojemu biznesowi stabilność finansową.

Sprzedaż karnetów

eFitness idealnie sprawdza się w sprzedaży wszystkich typów karnetów oraz usług dodatkowych w klubach fitness. Sprzedawaj treningi i karnety online oraz w Twoim klubie!

Wszystkie rodzaje karnetów

W systemie eFitness stworzysz karnety, których potrzebujesz:
długoterminowe
bezterminowe

całodobowe
typu Open, Student lub Senior.
karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc)
jednorazowe wejściówki.
Swórz idealnie dopasowaną ofertę do potrzeb Twoich klubowiczów!

Dodatkowe usługi w karnecie

W eFitness ustawisz sprzedaż usług dodatkowych dla całej sieci lub pojedynczego klubu. Do najczęściej wybieranych usług w klubach należą: konsultacja fizjoterapeutyczna, solarium, plan treningowy lub analiza składu ciała, które w łatwy sposób przypiszesz do karnetów.

Promocje i kody
rabatowe

Skorzystaj z wielu możliwości tworzenia automatycznych jak i dodawanych ręcznie promocji, kodów rabatowych dostępnych w systemie eFitness oraz voucherów prezentowych dla całej sieci lub wybranych klubów. To rozwiązania, które szczególnie chwalą sobie sieci klubów korzystające z naszego rozwiązania. Zapewnij sobie jeszcze efektywniejszą sprzedaż!

Raporty sieciowe

Raporty sieciowe w systemie eFitness zbierają dane ze wszystkich klubów przyłączonych do sieci. W łatwy sposób możesz filtrować dane po wybranych klubach. Definiuj targety i mierz efekty!

Dane o klubie i klubowiczach

Obserwuj raporty dotyczące karnetów, klubowiczów, wejść do klubów, aktywności i frekwencji, a także raporty związane z zajęciami w grafiku. Kontroluj także zestawienia dotyczące gospodarki magazynowej jak raporty Sprzedaż i Obrót magazynów.

Kontrola klubowych finansów

W śledzeniu kondycji klubów pomogą także rozbudowane raporty związane z finansami klubu takie jak: Podatki, Przychód memoriałowy, Wpływy, Sprzedaż, Zaległość w płatnościach, Przychód, czy Należność według okresów.

Kondycja Twoich
klubów

Dodatkowo informacje o sieci w formie podsumowań, wykresów i tabeli można sprawdzić w raporcie Business Health Check, gdzie zawarte są najważniejsze parametry, które pozwolą sprawdzić kondycję klubów, zmierzyć ich wydajność i przeanalizować wskaźniki ich efektywności.

Opinie użytkowników systemu eFitness

Tworząc koncepcję sieci Just GYM, chcieliśmy, by ćwiczenie w naszych klubach było dla klientów wspaniałym doświadczeniem. Nasi klubowicze oczekują łatwego dostępu i chcą wykonywać swoje treningi, kiedy tylko chcą. Zarządzanie karnetami i rezerwacja zajęć online są dla nich najważniejsze. Dzięki eFitness możemy zapewnić im to wszystko.

Paweł Ciszek
Sieć klubów Just GYM

Istnieje wiele powodów, dla których wdrożyliśmy system eFitness w celu prowadzenia usprawnionych operacji w Total Fitness. Trzy najważniejsze z nich to: użyteczność, której nasi pracownicy potrzebują do wykonywania rutynowych zadań. Automatyzacja procesów biznesowych, w tym między innymi przetwarzanie płatności. Raportowanie i analityka, a także gotowy do użycia data lake.

Adam Śliwiński
Sieć klubów Total Fitness

Działalność w segmencie premium wymaga najwyższej klasy obsługi klienta, by to osiągnąć inwestujemy w naszych pracowników i zapewniamy im najlepsze narzędzia dostępne na rynku. Jednym z nich jest system eFitness - pomógł nam usprawnić proces sprzedaży i zautomatyzować codzienne, powtarzalne zadania, co pozwoliło pracownikom spędzać więcej czasu z klientami, zamiast przed monitorami.

