Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

Podsumowanie roku 2022 w eFitness

Asia Balicka, 9 sty 2023 / 2 min czytania

Dopiero co oddawaliśmy w Wasze ręce podsumowanie roku 2021, a dziś już ostatni gwizdek na podsumowanie roku 2022. Jak ten czas szybko leci…

Przede wszystkim, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co udało Wam się zrobić w ubiegłym roku i jak wspaniale wykorzystaliście możliwości systemu eFitness w codziennej pracy. 

Czytaj więcej

Nowy sezon - czas start! Lista 13 zadań, o których warto pamiętać w klubie fitness

Konstancja, 2 wrz 2022 / 3 min czytania

Start wrześniowego sezonu w klubie fitness to ważny moment. Sprzęt, sale fitness, szatnie… doskonale wiesz, że tym sprawom należy przyjrzeć się przed startem sezonu w klubie fitness. My chcielibyśmy zaproponować Ci listę zadań, które warto odhaczyć w systemie. Dzięki temu wyciśniesz z wrześniowego szczytu jak najwięcej!

Czytaj więcej

Co nowego wdrożyliśmy w systemie eFitness w 2021 roku?

Konstancja, 11 lut 2022 / 5 min czytania

Chciałbyś wiedzieć, nad czym pracowaliśmy w ostatnim czasie? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie wybranych i najciekawszych nowości oraz aktualizacji z ubiegłego roku. Jeśli do tej pory nie miałeś czasu przeczytać o nich w komunikatach lub nie zauważyłeś ich, pracując na systemie,

Czytaj więcej

Nowy moduł Bar w systemie eFitness!

Konstancja, 25 sty 2022 / < 1 min czytania

Już wkrótce użytkownicy systemu eFitness będą mogli korzystać z nowego modułu Bar. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej wersji?

Właściciele i managerowie klubów fitness doskonale wiedzą, że sprzedaż detaliczna to świetne dodatkowe źródło przychodów. Sprzedawać można nie tylko produkty (m.in.

Czytaj więcej

Popularne posty

Podsumowanie roku 2022 w eFitness

Asia Balicka,
9 sty 2023

Poznaj narzędzia, dzięki którym zautomatyzujesz marketing i sprzedaż w klubie - WEBINAR

Asia Balicka,
29 wrz 2022

Nowy sezon - czas start! Lista 13 zadań, o których warto pamiętać w klubie fitness

Konstancja,
2 wrz 2022