Blog

Blog eFitness to miejsce na bezpłatne, inspirujące do myślenia, wartościowe treści związane z działalnością klubów fitness. Dzielimy się zwycięskimi strategiami i najlepszymi praktykami dla operatorów obiektów sportowych.

Świąteczna akcja promocyjna dla klubu fitness “krok po kroku”

Agnieszka, 27 Lis 2019

Przystępując do przeprowadzenia akcji promocyjnej w swoim klubie fitness, podziel swoje prace na kilka etapów takich jak planowanie, kreacja, wdrożenie i pomiar. Zdając się na ten stary, sprawdzony schemat nie zapomnisz o najważniejszych kwestiach i ułatwisz sobie pracę.

Planowanie kampanii

To pierwszy etap,

Czytaj więcej

4 pomysły na promocje świąteczne w klubie fitness

Agnieszka, 15 Lis 2019


Święta tuż, tuż. Klubowicze coraz rzadziej pojawiają się w klubie. Powody dla wszystkich są podobne. Przygotowania do świąt, kupowanie i ubieranie choinki, szaleństwa w kuchni czy czasochłonne zakupy prezentów. Nadchodzi także czas łasuchowania lub jak kto woli — regeneracji po intensywnych treningach,

Czytaj więcej

Śniadania eFitness reaktywacja!

Agnieszka, 5 Lis 2019

Prowadzisz klub fitness, butik crossfit, szkołę jogi i tp? Natłok codziennych spraw związanych z pracą nie pozwala Ci na śledzenie nowinek i trendów ani na wychwycenie zawczasu możliwych problemów, które mogą nadejść, by na nie w porę zareagować? Konsultanci eFitness zrobią za Ciebie tę pracę i dostarczą „w pigułce”

Czytaj więcej

Jak spiąć letni budżet w klubie fitness?

Agnieszka, 25 Cze 2019

Nawiązując do myśli Magdaleny Konstańczak (Customer Experience Les Mills Polska) – „Sprzedaż w klubie fitness latem, to efekt 10 miesięcy pracy z klubowiczami, klubem i zespołem. Lato jest sprawdzianem z tej pracy”. Jeśli dbasz o swoich klientów przez cały rok motywując,

Czytaj więcej

Popularne posty

Otwarcie kolejnego klubu fitness premium Saturn w Chorzowie

Agnieszka,
3 Gru 2019

Wizyta konsultanta i szkoleniowca branży fitness Krzysztofa Pakulca w eFitness

Agnieszka,
28 Lis 2019

Świąteczna akcja promocyjna dla klubu fitness “krok po kroku”

Agnieszka,
27 Lis 2019