Anna Bogucka
Sieć klubów Holmes Place Poland

Rozwiązania kontroli dostępu dla klubów fitness

System eFitness jest zintegrowany z wieloma modelami kontroli dostępu. Dostarczamy najlepsze rozwiązania i służymy pomocą w wyborze tego najlepszego dla Twoich klubów.

Mobilna kontrola dostępu eFitness Scanner

Możesz wyposażyć swoją recepcję w czytnik kart członkowskich lub mobilne i łatwe rozwiązanie, jakim jest czytnik kodów QR. Nie musisz korzystać z dedykowanego do tego fizycznego czytnika – Twoim czytnikiem może być Twój smartfon, z którym w łatwy sposób odbijesz wejście klienta do obiektu!

Dowiedz się więcej o eFitness Scanner

Samoobsługowy klub całodobowy

Jeśli w planach masz udogodnienie takie jak klub całodobowy lub bez udziału recepcji, to z naszym systemem jesteś w stanie w pełni zautomatyzować Twoje studio lub siłownię! System eFitness jest zintegrowany z wieloma urządzeniami kontroli dostępu takimi jak np. czytniki biometryczne, bramki czy śluzy, które umożliwiają zarządzanie wejściami do klubu przez całą dobę lub też są wsparciem dla Twoich pracowników, jeśli nie chcesz całkowicie rezygnować z recepcji.

Dowiedz się, jakie modele kontroli dostępu obsługujemy!

API oraz własny branding w aplikacji mobilnej dla klubowiczów

eFitness Frontend API zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia własnej Strefy klienta, mobilnej aplikacji dla klubowiczów lub integracji z aplikacjami innych firm. Dodatkowo eFitness Data Lake API umożliwia pobieranie informacji z bazy danych eFitness.

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól klubowiczom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na grupowych zajęciach fitness.

Płatności bezgotówkowe. Klienci klubu mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach klubu? Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką Twojej marki.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Integracje

Zaawansowana automatyzacja mailingowa lub nowoczesne rozwiązania treningowe? System eFitness jest zintegrowany z najlepszymi dostawcami, by Twoi klubowicze cieszyli się z usług na najwyższym poziomie!

ActiveCampaign

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zintegrowaliśmy system eFitness z platformą Active Campaign - światowym liderem w zakresie marketing automation. Bezobsługowa integracja obu platform pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym i automatyzację komunikacji z klientami.Połączyliśmy siły, aby kluby korzystające z systemu eFitness na co dzień, mogły tworzyć doskonałe automatyczne kampanie marketingowe i sprzedawać więcej.

Mywellness Technogym

Integracja Systemu eFitness z Mywellness polega na automatycznym umieszczaniu danych klubowiczów z aktywnym karnetem bezpośrednio w Mywellness Cloud, co umożliwia korzystanie z dodatkowych usług takich jak np. dostęp do video on demand i zajęć odbywających się na żywo, możliwość oglądania netflixa na urządzeniach Technogym czy rezerwacji konkretnego urządzenia np. bieżni lub rowerku.

Global Payments

System eFitness jest zintegrowany z Global Payments, który zapewnia wiodący na świecie kompletny ekosystem handlowy dla firm każdej wielkości. Ta unikalna, połączona infrastruktura obsługuje każdy wymiar sprzedaży obsługując miliardy transakcji każdego roku — bezpiecznie i bezproblemowo.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90%wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Klienci doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Opiekun z eFitness nauczy działania systemu, wyjaśni wszystko w dostępny sposób i pomoże np. przy konfigurowaniu płatności online lub dodatkowych integracji.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Twoi managerowie i pracownicy recepcji mogą też rozwijać wiedzę dotyczącą modułów systemu podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który poradzi sobie nawet
z najbardziej wymagającymi zadaniami biznesowymi.

Wypróbuj eFitness przez 1 miesiąc
za darmo
DO GÓRY