Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

Śniadania eFitness reaktywacja!

Agnieszka, 5 Lis 2019

Prowadzisz klub fitness, butik crossfit, szkołę jogi i tp? Natłok codziennych spraw związanych z pracą nie pozwala Ci na śledzenie nowinek i trendów ani na wychwycenie zawczasu możliwych problemów, które mogą nadejść, by na nie w porę zareagować? Konsultanci eFitness zrobią za Ciebie tę pracę i dostarczą „w pigułce”

Czytaj więcej

eFitness podbija kolejny rynek

Agnieszka, 16 Paź 2019

Form Factory otwiera kolejny klub fitness, tym razem w Bratysławie na Słowacji. Do dyspozycji klubowiczów oddaje ponad 1000 m2 powierzchni, nowoczesny wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń oraz wykwalifikowanych trenerów. Całość uzupełnia bogata oferta zajęć grupowych, programy Les Mills i spersonalizowane plany treningowe.

Czytaj więcej

Dzielimy się wiedzą po konferencji FitNation

Asia Balicka, 11 Paź 2019

Październik rozpoczęliśmy edukacyjnie, biznesowo i fitnessowo. Jako partner wydarzenia, aktywnie uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji FitNation w Amsterdamie, poświęconej innowacyjności. Co nam się podobało? Przede wszystkim bardzo wysoki poziom wystąpień ekspertów z różnych dziedzin i możliwość spotkań w gronie europejskich liderów branży fitness.

Czytaj więcej

Nowe technologie na konferencji FitNation

Agnieszka, 26 Wrz 2019

Spotkajmy się w Amsterdamie na FitNation! Już za tydzień rozpoczyna się ta międzynarodowa konferencja branży fitness. Sednem całego wydarzenia będą szeroko rozumiane innowacje i nowe trendy, które powstają na styku sportu, technologii i biznesu.

Kto i gdzie się spotka?
Czytaj więcej

Popularne posty

Śniadania eFitness reaktywacja!

Agnieszka,
5 Lis 2019

eFitness podbija kolejny rynek

Agnieszka,
16 Paź 2019

Dzielimy się wiedzą po konferencji FitNation

Asia Balicka,
11 Paź 2019