System dla boxów CrossFit

Prowadzisz box CrossFit i szukasz rozwiązania, dzięki któremu będziesz sprzedać karnety i kursy dodatkowe nie tylko na recepcji, ale też online i przez mobilną aplikację? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i treningów personalnych

Wiemy, że trening WOD i inne zajęcia grupowe są podstawą Twojej działalności. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz grafik zajęć robi robotę!

Czytelny grafik
zajęć

  • grafik zajęć grupowych online
  • grafik zajęć indywidualnych
  • zapisy na zajęcia weryfikacja obecności z QR kodami na zajęciach (eFitness Scanner)
  • zapisy na kursy i warsztaty

Automatyczne zapisy na zajęcia

  • zapisy przez aplikację mobilną eFitness App
  • stałe rezerwacje automatycznie powiadomienia o zmianach w grafiku
  • lista rezerwowa i powiadomienia

Wiele
możliwości

  • tworzenie typów zajęć
  • przypisywanie instruktora określanie sali, czasu trwania określanie limitu osób na zajęciach i liście rezerwowej
  • raporty

Sprzedaż karnetów i płatności

System eFitness idealnie poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami karnetów, pakietów usług i indywidualnych wejść sprzedawanych w boxach CrossFit.

Karnety na zajęcia takie jak potrzebujesz

W systemie stworzysz karnety wejściowe (np. z 4 wejściami na miesiąc), dzięki którym z łatwością będziesz sprzedawał pakiety treningów a także karnety bezterminowe i karnety open. Możesz też powiązać karnet z typami zajęć np. gdy na droższe zajęcia trzeba wykupić dodatkowy karnet. To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty!

Wygodne płatności gotówką i online

Klienci mogą płacić za usługi tak, jak lubią! W szybki i łatwy sposób wprowadzisz płatności kartą kredytową, gotówką czy online. Wykorzystaj płatności rekurencyjne i płatności ratami 0% PayU za usługi o wysokiej wartości jako dodatkowe sposoby na zwiększenie sprzedaży! Z doświadczenia wiemy, że przy karnetach na CrossFit sprawdzają się one doskonale.

Strefa klienta online

Zaoszczędź czas dzięki Strefie Klienta! Grafik zajęć będzie widoczny online, a klienci będą mogli samodzielnie zapisać się na zajęcia a także kupić karnet.

Samodzielne rezerwacje
i zarządzanie karnetem

To miejsce, w którym Twój klient ma wgląd do swojego panelu i może kupić karnet online. Klubowicz z aktywnym karnetem może sam rezerwować sobie miejsce na zajęciach w dowolnym momencie.

W Strefie klienta możesz dostosować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, czy kolory w Grafiku zajęć – to ważne elementy, o które warto zadbać, budując spójny przekaz.

Opinie użytkowników systemu eFitness

eFitness pomógł, dając nam idealną platformę do obsługi rezerwacji zajęć. Poza tym oferuje świetną obsługę klienta, a helpdesk jest zawsze dostępny i gotowy, by pomóc nam w każdej sytuacji, co dla nas, jako małego butiku jest niezwykle istotne. Od teraz możemy zarządzać karnetami znacznie łatwiej niż wcześniej.

Łukasz Wysocki, CrossFit 12U1 Wilanów

Zależy nam na tworzeniu ekosystemu za pomocą technologii, by stworzyć jak najlepsze wrażenia dla użytkownika końcowego. System eFitness ma potężne możliwości. Zarządzamy w nim wszystkim, co związane z karnetami i administracją. To pomaga nam tworzyć świetnej jakości usługi.

Jamie Sorensen, Nivå Trening

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się… same!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na treningu

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach

Branding. Aplikacja w kolorach Twojego brandu? Oczywiście, że tak! Wygląd aplikacji może być spójny z kolorystyką Twojej szkoły pływania.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.

Opiekun i szkolenie

Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?
Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy przez LiveChat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu? Chcesz wiedzieć więcej o systemie eFitness? Skorzystaj z bezpłatnych doszkoleń online w piątki!

Przetestuj eFitness
przez 1 miesiąc

Chcesz sprzedawać więcej i oszczędzić czas na codziennych zadaniach w swoim klubie. Wypełnij formularz i poznaj System eFitness. Dostęp do darmowej wersji demo otrzymasz w ciągu 24h.DO GÓRY