Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

Zarządzanie bez tajemnic. Nowości w doszkoleniach online!

Konstancja, 22 Sty 2021 / 2 min czytania

Jak Twoje postanowienia noworoczne? Są wśród nich rozwój i poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania klubem fitness? Jeśli tak, to świetnie się składa!

Mamy dla Ciebie cykl nowych doszkoleń online. Szkolenia z zakresu zarządzania klubem i wykorzystania do tego systemu prowadzimy już od wielu lat i świetnie znamy potrzeby osób zarządzających klubami.

Czytaj więcej

Jak wybrać system do zarządzania klubem fitness?

Konstancja, 24 Lis 2020 / 4 min czytania

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją działalność w branży fitness, czy też znasz się na zarządzaniu klubami od dawna – pytań, które mogą pojawić się w Twojej głowie jest mnóstwo. Przedstawiamy kilka najważniejszych elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru systemu do zarządzania siłownią lub klubem.

Czytaj więcej

Zajęcia grupowe w czasie pandemii - 5 praktycznych wskazówek

Asia Balicka, 6 Lis 2020 / 2 min czytania

Nie będziemy kolejny raz pisać, że nastały trudne czasy, niepewność jutra i ograniczone możliwości w branży fitness. Proponujemy otwarcie spojrzeć na sytuację i spróbować znaleźć sposób na działanie mimo wszystko. Jeśli można prowadzić zajęcia, to wykorzystaj szansę! Bądź bliżej klubowiczów,

Czytaj więcej

Live streaming czy zajęcia fitness online na życzenie? Nie musisz wybierać

Konstancja, 2 Lis 2020 / 3 min czytania

Branża fitness już od dawna świetnie radzi sobie w świecie online. Rosnąca liczba kanałów z treningami na YouTube, czy zdecydowane wejście firm technologicznych w zakres zdrowia i fitness to tylko niektóre ze zjawisk, które właściciele klubów powinni bacznie obserwować.

Czytaj więcej

Popularne posty

Zarządzanie bez tajemnic. Nowości w doszkoleniach online!

Konstancja,
22 Sty 2021

Ten rok był... Podsumowanie 2020

Konstancja,
31 Gru 2020

Nowy wygląd systemu eFitness

Konstancja,
17 Gru 2020