System dla szkoły tańca
i studia pilates

Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by prowadzić szkołę tańca, studio pilates lub zajęcia pole dance! System wykona za Ciebie rutynowe czynności, a Ty będziesz mieć więcej czasu!

Dowiedz się więcej

Współpracują z nami:

Grafik zajęć i rezerwacja miejsca na zajęciach

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły tańca. Jesteśmy dumni, bo w ciągu roku System eFitness rejestruje ponad 12 milionów wejść do klubów i blisko 7 milionów rezerwacji na zajęcia! Nasz prosty w obsłudze grafik zajęć robi robotę!

Czytelny grafik zajęć
i podział na sale

W Grafiku zajęć w łatwy sposób:
utworzysz podział na sale
dodasz opis zajęć
dodasz instruktora zajęć dodasz informację, do którego kursu przypisane są zajęcia
. Możesz również oznaczyć w jakiej lokalizacji odbywają się zajęcia, jeśli są prowadzone w kilku miejscach.

Automatyzacja
zapisów na zajęcia

Zapisy i rezerwacje były czasochłonnym elementem Twojej pracy, jeśli do tej pory używałeś do tego kartki lub arkusza kalkulacyjnego. Dzięki eFitness, jest to o wiele łatwiejsze i szybsze. Automatyzacja zaoszczędzi sporo Twojego czasu, a zapisy staną się przyjemnością!

Zapisy online i stałe
rezerwacje na kursach

Wiemy, jak ważne w szkołach tańca są kursy. Możesz przypisywać karnety uczestników do określonych kursów a także dodawać usługi dodatkowe jak np. kurs stania na rękach. Stworzysz też typy zajęć i określisz ich czas trwania. W eFitness masz wiele możliwości!

Sprzedaż karnetów
i płatności

System eFitness to idealnie rozwiązanie do sprzedaży karnetów stacjonarnie w studiu i online. Sprzedawaj karnety miesięczne lub dłuższe bez ograniczeń!

Karnety dopasowane do Twojego studia tańca

W oprogramowaniu do zarządzania siłownią eFitness stworzysz karnety wejściowe (np. karnet z 4 wejściami na miesiąc), dzięki którym z łatwością będziesz sprzedawać swoje usługi.

Możesz też dodać karnet Open lub powiązać karnet z wybranymi typami zajęć (np. na wybrany kurs tańca).

Sprzedawaj też pojedyncze usługi takie jak warsztaty i obozy taneczne! eFitness daje Ci rozwiązania, które ułatwią planowanie oferty!

Wygodne płatności dla Ciebie i Twoich klientów

Klienci mogą płacić za usługi tak, jak lubią! Z eFitness w szybki i łatwy sposób wprowadzisz różne rodzaje płatności w Twoim studiu. Płatności kartą kredytową, gotówką czy online to standardowe rozwiązania.

Płatności rekurencyjne i płatności za usługi o wysokiej wartości ratami 0% PayU to dodatkowe opcje w eFitness! Wybierz metody najlepiej pasujące do Twojego studia!

Opinie użytkowników systemu eFitness

Jestem zadowolona z grafiku i zapisów online. Nie muszę tracić czasu na zapisywanie każdej kursantki, a każda z nich ma dostęp do swojego panelu i zarządzania karnetami i rezerwacjami. Bardzo ułatwia mi życie podłączony do systemu procesor płatniczy i automatyczne wystawianie faktur do każdej transakcji.

Katarzyna Pierzgalska, She Studio

System usprawnił zarządzanie zapisami uczestników i grafikiem zajęć. Klubowicze mogą sami kupować karnety online i zapisywać się na zajęcia. Doceniamy automatyczne faktury i raporty. Duże znaczenie ma opieka i zaangażowanie konsultanta przy konfiguracji i wdrażaniu systemu oraz szybka reakcja Działu Support na zgłoszenia.

Magda Rutkowska, Grace Pole Academy

Strefa klienta online

Zaoszczędź czas dzięki Strefie Klienta! Grafik zajęć będzie widoczny online, a klienci samodzielnie zapiszą się na zajęcia a także kupią karnet.

