System dla szkoły jogi

Tworzysz miejsce pełne pasji. Poznaj system do zarządzania studiem fitness, który zajmie się rezerwacjami i pomoże w codziennych obowiązkach.

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i rezerwacje

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły jogi. System eFitness posiada czytelny i łatwy w użyciu grafik.

Podział na
sale

W Grafiku zajęć łatwo utworzysz podział na sale lub mniej standardowe miejsca, w których odbywać się będą praktyki jogi takie jak zajęcia na zewnątrz – w lesie lub na tarasie. W Grafiku zajęć można także oznaczać niezbędne przy praktyce Ashtanga jogi dni księżycowe. 🌕✨

Stałe zapisy
na zajęcia

Wiemy, jak ważni są stali uczestnicy zajęć. Możesz docenić ich lojalność, korzystając z funkcji “Stałe zapisy”. Dzięki tej opcji zapiszesz stałych bywalców na zajęcia na stałe, zamiast każdorazowych rezerwacji. To spore ułatwienie!

Samodzielne
zapisy online

Uczestnicy mogą w łatwy sposób sami zapisywać się na zajęcia dzięki Strefie klienta online lub przez mobilną aplikację eFitness App! Możesz też włączyć możliwość zapisów na listę rezerwową, dzięki temu sala zawsze będzie pełna.

Opinie użytkowników systemu eFitness

Najbardziej zadowolona jestem z ogólnej pracy systemu, który ułatwia mi pracę, ale też dostaję odzew od klientów, że zapisy są jasne, proste. Nie muszą nigdzie dzwonić i dużo przyjemniej jest im się zapisać na zajęcia. Osobiście jestem analogowa i czasami zdarza mi się dodatkowo poinformować klientów o odwołaniu zajęć, ale też wtedy informują, że otrzymali już mail z systemu 😉

Rita Włodarczyk, Yoga&Training Place

System usprawnił zarządzanie zapisami uczestników i grafikiem zajęć. Klubowicze mogą sami kupować karnety online i zapisywać się na zajęcia. Doceniamy automatyczne faktury i raporty. Duże znaczenie ma opieka i zaangażowanie konsultanta przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybka reakcja Działu Support na zgłoszenia.

Magda Rutkowska, Grace Pole Academy

Strefa klienta online

To wirtualna przestrzeń Twojej szkoły jogi. Dzięki niej uczestnicy widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. To bardzo proste!

Estetyczny wygląd Strefy klienta

Wiemy, że fizyczna przestrzeń Twojej szkoły jogi to miejsce, w którym zadbałeś o każdy detal, dlatego Strefa klienta online również powinna wyglądać pięknie!
W Strefie klienta możemy skonfigurować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, krój pisma czy np. kolory w grafiku zajęć - to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz.

Łatwa integracja z Twoją stroną internetową

Możesz w łatwy sposób podpiąć ją do Twojej strony internetowej. A jeśli szkoła nie posiada jeszcze własnej strony, to Strefa klienta online spełnia najważniejsze zadania potrzebne do działania!

Sprzedaż karnetów
i płatności

Karnety miesięczne, długookresowe, wejścia jednorazowe, specjalne wydarzenia lub usługi. W systemie eFitness, oprogramowaniu dla siłowni, możesz tworzyć wszystkie rodzaje karnetów, jakich potrzebujesz.

Płatności jednorazowe
online i w szkole

Kupując produkty i usługi online (np. karnety lub sesje jogi) można płacić gotówką, kartą lub skorzystać z szybkiej płatności BLIK za pomocą kodu z mobilnej aplikacji banku. Pozwól klientom kupować tak jak lubią - również w Twojej szkole jogi.

Pay As You Go,
czyli wygoda

Metoda Pay As You Go to wygodna forma opłacania jednorazowych zajęć. Dzięki tej opcji Twoi klienci mogą opłacać np. dodatkowe kursy takie jak joga twarzy, warsztaty weekendowe czy jednodniowe. Takie zajęcia może opłacić każdy bez względu na to, czy ma aktywny karnet czy nie. To proste!

Karnet na wybrane
zajęcia

W systemie eFitness możesz powiązać karnet z typami zajęć (na przykład gdy na droższe zajęcia Aerial jogi trzeba wykupić dodatkowy karnet). To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty.

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

To wirtualna przestrzeń Twojej szkoły jogi. Dzięki niej uczestnicy widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. To bardzo proste!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na matę. 🧘‍♀️

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach.

Branding. Aplikacja w kolorach Twojej przestrzeni do jogi? Oczywiście, że tak! Nawet tutaj uczestnicy poczują się jak u siebie.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Pozostajemy w kontakcie. Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness.

Opiekun i szkolenie

Użytkownicy programu do zarządzania siłownią doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego dla użytkowników oprogramowania do obsługi klubu fitness eFitness stworzylismy Bazę wiedzy i video tutoriale.

Wiedzę dotyczącą np. modułu CRM możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który zajmie się rezerwacjami
i pomoże w codziennych obowiązkach.

Skontaktuj się z nami