System dla szkoły tańca i studia pilates

Prowadzisz szkołę tańca, studio pilates lub zajęcia pole dance? Poznaj system do zarządzania klubem fitness, karnetami, zapisami na zajęcia, który dotrzyma Ci kroku w codziennych zadaniach!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i rezerwacja miejsca na zajęciach

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły tańca. System eFitness posiada czytelny grafik. Możesz go łatwo podpiąć do Twojej strony internetowej!

Czytelny grafik zajęć
i podział na sale

W Grafiku zajęć łatwo utworzysz podział na sale, dodasz opis zajęć, instruktora oraz informację, do którego kursu przypisane są zajęcia. Oznaczysz także w jakiej lokalizacji odbywają się zajęcia, jeśli zajęcia Twojej szkoły tańca prowadzone są w kilku miejscach.

Automatyzacja
zapisów na zajęcia

Zapisy i rezerwacje były czasochłonnym elementem Twojej pracy, jeśli do tej pory używałeś do tego kartki lub arkusza kalkulacyjnego. Dzięki eFitness, oprogramowaniu do zarządzania siłownią, jest to o wiele łatwiejsze i szybsze. Automatyzacja zaoszczędzi sporo Twojego czasu, a zapisy staną się przyjemnością!

Zapisy online i stałe
rezerwacje na kursach

Wiemy, jak ważne w szkołach tańca są kursy. Możesz przypisywać karnety uczestników do określonych kursów a także dodawać usługi dodatkowe jak np. kurs stania na rękach. Stworzysz też typy zajęć i określisz ich czas trwania. W systemie do obsługi klubu fitness eFitness masz wiele możliwości!

Sprzedaż karnetów
i płatności

System eFitness to idealnie rozwiązanie do sprzedaży karnetów stacjonarnie w studiu i online. Sprzedawaj karnety miesięczne lub dłuższe bez ograniczeń!

Karnety dopasowane do Twojego studia tańca

W oprogramowaniu do zarządzania siłownią eFitness stworzysz karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc), dzięki którym z łatwością będziesz sprzedawać swoje usługi.

Możesz też dodać karnet Open lub powiązać karnet z wybranymi typami zajęć (np. na wybrany kurs tańca).

Sprzedawaj też pojedyncze usługi takie jak warsztaty i obozy taneczne! eFitness daje Ci rozwiązania, które ułatwią planowanie oferty!

Wygodne płatności dla Ciebie i Twoich klientów

Klienci mogą płacić za usługi tak, jak lubią! Z eFitness w szybki i łatwy sposób wprowadzisz różne rodzaje płatności w Twoim studiu. Płatności kartą kredytową, gotówką czy online to standardowe rozwiązania.

Płatności rekurencyjne i płatności za usługi o wysokiej wartości ratami 0% PayU to dodatkowe opcje w eFitness! Wybierz metody najlepiej pasujące do Twojego studia!

Opinie użytkowników systemu eFitness

Jestem zadowolona z grafiku i zapisów online. Nie muszę tracić czasu na zapisywanie każdej kursantki, a każda z nich ma dostęp do swojego panelu i zarządzania karnetami i rezerwacjami. Bardzo ułatwia mi życie podłączony do systemu procesor płatniczy i automatyczne wystawianie faktur do każdej transakcji.

Katarzyna Pierzgalska, She Studio

System usprawnił zarządzanie zapisami uczestników i grafikiem zajęć. Klubowicze mogą sami kupować karnety online i zapisywać się na zajęcia. Doceniamy automatyczne faktury i raporty. Duże znaczenie ma opieka i zaangażowanie konsultanta przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybka reakcja Działu Support na zgłoszenia.

Magda Rutkowska, Grace Pole Academy

Strefa klienta online

To wirtualna przestrzeń Twojej szkoły tańca lub studia pilates. Dzięki niej klienci widzą online aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. To bardzo proste!

Samodzielne rezerwacje i zarządzanie karnetem

To miejsce, w którym Twój klient ma wgląd do swojego panelu, rezerwacji i kupowania karnetu płatnościami online w dowolnym momencie 24/7!

W Strefie klienta możemy skonfigurować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojej marki. Zdjęcie w tle, logo, czy np. kolory w Grafiku zajęć - to ważne elementy, o które możesz zadbać, budując spójny przekaz Twojego studia.

Łatwy kontakt z klientem

Maile i smsy do uczestników

Koniec z ręcznym wysyłaniem maili i smsów! W eFitness, systemie dla siłowni, możesz zautomatyzować ten proces, określając kiedy i jakie wiadomości mają się wysyłać. Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi poza naszym oprogramowaniem dla klubu fitness, by Twoja komunikacja z klientami była szybka i efektywna. Sprawną komunikację z klientami ułatwi świetnie zaprojektowana w systemie baza klubowiczów.

Rozwiązania do zajęć dla dzieci

By jeszcze bardziej usprawnić komunikację, w systemie do zarządzania klubem fitness eFitness możesz wysyłać do rodziców niepełnoletnich uczestników wiadomości email i sms automatyczne (np. potwierdzenie rezerwacji) jak i te jednorazowe (np. przypomnienie o konkursie). Wiadomości klubowe do młodszych dzieci mogą trafić do ich rodziców, a starsze dzieci mogą odczytać wiadomości również na swoich telefonach.

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

Dzięki aplikacji do zapisów na zajęcia eFitness App Twoi klienci widzą aktualny grafik zajęć, mogą zapisywać się na zajęcia a także kupić karnet. Wszystko dostępne w zasięgu ręki i o każdej porze. To bardzo proste!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia lub przypisz ich do wybranych kursów. Dzięki łatwym zapisom mogą zarezerwować miejsce np. na zajęciach typu Open.

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. Nie musisz już dłużej przypominać o płatnościach, system zrobi to za Ciebie. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach Twojego brandu? Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką studia.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu programu do obsługi klubu fitness jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.

Opiekun i szkolenie

Opiekun z eFitness nauczy Cię działania systemu, wyjaśni wszystko w prosty sposób i pomoże przy podpinaniu płatności online.

Użytkownicy programu do zarządzania siłownią doceniają zaangażowanie naszych konsultantów przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybką reakcję działu Support na zgłoszenia.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego dla użytkowników oprogramowania do obsługi klubu fitness eFitness stworzylismy Bazę wiedzy i video tutoriale.

Wiedzę dotyczącą np. modułu CRM możesz rozwijać podczas darmowych doszkoleń online prowadzonych przez naszych szkoleniowców w każdy piątek.

Poznaj system do zarządzania klubem fitness, który zajmie się rezerwacjami
i pomoże w codziennych obowiązkach.

Skontaktuj się z nami