Samodzielne rezerwacje i zarządzanie karnetem

To miejsce, w którym Twój klient ma wgląd do swojego panelu, rezerwacji i kupowania karnetu płatnościami online w dowolnym momencie 24/7!

W Strefie klienta możemy dopasować styl odpowiadający wizualnej stronie Twojego studia. Możesz dodać zdjęcie w tle, logo, czy np. kolory w grafiku zajęć, tak aby jak najlepiej pasowały do Ciebie!

Łatwy kontakt z klientem

Maile i smsy do uczestników

 • wiadomości sms, maile, powiadomienia push
 • automatycznie powiadomienia
 • dowolne ustawienia treści
 • dowolne ustawienia czasu wysyłki
 • dowolne ustawienia grup adresatów
 • przypomnienia o płatnościach
 • powiadomienia o zmianach w grafiku i zmianach instruktorów
 • nie potrzeba dodatkowych narzędzi

Rozwiązania do zajęć dla dzieci

 • wiadomości automatyczne do rodziców dzieci
 • jednorazowe przypomnienia
 • powiadomienia o zmianach w grafiku
 • opcja wysyłki wiadomości klubowych do starszych dzieci

Aplikacja mobilna dla uczestników zajęć

Aplikacja eFitness App to prawdziwy game changer w Twoim studiu! Klienci sami zapiszą się na zajęcia, odwołają rezerwację i opłacą treningi lub karnety. Zaoszczędzisz mnóstwo czas, a rutynowe czynności wykonają się... same!

Najważniejsze zalety aplikacji eFitness App:

Grafik zajęć. Pozwól uczestnikom samodzielnie zapisywać się na zajęcia lub przypisz ich do wybranych kursów. Dzięki łatwym zapisom mogą zarezerwować miejsce np. na zajęciach typu Open.

Płatności bezgotówkowe. Uczestnicy mogą dokonywać płatności przez aplikację. Nie musisz już dłużej przypominać o płatnościach, system zrobi to za Ciebie. To szybkie i wygodne dla obu stron!

Powiadomienia. Możesz za darmo wysyłać powiadomienia do uczestników takie jak przypomnienie o nadchodzących zajęciach i publikować informacje o nowościach i specjalnych ofertach.

Branding. Aplikacja w kolorach Twojego brandu? Oczywiście, że tak! Aplikacja może być spójna z kolorystyką studia.

Dowiedz się więcej o eFitness App

Pomoc i kontakt

Zapewniamy opiekę przy wdrożeniu jak i w kolejnych krokach Twojej przygody z systemem eFitness. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.
Czy wiesz, że ponad 90% wszystkich Waszych zgłoszeń ogarniamy praktycznie od razu przez Live Chat lub System Zgłoszeń?

Opiekun i szkolenie

Opiekun z eFitness nauczy Cię działania systemu, wyjaśni wszystko w prosty sposób i pomoże przy podpinaniu płatności online.

Nasi klienci doceniają zaangażowanie zespołu i chętnie korzystają z naszej pomocy. Oferujemy szkolenia online, indywidualne konsultacje i nieograniczone rozmowy na Live Chat z naszymi specjalistami.

Wsparcie w rozwoju

Wiemy, jak ważny jest rozwój i poszerzanie umiejętności, dlatego stworzyliśmy Bazę wiedzy i video tutoriale o funkcjonalnościach systemu. Czy wiesz, że nasza Baza Wiedzy jest odwiedzana ponad 20 000 razy w miesiącu!

Chcesz wiedzieć więcej o systemie eFitness? Skorzystaj z bezpłatnych doszkoleń online w piątki!

Przetestuj eFitness
przez 1 miesiąc

Chcesz sprzedawać więcej i oszczędzić czas na codziennych zadaniach w swoim klubie. Wypełnij formularz i poznaj System eFitness. Dostęp do darmowej wersji demo otrzymasz w ciągu 24h.DO GÓRY