System dla szkoły jogi

Tworzysz miejsce pełne pasji. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by prowadzić swoją szkołę jogi. System wykona za Ciebie rutynowe czynności, a Ty będziesz mieć więcej czasu!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i rezerwacje

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły jogi. System eFitness posiada czytelny i łatwy w użyciu grafik. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz grafik zajęć robi robotę!

Podział na
sale

W Grafiku zajęć łatwo utworzysz podział na sale lub mniej standardowe miejsca, w których odbywać się będą praktyki jogi takie jak zajęcia na zewnątrz – w lesie lub na tarasie. W Grafiku zajęć można także oznaczać niezbędne przy praktyce Ashtanga jogi dni księżycowe. 🌕✨

Stałe zapisy
na zajęcia

Wiemy, jak ważni są stali uczestnicy zajęć. Możesz docenić ich lojalność, korzystając z funkcji Stałe zapisy. Dzięki tej opcji zapiszesz stałych bywalców na zajęcia na stałe, zamiast każdorazowych rezerwacji. To spore ułatwienie!

Samodzielne
zapisy online

Uczestnicy mogą w łatwy sposób sami zapisywać się na zajęcia dzięki Strefie klienta online lub przez mobilną aplikację eFitness App! Możesz też włączyć możliwość zapisów na listę rezerwową, dzięki temu sala zawsze będzie pełna.

Opinie użytkowników systemu eFitness

Najbardziej zadowolona jestem z ogólnej pracy systemu, który ułatwia mi pracę, ale też dostaję odzew od klientów, że zapisy są jasne, proste. Nie muszą nigdzie dzwonić i dużo przyjemniej jest im się zapisać na zajęcia. Osobiście jestem analogowa i czasami zdarza mi się dodatkowo poinformować klientów o odwołaniu zajęć, ale też wtedy informują, że otrzymali już mail z systemu 😉

Rita Włodarczyk, Yoga&Training Place

System usprawnił zarządzanie zapisami uczestników i grafikiem zajęć. Klubowicze mogą sami kupować karnety online i zapisywać się na zajęcia. Doceniamy automatyczne faktury i raporty. Duże znaczenie ma opieka i zaangażowanie konsultanta przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybka reakcja Działu Support na zgłoszenia.

Magda Rutkowska, Grace Pole Academy

Strefa klienta online

Zaoszczędź czas dzięki Strefie Klienta! Grafik zajęć będzie widoczny online, a klienci samodzielnie zapiszą się na zajęcia a także kupią karnet.

Estetyczny wygląd Strefy klienta

Wiemy, że fizyczna przestrzeń Twojej szkoły jogi to miejsce, w którym zadbałeś o każdy detal, dlatego Strefa klienta online również powinna wyglądać pięknie!
W Strefie klienta możemy skonfigurować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, krój pisma czy np. kolory w grafiku zajęć - to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz.

Łatwa integracja z Twoją stroną internetową

Możesz w łatwy sposób podpiąć ją do Twojej strony internetowej. A jeśli szkoła nie posiada jeszcze własnej strony, to Strefa klienta online spełnia najważniejsze zadania potrzebne do działania!

Sprzedaż karnetów
i płatności

Karnety miesięczne, długookresowe, wejścia jednorazowe, specjalne wydarzenia lub usługi. W systemie eFitness możesz tworzyć wszystkie rodzaje karnetów, jakich potrzebujesz.

Płatności jednorazowe
online i na miejscu w szkole

Kupując produkty i usługi online (np. karnety lub sesje jogi) można płacić gotówką, kartą lub skorzystać z szybkiej płatności BLIK za pomocą kodu z mobilnej aplikacji banku. Pozwól klientom kupować tak jak lubią - również w Twojej szkole jogi.

Pay As You Go,
czyli wygoda

Metoda Pay As You Go to wygodna forma opłacania jednorazowych zajęć. Dzięki tej opcji Twoi klienci mogą opłacać np. dodatkowe kursy takie jak joga twarzy, warsztaty weekendowe czy jednodniowe. Takie zajęcia może opłacić każdy bez względu na to, czy ma aktywny karnet czy nie. To proste!

Karnet na wybrane
zajęcia

W systemie eFitness możesz powiązać karnet z typami zajęć (na przykład gdy na droższe zajęcia Aerial jogi trzeba wykupić dodatkowy karnet). To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty.

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

Zaoszczędź czas dzięki Strefie Klienta! Grafik zajęć będzie widoczny online, a klienci samodzielnie zapiszą się na zajęcia a także kupią karnet.

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na matę. 🧘‍♀️

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach.

Branding. Aplikacja w kolorach Twojej przestrzeni do jogi? Oczywiście, że tak! Nawet tutaj uczestnicy poczują się jak u siebie.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy na Live Chat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Chcesz wiedzieć więcej o systemie eFitness? Skorzystaj z bezpłatnych doszkoleń online w piątki!

Przetestuj eFitness
przez 1 miesiąc

Chcesz sprzedawać więcej i oszczędzić czas na codziennych zadaniach w swoim klubie. Wypełnij formularz i poznaj System eFitness. Dostęp do darmowej wersji demo otrzymasz w ciągu 24h.DO GÓRY