Wybierz eFitness Studio
System do obsługi studia fitness

Korzystaj z narzędzi największych graczy
teraz w prostej wersji
Zapisy i zakupy online dla Twoich klientów.

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Najważniejsze funkcje
eFitness Studio

Wiemy, że zajęcia i treningi indywidualne są podstawą Twojej działalności. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz grafik zajęć robi robotę!

Grafik zajęć i zarządzanie rezerwacjami

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się... same! Pozwól uczestnikom samodzielnie dokonywać rezerwacji na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli dowolnie wybierać z Twojej oferty zajęcia, indywidualne treningi lub konsultacje, a do tego dokonywać szybkich płatności bezgotówkowych.

Sprzedaż online i płatności elektroniczne

System eFitness idealnie sprawdzi się do wszystkich najczęściej sprzedawanych w studiach treningu typów karnetów, pakietów usług i indywidualnych wejść. Twoi klienci mogą płacić za usługi tak, jak lubią! W szybki i łatwy sposób uruchomisz sprzedaż online i różne rodzaje płatności. Oprócz szybkich płatności elektronicznych, warto rozważyć płatności rekurencyjne i płatności za usługi ratami 0% PayU, które doskonale sprawdzają się w studiach treningu.

Automatyczne powiadomienia

Zapisy i rezerwacje były czasochłonnym elementem Twojej pracy, jeśli do tej pory używałeś do tego zeszytu lub arkusza kalkulacyjnego. Możesz może to działać szybciej i sprawniej! Twoi klubowicze otrzymają automatyczne przypomnienia np. o terminach płatności, zbliżających się zajęciach, wypisaniu się z zajęć, zmianach dotyczących terminu zajęć lub prowadzących, a nawet życzenia urodzinowe i świąteczne. Treść możesz ustalić sam i zmienić w dowolnym momencie. Jak widzisz, automatyzacja zaoszczędzi sporo Twojego czasu!

Mailer i smser

  • wiadomości sms, maile, powiadomienia push
  • automatycznie powiadomienia
  • dowolne ustawienia treści
  • dowolne ustawienia czasu wysyłki
  • dowolne ustawienia grup adresatów
  • przypomnienia o płatnościach
  • powiadomienia o zmianach w grafiku i zmianach instruktorów
  • nie potrzeba dodatkowych narzędzi

Bar i magazyn

Nawet prowadząc niewielkie studio, możesz rozwinąć sprzedaż produktów i usług dodatkowych. Z doświadczenia wiemy, że Bar doskonale sprawdzi się nie tylko do sprzedaży napojów i przekąsek, ale również akcesoriów takich jak drobny sprzęt, kosmetyki czy odzież promująca Twój brand. Wprowadzając dodatkowe usługi takie jak zabiegi SPA, masaże czy specjalistyczne konsultacje sprzedawane pojedynczo, możesz z powodzeniem liczyć na możliwości modułu Bar.

Raporty

Prowadząc studio treningów warto na bieżąco sprawdzać statystyki! Obserwuj raporty dotyczące frekwencji, aktywności i płatności klubowiczów, a także dane związane z zajęciami w grafiku. Z łatwością sprawdzisz również jak Ci idzie sprzedaż, które usługi są najczęściej wybierane i jakie formy płatności generują największe przychody. Znajomość danych będzie pomocna, jeśli zdecydujesz się wprowadzić nową usługę lub modyfikacje w grafiku zajęć.

Wybierz plan
najlepszy dla Ciebie

Potrzebujesz aplikacji do zapisów na zajęcia i łatwej kontroli wejść do klubu?
Wybierz, które narzędzia idealnie pasują do Twojego obiektu fitness.

Zobacz cennik

Mobilne zarządzanie klubem fitness

eFitness App

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się... same! Pozwól uczestnikom samodzielnie dokonywać rezerwacji na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli dowolnie wybierać z Twojej oferty zajęcia, indywidualne treningi lub konsultacje, a do tego dokonywać szybkich płatności bezgotówkowych.

eFitness Scanner

Zarządzaj wejściami do klubu szybko i intuicyjnie! Mamy idealne rozwiązanie, które pomoże Tobie i Twoim pracownikom w godzinach szczytu i przed zajęciami. Wystarczy zeskanować QR kod z aplikacji eFitness App klubowicza i gotowe. Dodatkowo, możesz w każdej chwili sprawdzić liczbę klubowiczów na terenie klubu i na zajęciach. Zapisuj na zajęcia, odznaczaj już zapisanych, zmieniaj, rezerwuj lub sprawdź, gdzie klubowicz jest zapisany. Pełna kontrola nad rezerwacjami i zapisami na zajęcia w kilka sekund!

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy na Live Chat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Chcesz wiedzieć więcej o systemie eFitness? Skorzystaj z bezpłatnych doszkoleń online w piątki!

Przetestuj eFitness
przez 1 miesiąc

Chcesz sprzedawać więcej i oszczędzić czas na codziennych zadaniach w swoim klubie. Wypełnij formularz i poznaj System eFitness. Dostęp do darmowej wersji demo otrzymasz w ciągu 24h.DO GÓRY