Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

eFitness podbija kolejny rynek

Agnieszka, 16 Paź 2019

Form Factory otwiera kolejny klub fitness, tym razem w Bratysławie na Słowacji. Do dyspozycji klubowiczów oddaje ponad 1000 m2 powierzchni, nowoczesny wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń oraz wykwalifikowanych trenerów. Całość uzupełnia bogata oferta zajęć grupowych, programy Les Mills i spersonalizowane plany treningowe.

Czytaj więcej

Dzielimy się wiedzą po konferencji FitNation

joannabalicka, 11 Paź 2019

Październik rozpoczęliśmy edukacyjnie, biznesowo i fitnessowo. Jako partner wydarzenia, aktywnie uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji FitNation w Amsterdamie, poświęconej innowacyjności. Co nam się podobało? Przede wszystkim bardzo wysoki poziom wystąpień ekspertów z różnych dziedzin i możliwość spotkań w gronie europejskich liderów branży fitness.

Czytaj więcej

Nowe technologie na konferencji FitNation

Agnieszka, 26 Wrz 2019

Spotkajmy się w Amsterdamie na FitNation! Już za tydzień rozpoczyna się ta międzynarodowa konferencja branży fitness. Sednem całego wydarzenia będą szeroko rozumiane innowacje i nowe trendy, które powstają na styku sportu, technologii i biznesu.

Kto i gdzie się spotka?
Czytaj więcej

Sztuka planowania budżetu klubu fitness

Agnieszka, 16 Wrz 2019

„If you fail to plan, you are planning to fail” cytując za Benjaminem Franklinem, jeśli nie masz dobrego planu działania, zwiększasz swoje szanse na finansową porażkę. Brak gotówki w kasie na regulowanie bieżących płatności i kary za ich opóźnienia.

Czytaj więcej

Popularne posty

eFitness podbija kolejny rynek

Agnieszka,
16 Paź 2019

Dzielimy się wiedzą po konferencji FitNation

joannabalicka,
11 Paź 2019

Nowe technologie na konferencji FitNation

Agnieszka,
26 Wrz 2019