Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

-->

Business Health Check - nowy wymiar statystyk

Asia Balicka, 19 kw. 2022 / 2 min czytania

Business Health Check to nowy raport w systemie, opierający się na zmianach statusów klubowiczów oraz na przychodzie netto. W przypadku klubów sieciowych, wszystkie kluby są widoczne w jednym raporcie, każdy klub w osobnym wierszu. 

Business Health Check to nowsza wersja “Kokpitu”,

Czytaj więcej

Co nowego wdrożyliśmy w systemie eFitness w 2021 roku?

Konstancja, 11 lut 2022 / 5 min czytania

Chciałbyś wiedzieć, nad czym pracowaliśmy w ostatnim czasie? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie wybranych i najciekawszych nowości oraz aktualizacji z ubiegłego roku. Jeśli do tej pory nie miałeś czasu przeczytać o nich w komunikatach lub nie zauważyłeś ich, pracując na systemie,

Czytaj więcej

Nowy moduł Bar w systemie eFitness!

Konstancja, 25 sty 2022 / < 1 min czytania

Już wkrótce użytkownicy systemu eFitness będą mogli korzystać z nowego modułu Bar. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej wersji?

Właściciele i managerowie klubów fitness doskonale wiedzą, że sprzedaż detaliczna to świetne dodatkowe źródło przychodów. Sprzedawać można nie tylko produkty (m.in.

Czytaj więcej

Świąteczna promocja w klubie fitness - jak ją przygotować?

Konstancja, 25 lis 2021 / 2 min czytania

Przed nami najbardziej gorący czas sprzedażowy. To też ostatni moment, by zaplanować działania promocyjne klubu fitness. W przedświątecznych akcjach nie zapomnij o możliwościach, jakie daje Ci oprogramowanie, którego używasz do zarządzania klubem!

To czy i na jaki wariant promocji przedświątecznej się zdecydujesz,

Czytaj więcej

Popularne posty

Business Health Check - nowy wymiar statystyk

Asia Balicka,
19 kw. 2022

Spotkajmy się na FIBO 2022

Konstancja,
9 mar 2022

Klub Menedżerów kończy nabór 28 lutego - skorzystaj z kodu promocyjnego!

Asia Balicka,
22 lut 2022