System dla studia treningu

Prowadzisz studio treningowe z usługami fizjoterapeutycznymi, treningiem medycznym lub konsultacjami dietetycznymi? A może studio EMS lub treningi personalne? Mamy idealny system do zarządzania studiem fitness i małą siłownią!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i treningów personalnych

Wiemy, że zajęcia i sesje indywidualnych treningów są podstawą Twojej działalności. System eFitness to oprogramowanie do siłowni, które idealnie sprawdzi się do rezerwacji, a Ty będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Czytelny grafik
zajęć i TP

W systemie eFitness, oprogramowaniu dla siłowni, możesz utworzyć grafik z dostępnością godzin trenerów, który będzie dostępny online np. na Twojej stronie internetowej. Do dyspozycji masz także wyodrębniony grafik treningów personalnych.

Automatyczne zapisy
na zajęcia

Zapisy i rezerwacje to czasochłonny element Twojej pracy. Do teraz! Dzięki systemowi dla siłowni eFitness Twoi klienci będą mogli dokonywać zapisów na zajęcia przez aplikację mobilną eFitness App. Zapisy dzieją się same, a Ty masz nad wszystkim kontrolę dzięki czytelnym informacjom na Profilu klubowicza i raportom.

Dodatkowe
opcje w Grafiku

Grafik w systemie do zarządzania klubem fitness eFitness jest czytelny i łatwy w użyciu, posiada także wiele dodatkowych opcji takich jak tworzenie typów zajęć, przypisywanie instruktora, określanie sali, czasu trwania, limitu osób i wiele więcej. Wszystko w jednym miejscu. Z takiego Grafiku korzysta się z przyjemnością!

Sprzedaż karnetów
i płatności

System eFitness, oprogramowanie dla klubu fitness, idealnie sprawdzi się do wszystkich najczęściej sprzedawanych w studiach treningu typów karnetów, pakietów usług i indywidualnych wejść.

Karnety dopasowane
do Twoich potrzeb

W programie do obsługi klubu fitness eFitness stworzysz karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc), dzięki którym z łatwością będziesz sprzedawał pakiety treningów na miesiąc lub dłużej, a także karnety bezterminowe i open.

Możesz też powiązać karnet z typami zajęć (np. gdy na droższe zajęcia lub treningi personalne trzeba wykupić dodatkowy karnet). To świetne rozwiązanie, które ułatwi Ci planowanie oferty!

Wygodne płatności dla Ciebie
i Twoich klientów

Klienci mogą płacić za usługi tak, jak lubią! Z oprogramowaniem do zarządzania siłownią i klubem fitness eFitness w szybki i łatwy sposób wprowadzisz różne rodzaje płatności w Twoim studiu. Płatności kartą kredytową, gotówką czy online to standardowe rozwiązania. Płatności rekurencyjne i płatności za usługi o wysokiej wartości ratami 0% PayU to dodatkowe sposoby płatności możliwe w programie do obsługi - eFitness! Z doświadczenia wiemy, że w studiach treningu sprawdzają się one doskonale.

Opinie użytkowników systemu eFitness

eFitness pomógł nam w organizacji treningów. Atutami są grafiki trenerów z podziałem na sektory treningowe, możliwość tworzenia pakietów, egzekwowanie wejść i opłata subskrypcyjna. Zrezygnowaliśmy z płatności gotówkowych. Otrzymaliśmy dużo wsparcia od Pani Dominiki. Czujemy, że nie jesteśmy sami.

Damian Radowicz, Futbol Elite

System jest intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Wszystkie ważne informacje znajdują się w jednym miejscu, a wprowadzanie danych klubowiczów do systemu jest bezproblemowe. Doceniam możliwości grafiku, który bardzo ułatwia nam codzienną pracę.

Aneta Grobelna, 36 minut Śrem

Praca z „eFitness” = no stress. Pod kontrolą, wszystko na bieżąco nawet gdy w pracy jest „gorąco”. Dostęp zawsze i wszędzie, jeśli ktoś nie pracuje z eFitness, jest w błędzie i sobie szkodzi, a przecież nie o to chodzi.

Ireneusz Stepańczyk, Fit Terapia Jarosław

Strefa klienta online

To wirtualna przestrzeń Twojego studia treningu. Dzięki niej klienci widzą online aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. To bardzo proste!

Samodzielne rezerwacje
i zarządzanie karnetem

To miejsce, w którym Twój klient ma wgląd do swojego panelu i kupowania karnetu płatnościami online. Klubowicz z aktywnym karnetem może sam rezerwować sobie miejsce na zajęciach w dowolnym momencie!

W Strefie klienta możemy skonfigurować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, czy np. kolory w Grafiku zajęć – to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz.

Łatwy kontakt z klientem

CRM

CRM to moduł w eFitness, dzięki któremu zakończysz proces sprzedaży u nowych klientów jak i zadbasz o relację z aktywnymi klubowiczami. Notatka, wykonanie telefonu do klienta lub wiadomość? Dzięki liście TODO wszystkie zaplanowane zadania będą w jednym miejscu. Sprawną komunikację z klientami ułatwi świetnie zaprojektowana w systemie baza klubowiczów.

Maile i smsy

Koniec z ręcznym wysyłaniem maili i smsów! W eFitness, systemie dla siłowni, możesz zautomatyzować ten proces, określając kiedy i jakie wiadomości mają się wysyłać. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi poza naszym oprogramowaniem dla klubu fitness, by Twoja komunikacja z klientami była szybka i efektywna. Sprawną komunikację z klientami ułatwi świetnie zaprojektowana w systemie baza klubowiczów.

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

Dzięki aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App Twoi klienci widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. Wszystko dostępne w zasięgu ręki i o każdej porze. To bardzo proste!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Dzięki wygodnym i szybkim zapisom będą mogli zarezerwować miejsce na zajęciach, indywidualny trening lub konsultację.

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach Twojego studia treningu Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką Twojego brandu.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Na żadnym etapie nie jesteś pozostawiony sam sobie.

Opiekun i szkolenie

Pozostajemy w kontakcie. Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness.

Użytkownicy programu do zarządzania siłownią doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego dla użytkowników oprogramowania do obsługi klubu fitness eFitness stworzylismy Bazę wiedzy i video tutoriale.

Wiedzę dotyczącą np. modułu CRM możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który zajmie się rezerwacjami
i pomoże w codziennych obowiązkach.

Skontaktuj się z nami