eFitness Training Day – stacjonarne szkolenie podczas Konwencji Eu4ya by tiguar

Spotkajmy się na eFitness Training Day

Lubimy dzielić się wiedzą i to nie tylko online podczas piątkowych doszkoleń! Zapraszamy na pierwsze od dawna stacjonarne całodniowe szkolenie eFitness Training Day 27 maja podczas Konwencji Eu4ya by tiguar

Jest to jedyna taka okazja, by poznać kluczowe funkcjonalności systemu eFitness, spotkać najlepszych szkoleniowców eFitness Team oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać wiedzę w praktyce. 

Dla kogo eFitness Training Day?

  • szkolenie jest dedykowane właścicielom studiów treningowych, szkół tańca, jogi oraz mniejszych obiektów sportowych, którzy chcą poznać narzędzia ułatwiające zarządzanie studiem i wspierające sprzedaż online.

Program eFitness Training Day 

  • 6 bloków tematycznych 
  • wybrane funkcjonalności systemu eFitness oraz aplikacje, które ułatwiają codzienną pracę studia, organizację kalendarza zajęć grupowych oraz treningów. 

Prowadzący eFitness Training Day 

  • najbardziej doświadczeni szkoleniowcy z eFitness Team, którzy na co dzień dbają o klientów systemu eFitness podczas wdrożeń, szkoleń i tworzą treści dostępne w Bazie Wiedzy eFitness. 
  • zaproszeni goście, którzy na przykładach studiów fitness omówią zastosowanie wybranych funkcjonalności systemu eFitness w praktyce. 

Uczestnicy szkolenia eFitness Training Day otrzymają Certyfikat, potwierdzający znajomość Systemu eFitness. 

 

Zobacz szczegółowy program i zapisz się już dzisiaj tutaj >>Written by
Asia Balicka
DO GÓRY