strefa klienta online dla klubu fitness

Strefa klienta online - Zarządzaj wszystkimi potrzebami klubowiczów w jednym miejscu

Strefa klienta eFitness daje klubowiczom swobodę zarządzania ich kontami, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Od płatności i aktualizacji po odnowienia i rezerwacje, klubowicze mogą zarządzać swoimi kontami w najprostszy możliwy sposób.

Poproś o demo
grafik zajęć w klubie fitness online

Rezerwacja online

Pozwól Twoim klubowiczom sprawdzać grafik i zapisywać się na zajęcia, które uwielbiają. Gdziekolwiek się znajdują i z jakiegokolwiek urządzenia korzystają. Oszczędzaj cenny czas pracowników recepcji. Utwórz listę oczekujących, by zawsze mieć frekwencję na poziomie 100%. Wykorzystaj marketing automation do informowania klientów o wszystkim, co związane z ich zajęciami.

Zarządzanie członkostwem

Daj klubowiczom możliwość sprawdzenia daty ważności ich konta, zamrożenia lub zawieszenia członkostwa, jeśli tego chcą. Wprowadzaj aktualizacje z dodatkowymi usługami i jednorazowymi płatnościami. Pozwól klubowiczom pobierać faktury, sprawdzać plany płatności czy historię członkostwa, by stworzyć lepsze customer experience.

członkostwo online w klubie fitness
sprzedaż karnetów do klubu online

Proces sprzedaży

Skorzystaj z naszego procesu sprzedaży online zoptymalizowanego pod kątem wyników. W 4 prostych krokach klienci mogą kupić członkostwo, wybrać dodatkowe usługi i zapłacić w wygodny sposób.

Śledzenie

Dodaj kody śledzenia w łatwy sposób, by mierzyć efektywność Twoich działań marketingowych i wiedzieć, która kampania najlepiej działa na sprzedaż. Wykorzystaj moduł kuponów rabatowych, by tworzyć kampanie marketingowe, które przyniosą rezultaty.

Nasza technologia, Twój branding

Wykorzystaj API eFitness, by dostosować wygląd i sposób działania Strefy Klienta i zaimplementuj go na Twojej stronie internetowej. Stwórz jednolite rozwiązanie, które wspiera Twoją markę.

Sprawdź, jak wprowadzić proste płatności

Poproś o demo